Προς το περιεχόμενο

Ποιο firewall προτιμάτε;


dimitris2006

Ποιο firewall προτιμάτε;  

1 μέλος έχει ψηφίσει

  1. 1. Ποιο firewall προτιμάτε;

    • Ashampoo FireWall
    • BlackICE
    • CA Personal Firewall
      0
    • Comodo Firewall
    • Filseclab Firewall
    • Jetico Personal Firewall
    • Kaspersky Anti-Hacker
    • Lavasoft Personal Firewall
    • Look 'n' Stop Personal Firewall
    • McAfee Firewall
    • Norman Personal Firewall
      0
    • Norton Personal Firewall
    • Outpost Firewall
    • Prisma Firewall
      0
    • Sunbelt Personal Firewall
    • Vista Firewall
    • XP Firewall
    • ZoneAlarm Firewall
    • Άλλο (πείτε ποιο)
    • Κανένα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιούσα για πάρα πολλά χρόνια το Sygate Personal Firewall, από το οποίο ήμουν πολύ ευχαριστημένος. Αλλά επειδή δεν μπορεί να γίνει εγκατάσταση σε Vista, έχω βάλει το Agnitum Outpost Firewall Pro 2008, το οποίο είναι λίγο-πολύ ίδιο με αυτό της Sygate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε παιδια μια βοηθεια.ειχα εγκαταστησει το norton internet και του εκανα απεγκατασταση.εχει μεινει μια παπαρια protection center ενα εικονιδιο και μου δημιουργει προβλημα... αυτη πως σβηνει;;;;δοκιμασα με το your uninstaller και δεν σβηνει με τιποτα.εκτος αυτου οταν περναω ενα antivarious δεν ανοιγει ο explorer αν και φτιαχνω τις ρυθμισεις.δικιμασα και με το nod32 και με το kaspersky και δεν συνδεεται με καμια δυναμη..καμια ιδεα να ξερει κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν έκανα update στο zone alarm την τελευταία φορά μου εγκατέστησε και το Zone alarm spy blocker. Άραγε κάνει τίποτε ή είναι μόνο για τις εντυπώσεις; Το έχει κανείς άλλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια βοηθεια.ειχα εγκαταστησει το norton internet και του εκανα απεγκατασταση.εχει μεινει μια παπαρια protection center ενα εικονιδιο και μου δημιουργει προβλημα... αυτη πως σβηνει;;;;δοκιμασα με το your uninstaller και δεν σβηνει με τιποτα.εκτος αυτου οταν περναω ενα antivarious δεν ανοιγει ο explorer αν και φτιαχνω τις ρυθμισεις.δικιμασα και με το nod32 και με το kaspersky και δεν συνδεεται με καμια δυναμη..καμια ιδεα να ξερει κανεις...

 

Για δοκίμασε λίγο με το norton removal tool να το αφαιρέσεις

 

http://www.majorgeeks.com/Norton_Removal_Tool_SymNRT_d4749.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χρησιμοποιώ το "sygate personal firewall" (free) .. Δν το είδα καν στην λίστα με τα υπόλοιπα.. Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ για την προστασία του υολογιστή μου ???:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το xp firewall δεν κανει δουλεια μονο του;;

 

όχι:shifty:

 

ελέγχει μόνο τα εισερχόμενα...τα εξερχόμενα niet!

και εκεί είναι το θέμα μην αποστέλλονται πληροφορίες και σημαντικά στοιχεία σου από προγράμματα ή trojans-backdoors-keyloggers κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...