Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee PC 701


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά τι γίνεται εαν το παραγγείλουμε μέσω Clove?

Θα έχει τριπολικό ακροδέκτη ή και τρικπολικό και διπολικό ακροδέκτη?(Αναφέρομαι στον Αντάπτορα του ρεύματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Βασικά τι γίνεται εαν το παραγγείλουμε μέσω Clove?

Θα έχει τριπολικό ακροδέκτη ή και τρικπολικό και διπολικό ακροδέκτη?(Αναφέρομαι στον Αντάπτορα του ρεύματος)

 

Αν παραγγείλεις από Clove πρώτα από όλα θα περιμένεις σε ουρά αναμονής γιατί δεν έχει stock και η μπρίζα θα είναι αγγλικού τύπου.

 

Το EeePC 900 ΟΤΑΝ έρθει θα έχει την ίδια CPU με το τωρινό, απλά κάποια στιγμή θα περάσουν και στον atom επεξεργαστή που νομίζω οτι δεν θα είναι κατί τρομερό στις επιδόσεις απλά καλυτερη κατανάλωση θα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζει κανεις πως μπορουμε να κανουμε resize ενα παρα8υρο ενος προγραμματος ή ενος παιχνιδιου για να φαινεται ολοκληρο στην οθονη του eeepc οταν παιζει σε full screen?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραγγείλεις από Clove πρώτα από όλα θα περιμένεις σε ουρά αναμονής γιατί δεν έχει stock και η μπρίζα θα είναι αγγλικού τύπου..

 

Μπορεί να γίνει μετατροπή σε διπολική ή θα είναι αχρηστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να παίξεται Crysis, Quake 4 και άλλα καινούρια παιχνίδια στο EeePC σας

ή στον παλιό σας υπολογιστή χωρίς καμία επιπλέον εγκατάσταση υπάρχει λύση!

 

 

Βέβαια χρειάζεται να έχετε και ένα καινούριο pc-server που θα τρέχει ικανοποιητικά

τα παιχνίδια και να τα κάνει stream στο άλλο σας σύστημα...

 

Πριν λίγο το ανακάλυψα και δεν το έχω δοκιμάσει αλλά είδα το video και πρέπει να δουλεύει αρκετά καλά.

 

Stream My Game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα το eeepc από το Clove τελικά.Θα κοστίσει περίπου 330 ευρώ μαζί με τα έξοδα του courier.Είναι η έκδοση η κανονική και όχι η surf που έχει το eshop.

Xρόνο παράδοσης μου είπαν όμως περίπου 4 εβδομάδες,δυστυχώς.Και για αντάπτορα πουλάνε σετ με ευρωπαικές προδιαγραφες 16 λίρες περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πριν διαβάσω το συγκεκριμένο post είχα κάνει παραγγελία το Surf από το e-shop.

Το σύστημα έτσι όπως είναι υπερκαλύπτει τις ανάγκες μου.

Παρόλα αυτά πήρα να ρωτήσω για την πορεία της παραγγελίας και με ενημέρωσε για το νέο μοντέλο που έρχετε με camera 3megapixel και κόστος 5e παραπάνω (το οποίο θα έρθει νωρίτερα και άλλαξα την παραγγελία σε αυτό) (edit: μόλις είδα από την πορεία της παραγγελίας ότι δεν είναι το surf αυτό που θα μου έρθει, αλλά το κανονικό).

 

Με βάση το βίντεο που είδα παραπάνω και ήταν το μοναδικό πράγμα που με προβλημάτιζε ήταν το θέμα της μνήμης.

Αλλά από ότι είδα ακόμα και στο surf υπάρχει εύκολος τρόπος να προσθέσεις μνήμη.

 

Υπάρχουν άλλα πράγματα που πιθανόν να με προβληματίσουν; (εκτός το θέμα χώρου στο δίσκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Blackman αποσο ξερω το e-shop δεν φερνει το κανονικο.και η καμερα ειναι 0,3mp στο κανονικο.οποτε μαλλον σου ειπαν λαθος(εχω παρει και εχω ρωτησει αν θα φερουν το κανονικο και μου ειπαν οχι).

Αποσο εχω διαβασει αμα παρεις το μαυρο serf εχει πορτακι για τη μνημη και γενικα φοραει το σασι απο το κανονικο απλα λειπει η καμερα.Αμα παντως σου δοσουν το κανονικο ενημερωσε μας μιας και ειμαι ετοιμος να παρω απο clove και με ενημερωσαν χθες οτι θα φερουν πρωτα ασπρα και αν το εκανα παραγγελια χθες θα περιμενα 4 εβδοαμαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από καναδα όπου αγόρασα το κανονικό ΕΕΕ 701 με 4γιγα δίσκο και έξτρα 2γιγα τσιπάκι μνήνης και 8γίγα καρτούλα SDHC πολύ γρήγορη στα 380 ευρώ....

Νομίζω ότι ήταν καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντρεπομαι για σενα somade.

Το χτυπησες εκει εσυ σε μια χαρα τιμουλα και για αμς τπτ ;-)

Αχ μακαρι να δρουμε και μεις ενα.καλοριζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες το παρηγγειλα σημερα(σ.σ. χθες) απο ε-σοπ.σε ασπρο χρωμα.απο,τι εχω διαβασει στα ποστ σας για τη δουλεια του ειναι πολυ καλο.εγω προσωπικα το θελω για το wifi του και λογω διαστασεων και βαρους.το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν εχω ιδεα απο linux (xandros)

θα με βοηθησετε αν χρειαστω καποιες βοηθειες??ε?ε?

 

Υ.Γ. ρε παιδια ακουσα οτι δεν μπορεις να γυρισεις τα αγγλικα σε ελληνικα(οπως ειναι η επιλογη alt+shift στα windows)τελικα ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...