Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

season finale?

τελος δηλαδη για φετος?

εχουμε πληροφοριες για το θα γινει (αν γινει) και το ποτε θα γινει (αν γινει) με την επομενη σεζον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι, ήταν το τελευταίο επεισόδιο της season το σημερινό...

 

λογικά από Σεπτέμβριο-Οκτώβριο η νέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ειναι σιγουρο πως θα συνεχισει, ετσι?

Γιατι εγω δεν ειμαι σιγουρος πως θελω!

:P

 

Πιστευω πως ενα καλο (ισως και διπλο) επεισοδιο, αν εκλεινε φετος τον κυκλο και την σειρα, θα ηταν ο,τι καλυτερο.

Εχει κανει κοιλια (λογικο ειναι μετα απο 5 χρονια για geek comedy) και δεν θα ηθελα να το τραβηξουν και αλλη μια ολοκληρη σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως ενα καλο (ισως και διπλο) επεισοδιο, αν εκλεινε φετος τον κυκλο και την σειρα, θα ηταν ο,τι καλυτερο.

Εχει κανει κοιλια (λογικο ειναι μετα απο 5 χρονια για geek comedy) και δεν θα ηθελα να το τραβηξουν και αλλη μια ολοκληρη σεζον.

 

 

Ναι πολύ λογικό μετά από δυο Emmy Awards σερί να την κλείσουν την σειρά :P

Πιστεύω ότι εύκολα θα κλείσει 10 χρονια η σειρά ^_^

Την Penny λίγο να σκοτώνανε και ήμουν ευχαριστημένος 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δηλαδη ειναι σιγουρο πως θα συνεχισει, ετσι?

Γιατι εγω δεν ειμαι σιγουρος πως θελω!

 

Ποτέ δεν κατάλαβα αυτή τη φιλοσοφία. Τι σε νοιάζει εσένα αν συνεχίζουν ή δε συνεχίζουν να γυρίζουν επεισόδια; Αν σε κούρασε, σταματάς να τη βλέπεις και ας υπάρχουν στον πλανήτη κι άλλα επεισόδια. Το οξυγόνο σου καταναλώνουν; Δεν είναι δα και το Lost να μου πεις ότι θέλεις να μάθεις το τέλος, γι' αυτό δεν μπορώ να τη σταματήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν κατάλαβα αυτή τη φιλοσοφία. Τι σε νοιάζει εσένα αν συνεχίζουν ή δε συνεχίζουν να γυρίζουν επεισόδια; Αν σε κούρασε, σταματάς να τη βλέπεις και ας υπάρχουν στον πλανήτη κι άλλα επεισόδια. Το οξυγόνο σου καταναλώνουν; Δεν είναι δα και το Lost να μου πεις ότι θέλεις να μάθεις το τέλος, γι' αυτό δεν μπορώ να τη σταματήσω.

 

Κι όμως.....μερικοί θέλουμε να μάθουμε αν ο Σέλντον ανακαλύψει το γυναικείο κορμί. Εγώ δεν μπορώ να την κόψω αν δεν μάθω!!!!!!

 

 

Αν βέβαια το ανακαλύψει με την Άμυ.....τον βλέπω ζευγαράκι με τον Ραζ :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας έχει κουράσει λίγο ο Sheldon; Νομίζω τον τραβάνε απ' τ' αυτιά πλέον. ΟΚ δεν λένε τα ίδια αστεία ξανά και ξανά (πχ penny-penny-penny, you 're in my spot) αλλά τα περισσότερα που λέει πλέον είναι απλά "duh". Ευτυχώς υπάρχει ο howard που σώζει την κατάσταση B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας έχει κουράσει λίγο ο Sheldon; Νομίζω τον τραβάνε απ' τ' αυτιά πλέον. ΟΚ δεν λένε τα ίδια αστεία ξανά και ξανά (πχ penny-penny-penny, you 're in my spot) αλλά τα περισσότερα που λέει πλέον είναι απλά "duh". Ευτυχώς υπάρχει ο howard που σώζει την κατάσταση B)

 

Στο σπιτι μου εχουμε τις 4 σαιζον σε dvd. Βλεπουμε επεισοδια καθε εβδομαδα. Εχουμε δει 15 φορες την πρωτη και δευτερη σαιζον. Την τριτη σαιζον σπανια. Οσο για την τεταρτη δεν θυμαμαι ποτε την ειδαμε τελευταια φορα. Οταν παρουμε και την πεμπτη φοβαμαι οτι θα ειναι και η τελευταια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπιτι μου εχουμε τις 4 σαιζον σε dvd. Βλεπουμε επεισοδια καθε εβδομαδα. Εχουμε δει 15 φορες την πρωτη και δευτερη σαιζον. Την τριτη σαιζον σπανια. Οσο για την τεταρτη δεν θυμαμαι ποτε την ειδαμε τελευταια φορα. Οταν παρουμε και την πεμπτη φοβαμαι οτι θα ειναι και η τελευταια.

 

Ισχύει αυτό. Η πρώτη και η δεύτερη είχαν κάτι απο φιλαράκια. Καθε επεισόδιο ήταν ξεχωριστό. Τώρα είναι απλά επεισόδια να περναει η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως ετσι οπως τα λέει ο Sellers είναι..Δυστηχώς έχει χάσει αρκετά η σεζόν...Το τελευταίο επεισόδειο δεν το είδε κανείς ή απλά δεν σας άρεσε?

 

Εγω το βρήκα καλούτσικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...