Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...δεν έχω αισθητό out of sync audio/video πρόβλημα. Δηλαδή σίγουρα ποτέ 2-3 secs...

 

Μάλιστα.. Δηλαδή μάλλον φταίει απλά το Zen, γιατί ακολούθησα ακριβώς τις οδηγίες, αλλα προσπάθησα και αλλα progs... Τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

στο pc σου παιζουν κανονικα?? μαλλον το προγραμμα φταιει οχι το zen...γιατι και εγω πριν μερικες βδομαδες επαιζαν μια χαρα στο ζεν, αλλα μετα το φορματ του pc μου χανουν τα videos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα..τον τελευταίο καιρό ενδιαφέρομαι για το zen 4gb

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=CB35FA970ED9FB45BF87D87B46F1B766&pa=AAA9DEB670072C449CE48B3378487FC4

θέλω να μου πείτε τι γνώμη σας γιατί κάνει αρκετά χρήματα και ψιλό διστάζω να παο να το αγοράσω κατευθείαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το «αρκετά χρήματα» είναι σχετικό. Δε νομίζω ότι υπάρχουν σε αυτήν την τιμή πολλά εναλλακτικά προϊόντα με 4GB, μεγάλη οθόνη και με τόσο μεγάλο brandname. Εξαρτάται από το τί ζητάς ακριβώς σε ένα MP3 player. Π.χ. αν δε σε ενδιαφέρει η παρακολούθηση MPEG-4 videos, μπορείς να βρεις μοντέλα με μία υποτυπώδους αναλυτικότητας και μεγέθους οθόνη στα 4GB με τα μισά χρήματα. Μη σου πω και λιγότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφερει εναs player με μεγαλη χωριτηκοτητα και μεγαλη οθονη για να βλεπω videos και ανακουω μουσικη...Δεν με ενδιαφερει κατι αλλο...Ειναι καλη επιλογη για αυτα που ζηταω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω ότι είναι αρκετά καλή επιλογή. Εκτός αν ψάχνεις κάτι εξειδικευμένο (π.χ. υποστήριξη H.264 videos χωρίς reencoding, πολύ μεγάλη αυτονομία), για το οποίο και πάλι θα πρέπει να πας σε ακριβότερα μοντέλα (π.χ. Sandisk Sansa View/iPod για H.264, Sony για αυτονομία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω ότι είναι αρκετά καλή επιλογή. Εκτός αν ψάχνεις κάτι εξειδικευμένο (π.χ. υποστήριξη H.264 videos χωρίς reencoding, πολύ μεγάλη αυτονομία), για το οποίο και πάλι θα πρέπει να πας σε ακριβότερα μοντέλα (π.χ. Sandisk Sansa View/iPod για H.264, Sony για αυτονομία).

 

καλά όχι και πολύ ακριβότερα...94 euro έχει το S638 αλλα στο amazon. εδώ στο ελλάντα κάνει 150+ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

μπορει να μου πει καποιος πως γινεται να παιζουν τα τραγουδια ενος αλμπουμ με την κανονικη τους σειρα και οχι οπως γουσταρει το μηχανημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου πει καποιος πως γινεται να παιζουν τα τραγουδια ενος αλμπουμ με την κανονικη τους σειρα και οχι οπως γουσταρει το μηχανημα?

 

Κουμπακι τερμα πανω δεξια ---> Μορφη αναπαραγωγης ---> Κανονικη

 

Αυτο εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου περνά τις φώτο των αλμπουμ. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο, πέρα από το να φορτώνω τα τραγούδια με το mediamonkey?

 

Νομιζω οτι αν ειναι η φωτο στον ιδιο με φακελο με τα τραγουδια και με το ονομα folder.jpg την εμφανιζει αυτοματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...