Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee PC 701


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί θέλεις να του αλλάξεις λειτουργικό, ακόμα δεν το πρωτοφόρτισες καλά καλά; Δοκίμασε για λίγο καιρό αυτό που έχει και αν δε σου κάνει για κάποιο λόγο τότε δες τις εναλλακτικές σου.

 

γιατι ειμαι πιο πολυ φαν των windows...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια ξερετε πως απενεργοποιηται ενα ενοχλητικο notification των windows που μου λεει για χαμηλη αναλυση στο startup??εχω βαλει κανονικα drivers....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερετε πως απενεργοποιηται ενα ενοχλητικο notification των windows που μου λεει για χαμηλη αναλυση στο startup??εχω βαλει κανονικα drivers....

 

δεν το χω ξανακουσει αυτο... googlare ακριβως το μηνυμα και κατι θα βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειμαι πιο πολυ φαν των windows...

 

παιδια ξερετε πως απενεργοποιηται ενα ενοχλητικο notification των windows που μου λεει για χαμηλη αναλυση στο startup??εχω βαλει κανονικα drivers....

 

και γιατί ακριβώς είσαι fan των windows?:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί ακριβώς είσαι fan των windows?:-D

 

τελοσπαντων νομιζω οτι οι δυνατοτητες που εχει αυτο το μικροσκοπικο πραγματακι θα φανουν αν του περασω ενα λογισμικο σαν τα xp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βρηκα touchscreen kit

 

 

 

δειτε εδω http://www.matrixcarpc.com/product_i...roducts_id=138

 

την αλλη βδομαδα που θα βρω χρονο,θα το προμηθευτω και θα αρχισει η υλοποιηση!!!¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλα 2 GB μνημη στο μηχανηματακι.Στο system info στο λογισμικο που εχει απο τη μανα του μου την αναγνωριζει σαν 1024 ΜΒ ενω στο bios μου την δειχνει σαν 2048.το λογισμικο φταιει που δν την βλεπει ολη ετσι?αν βαλω ΧΡ θα τη βλεπει ολη,σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το λογισμικο φταει. Για να δει και τα 2 gb νομιζω θέλει κατι να κανεις recompile..:fear:

περισσοτερα δεν ξερω.

 

εβαλα windows και τα βλεπει... καλα εχω πορωθει.δεν το μετανιωνω που το πηρα...

Επισης κανοντας install τα windows full δεν μου απομενει πολυ χωρος. εχω ενα wd passport 120gb. να κανω εκει install τα υπολοιπα προγραμματα που θελω? θα εχω προβλημα αν ανοιγω τον υπολογιστη χωρις το σκληρο η απλα δεν θα δουλευουν τα προγραμματα που εχω εγκαταστησει σε αυτον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω...το βρισκω 300 ευρω και δεν ειναι το surf...ομως κολυωμαι λιγο γιατι εχει κυκλοφορησει η θα κυκλοφορησει στο αμεσο μελλον το eee900. αξιζει να περιμενω ρε γαμωτο?:shock::cry:

 

 

 

Διάβασα ότι τελικά το βρήκες σε πολύ καλή τιμή. Να σε ρωτήσω βρήκες το asus 701 ή το surf σε αυτή τη τιμή και 2ον μπορείς να μου πεις κάποια στοιχεία από το κατάστημα που το πήρες,ίσως κάποια διεύθυνση στο ίντερνετ, μήπως και μπορέσω να το παραγγείλω γιατί δε μπορώ να το βρω πουθενά, τουλάχιστον τώρα.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα ότι τελικά το βρήκες σε πολύ καλή τιμή. Να σε ρωτήσω βρήκες το asus 701 ή το surf σε αυτή τη τιμή και 2ον μπορείς να μου πεις κάποια στοιχεία από το κατάστημα που το πήρες,ίσως κάποια διεύθυνση στο ίντερνετ, μήπως και μπορέσω να το παραγγείλω γιατί δε μπορώ να το βρω πουθενά, τουλάχιστον τώρα.

 

Ευχαριστώ

 

Δες το post #98. Δυστυχως ειναι ενα απλο μαγαζι. δεν εχει σελιδα ...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το post #98. Δυστυχως ειναι ενα απλο μαγαζι. δεν εχει σελιδα ...:cry:

 

Έχεις μήπως την απόδειξη με κάποιο τηλέφωνο επάνω ή αν ξαναπάς μπορείς να βρεις σε παρακαλώ το τηλέφωνό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το είδα σήμερα στο multirama στη Στουρνάρη και είναι απίστευτο! Είναι πολύ πιο μικρό κ όμορφο απ'οτι στις φωτογραφίες, έχω ενθουσιαστεί! Σχεδόν το μισό μέγεθος απο τα flybook που είχαν εκεί δίπλα.

 

Ελαφρύ και αρκετά καλή ποιότητα στα πλαστικά κ το πληκτρολόγιο δεν είναι κ τόσο μικρό πια, νομίζω με μια λογική ταχύτητα γίνεται άνετο typing.

 

Και κάπου εκεί αρχίζουν οι καφρίλες του καταστήματος... Δε μπόρεσα να δω το μηχανάκι να λειτουργεί γιατί έχουν μόνο αμερικάνικους μετασχηματιστές κ δε μπορούν να το φορτίσουν. ΕΛΕΟΣ. Ο αντάπτορας κάνει 3 ευρώ!

 

Και φυσικά οι εξωρενικές τιμές (προσωπικά μιλώντας πάντα) 360 ευρώ η 4gb έκδοση, ενώ 500ε η 8gb και 1gb ram...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το είδα σήμερα στο multirama στη Στουρνάρη και είναι απίστευτο! Είναι πολύ πιο μικρό κ όμορφο απ'οτι στις φωτογραφίες, έχω ενθουσιαστεί! Σχεδόν το μισό μέγεθος απο τα flybook που είχαν εκεί δίπλα.

 

Ελαφρύ και αρκετά καλή ποιότητα στα πλαστικά κ το πληκτρολόγιο δεν είναι κ τόσο μικρό πια, νομίζω με μια λογική ταχύτητα γίνεται άνετο typing.

 

Και κάπου εκεί αρχίζουν οι καφρίλες του καταστήματος... Δε μπόρεσα να δω το μηχανάκι να λειτουργεί γιατί έχουν μόνο αμερικάνικους μετασχηματιστές κ δε μπορούν να το φορτίσουν. ΕΛΕΟΣ. Ο αντάπτορας κάνει 3 ευρώ!

 

Και φυσικά οι εξωρενικές τιμές (προσωπικά μιλώντας πάντα) 360 ευρώ η 4gb έκδοση, ενώ 500ε η 8gb και 1gb ram...

 

Ναι αλλά είναι το μοντέλο surf και σχετικά το έχει πανάκριβο, όταν το e-shop αυτό το μοντέλο το έχει 320€. Εγώ ενδιαφέρομαι για το 701 με τη μεγάλη μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...