Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee PC 701


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το surf δεν περιεχει θηκη,καμερα και εχει μικροτερη μπαταρια 4400 αντι 5200....ακομα δεν εχει πορτακι για να αναβαθμησεις την ram...πρεπει να το ανοιχεις ολο και να φτασεις στο motherboard για να την βαλεις....αν δεν εισαι εμπειρος και δεν πιανουν τα χερια σου μην το επειχηρησεις....το καταστρεψες για πλακα!σε παραπανω post εχω δωσει και videaki απο το ytube που δειχνει την διαδικασια τοποθετησης της ram σε surf model 4 gb

 

βασικα ρε παιδια εγω σπουδαζω εξωτερικο και επειδη αλλαζω 3 αεροδρομια μεχρι να φτασω ελλαδα εχω αρκετο χρονο αναμονης... το 8ελω για λιγο ιντερνετ στ αεροδρομια καμια ταινια στ αεροπλανα μεσα, λιγο μουσικουλα κανα pdf και κανα παιχνιδακι για να περασει η ωρα... γι αυτα τα λιγα αξιζει τα λεφτα του ή να παω να παρω κανα psp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εννοειται οτι αξιζει....η διαφορα χρηματων ειναι πολυ μικρη....ειδικα αν το παρεις και απο το εξωτερικο(εδω το surf εχει 320ευρω)....και + οτι το asus ειναι notebook ενω το psp μια παπ@@@α και μιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται οτι αξιζει....η διαφορα χρηματων ειναι πολυ μικρη....ειδικα αν το παρεις και απο το εξωτερικο(εδω το surf εχει 320ευρω)....και + οτι το asus ειναι notebook ενω το psp μια παπ@@@α και μιση

 

θα συμφωνησω...το βρισκω 300 ευρω και δεν ειναι το surf...ομως κολυωμαι λιγο γιατι εχει κυκλοφορησει η θα κυκλοφορησει στο αμεσο μελλον το eee900. αξιζει να περιμενω ρε γαμωτο?:shock::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας λογος παραπανω να το παρεις αφου βρισκεις σε τετοια τιμη αυτην την εκδοση....αν περιμενεις να βγει το 9" θα δωσεις αρκετα παραπανω λεφτα για διαφορες ασυμαντες κατα την γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποια xp του εχερε περασει εσεις παιδια? αν βαλω αυτα που εχω κ για το desktop pc μου θα του πεσουν βαρια? διαβαζω για εκδοση nlite...αυτη εχουν βαλει οι πιο πολυ... ή μηοως να βαλω κανα mini xp ή tiny xp? Γινεται να βαλω την full version ubuntu linux για να τα μα8ω κι αυτα σιγα σιγα???Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα ειμαι πολυ ενθουσιασμενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα με nlite και 2gb ram θα πεταει,εγω επειδη βαριεμαι να τα παραμετροποιω εβαλα τα κανονικα xp pro sp2 και παει μια χαρα....(25 sec startup)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω...το βρισκω 300 ευρω και δεν ειναι το surf...ομως κολυωμαι λιγο γιατι εχει κυκλοφορησει η θα κυκλοφορησει στο αμεσο μελλον το eee900. αξιζει να περιμενω ρε γαμωτο?:shock::cry:

 

Αν επιτρέπετε φίλε μου, από πού το έχεις βρει σε τόσο καλή τιμή; Είναι μαζί με τα μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρέπετε φίλε μου, από πού το έχεις βρει σε τόσο καλή τιμή; Είναι μαζί με τα μεταφορικά;

 

σπουδαζω ρουμανια και το βρηκα σ ενα καταστημα με ειδη πληροφορικης... μολις το πηρα σε ασπρο το χω βαλει να φορτιζει και εχω πα8ει την πλακα μου...να του πεταξω λες και γω τα ολοκληρα xp? εχω βρει μια εκδοση mini και δεν ξερω ποια να πρωτοβαλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αρχη με 512 ram ασε τα xandros,μολις του βαλεις 2gb ram τοτε πηγαινε να του βαλεις xp οποια εκδοση γουσταρεις...δεν κολωνει πουθενα!!!

Παιδια το χω να φορτιζει τουλαχιστον 2 ωρες και ακομα δεν εχει σβησει το λαμπακι...ποσες ωρες θελει πρωτη φορα?και κατι αλλο...επειδη μου ειναι λιγο δυσκολο να βρω εδω εξωτερικο cd-rom ξερει κανεις πως θα βαλω τα windows σε usb flash drive ετσι ωστε να τα κανω boot απο κει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποια xp του εχερε περασει εσεις παιδια? αν βαλω αυτα που εχω κ για το desktop pc μου θα του πεσουν βαρια? διαβαζω για εκδοση nlite...αυτη εχουν βαλει οι πιο πολυ... ή μηοως να βαλω κανα mini xp ή tiny xp? Γινεται να βαλω την full version ubuntu linux για να τα μα8ω κι αυτα σιγα σιγα???Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα ειμαι πολυ ενθουσιασμενος...

Γιατί θέλεις να του αλλάξεις λειτουργικό, ακόμα δεν το πρωτοφόρτισες καλά καλά; Δοκίμασε για λίγο καιρό αυτό που έχει και αν δε σου κάνει για κάποιο λόγο τότε δες τις εναλλακτικές σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...