Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee PC 701


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

charlatan154 αμα του βαλεις 800αρα το πιο πιθανο ειναι να την δει αλλα θα την ριξει στα 667 που ειναι το μεγιστο ου μπορει να δει,αν παρεις παρε μια 667 καλυτερα μην εχεις καμια ασυμβατοτητα αλλα και για οικονομικους λογους μιας και ειναι οι πιο φθηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
charlatan154 αμα του βαλεις 800αρα το πιο πιθανο ειναι να την δει αλλα θα την ριξει στα 667 που ειναι το μεγιστο ου μπορει να δει,αν παρεις παρε μια 667 καλυτερα μην εχεις καμια ασυμβατοτητα αλλα και για οικονομικους λογους μιας και ειναι οι πιο φθηνες.

 

ok σευχαριστω για την βοηθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα για να μη ανοιγω αλλο θεμα θελω την γνωμη σας :fear:

ειμαι κατοχος του 701 4G (οχι του surf)

1)Ειπα να του βαλω μνημη και εχω παραγγείλει ηδη την

KINGSTON SO-DIMM DDR2 2GB 667MHZ VALUE ram

την εχει βαλει κανεις δουλευει στο pc ακι

2) θελω να του στησω win (μονο για παιχνίδια και radmin γιατι κατα τα αλλα μου αρεσει το xandros)

αλλα δεν θελω να χασω το χανδροσ μπορω να στεισω τα χπ σε ενα usb στικακι ετσι ωστε οταν το βγαζω να ξεκινα το Linux ?

εχει δοκιμάσει κανεις κατι αντίστοιχο ?

ευχαριστώ για τον χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και το δικό μου δεν έχει αυτό το ξεχωριστό καπάκι για τη RAM, πιστεύετε ότι θα δυσκολευτώ με την αλλαγή; Εάν ανοίξω όλο το κάτω μέρος θα υπάρξει πρόβλημα;

 

φιλε δεν ανοιγει το κατω μερος ξεκινας απο πανω και κατεβαινεις. αν δεν το εχεισ ξανακανει πρεπει να προσεξεις πολυ μην ξηλωσεις τιποτα καλωδια...αν θες βοηθεια στελνω pm το κινητο μου παρε να σου πω λεπτομεριεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω να αγορασω το εεε,αλλα θελω καποιες διευκρινισεις,αν μπορειτε να βοηθησετε...το εεε απο το ε-σοπ,μπορει να συνδεθει στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας καλωδιο τηλεφωνου(56αρα γραμμη)?διαθετει μοντεμ 56αρη?κι αν οχι πως μπορουμε να συνδεθουμε στο νετ με αυτη τη συνδεση?μπορουμε να συνδεσουμε καποια(οποιαδηποτε) εξωτερικη οθονη ωστε οταν ειμαστε σπιτι να κανουμε ξεκουραστα τη δουλεια μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω να αγορασω το εεε,αλλα θελω καποιες διευκρινισεις,αν μπορειτε να βοηθησετε...το εεε απο το ε-σοπ,μπορει να συνδεθει στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας καλωδιο τηλεφωνου(56αρα γραμμη)?διαθετει μοντεμ 56αρη?κι αν οχι πως μπορουμε να συνδεθουμε στο νετ με αυτη τη συνδεση?μπορουμε να συνδεσουμε καποια(οποιαδηποτε) εξωτερικη οθονη ωστε οταν ειμαστε σπιτι να κανουμε ξεκουραστα τη δουλεια μας?

 

η εκδοση του eshop δεν υποστηριζει μοντεμ 56κ αλλα μπορεις να του βαλεις ενα εξωτερικο. οσον αφορα την συνδεση σε οθονη μπορεις να το κανεις μεσω vga. εχε στα υποψην σου οτι η εκδοση surf που εχει το eshop ειναι λιγο μπελαλιδικη απο θεμα αναβαθμησεις της ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι ασχετο?οσοι εχετε αναβαθμισει σε 2 gb την μνημη και εχετε βαλει windows xp,μπορειτε να μου πειτε προγραμματα dj-ing πως τρεχουν?συγκεκριμενα το virtualdj κ traktordj ακομα και στις παλιοτερες εκδοσεις τους, που ειναι πολυ ελαφριες, τρεχουν κανονικα στο eeepc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις...αν και τελικα βρηκα με 320ευρω την ''καλη'' εκδοση οχι τη surf,η οποια περιλαμβανει και μοντεμ 56αρη και καμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις...αν και τελικα βρηκα με 320ευρω την ''καλη'' εκδοση οχι τη surf,η οποια περιλαμβανει και μοντεμ 56αρη και καμερα!

 

Καλησπέρα,

Σε ποιο μαγαζί το βρήκες?(και ποιο χρώμα?)

Εχω την εντύπωση ότι η θύρα για το μοντεμ δεν λειτουργεί.(αλήθεια γιατί τοποθετηθηκε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimitriscm σε καμια εκδοση δεν υπαρχει μοντεμ 56αρι.

Το βρηκες ελλαδα αυτην την περιοδο? πολυ ζορικο μου ακουγετε, ξερω οτι μετα τις 20 θα το εχουν οι περισσοτεροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως παιδια εχω παραγγειλει το eee 4g 512 ram oxi το surf 260 και με τα μεταφορικα μου πηγε 290. πιστευω οτι ειναι καλη τιμη....

πολυ καλή τιμή!

απο που το παρήγγειλες?

 

btw, μηπως ξερει κανενας ποσο μπορει να ειναι τα μεταφορικά αν το παραγγείλω απο http://www.clove.co.uk?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρηκα στο http://www.megamarket.gr το καλο οχι το surf,που υποστηριζει μοντεμ 56αρη οπως λεει,στα 320 ευρω....αλλα κατ'οπιν παραγγελιας,διαθεσιμο θα ειναι απο 2 ιουνιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...