Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το ακουστικα του ειναι ψιλοαπαραδεκτα κ γι'αυτο θελω στο αμεσο μελλον να παρω ενα ζευγαρι in ears!...

 

Συμφωνω και εγω το 4αρι εχω αλλα τα ακουστικα του creative σε σχεση με ενα sony Που ειχα πριν ειναι κλασεις χειροτερα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Να ρωτήσω όσους έχουν το Zen: το πρόβλημα με την άσπρη οθόνη υφίσταται όντως σε τόσο μεγάλο βαθμό όπως αναφέρεται σε ξένα forums? Και κάτι άλλο, αφού τα ακουστικά του είναι κατά κοινή ομολογία πολύ μέτρια, γιατί δεν αγοράσατε το Zen X-fi που παρέχει πολύ καλύτερα ακουστικά? Γενικά, νομίζω οτί το Zen έχει "πιάσει" περισσότερο από το Zen X-fi και θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος γι'αυτό.

PS: Όπως θα καταλάβατε ενδιαφέρομαι να αγοράσω mp3 player και θα ήθελα να ακούσω γνώμες από όσους έχουν κάποια από τις 2 συσκευές. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, το Zen X-Fi δεν έχει πολύ καιρό που βγήκε. Το απλό Zen κυκλοφορεί κάμποσους μήνες τώρα.

 

Το πρόβλημα με την άσπρη οθόνη ποιο ακριβώς είναι; Κάποιο link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A. Υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το x-fi, κάντε μια αναζήτηση πλιζ :-) Περιμένουμε και review. Btw δεν είναι καταπληκτικό το ότι μου χάλασε το zen δυο - τρεις μέρες αφού βγήκε εκτός εγγύησης; Δεν παίζει η mini usb καθόλου.. nice..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, το δικο μου το 8αρι, το εχω πανω απο 6μηνες, και φυσαει. Ολα οκ, κανενα παραπονο.

 

Αλλα μια απορια την εχω...

Λεει στο site οτι παιζει mpeg και wmv... Βρισκω prog μετατροπης avi σε mpeg και οταν το περναω μεσα, μου λεει οτι δεν το διαβαζει η οτι εχει error... Προφανως δεν εγινε σωστη μετατροπη... Εχει κανεις υποψιν κανα σωστο προγραμμα μετατροπης??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx ;)

τωρα κανω μετατροπη, ελπιζω να λειτουργει πεννα

 

 

-----Προστέθηκε 12/10/2008 στις 08 : 01 : 29-----

 

 

WTF???

"Το αρχειο ταδε.mpeg μπορει να αποθηκευτει στην συσκευη για αποθηκευση η μεταφορα μονο. Δεν υποστηριζεται για χρηση στην ιδια την συσκευη. Εαν ειναι δυνατο, χρησιμοποιηστε ενα προγραμμα πολυμεσων το οποιο μπορει να μετατρεψει το αρχειο πριν την αντιγραφη. Εαν αντιγραψετε το αρχειο τωρα, θα αποθηκευτει στην συσκευη, αλλα δεν θα εμφανιζεται στο περιβαλλον εργασιας..." Ελεος, αφου το εχω κανει μετατροπη... Να το σπασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μετέτρεψες στο σωστο φορματ..; Σίγουρα; Xvid ή wmv 320x240? πρέπει να είναι οπωσδήποτε σε αυτές τις διαστάσεις!

 

 

edit: mpeg?? κάποιο λάθος πρέπει να επέλεξες στη μετατροπη. Avi παίζει, mpeg όχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:S Εγώ τα μετατρέπω σε avi. Και δεν είχα πρόβλημα ως τώρα. Δοκίμασε και το mediacoder, έχει δημοσιεύσει οδηγό ο parsifal. Επίσης καλή επιλογή το Total Video Converter, από πληρωμένα προγράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...