Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Ενα πραγμα ξερω bing bang theory ftw!!εχω δει και τους 5 κυκλους!καποια επεισοδια και δυο φορες,πραγματικα πολυ ωραια σειρα!!

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ναι αύριο το πρωί/ξημερώματα

 

γιατι πρεπει να λειπω σε καθε πρεμιερα μιας σειρας; και σε αυτην αλλα και σε οσες αρχιζουν την αλλη εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυυυυυύ μέτριο επεισόδιο...Ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξει στην πορεία :mellow:

 

Ακριβώς αυτό...Όσο και να πιέσω τον εαυτό μου,δεν θα πω οτι ήταν καλό επισόδειο...Κάτω του μετρίου.Ανιαρό.

Ας ελπίσουμε να ξυπνήσουν λίγο και να βγάλουν επισόδεια της προκοπής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απλο ειναι το θεμα big bang = Sheldon επεσε ο Sheldon επεσε ολη η σειρα,κ δεν μιλαω μονο για το σημερινο.στις τελευταιες 2 σεζον εχει πεσει πολυ το επιπεδο σε σχεση με τους κορυφαιους 3 πρωτους.επισης για μενα ηταν τεραστιο λαθος η σοβαρη σχεση κ ο γαμος του Χαουαρντ.σαν εργενης ειχε κ περισοτερη πλακα κ πιο πολυ "ελευθερια" να κανει τις καφριλες του μες στην σειρα

Επεξ/σία από alimentas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλο ειναι το θεμα big bang= Sheldon επεσε ο Sheldon επεσε ολη η σειρα,κ δεν μιλαω μονο για το σημερινο.στις τελευταιες 2 σεσον εχει πεσει πολυ το επιπεδο σε σχεση μς τους κορυφαιος 3 πρωτους.επισης για μενα ηταν τεραστιο λαθος η σοβαρη σχεση κ ο γαμος του Χαουαρντ.σαν εργενης ειχε κ περισοτερη πλακα κ πιο πολυ "ελευθερια" να κανει τις καφριλες του μες στην σειρα

 

πες τα ρε φιλε!

Γιατι οταν τα εγραφα εγω, μου λεγανε πως εχω μετοχες στον Αντ1 και προωθω τα τουρκικα!

Η σειρα μεχρι και την 3 σεζον ειναι πολυ καλη. Απο τοτε που μπλεξανε τις γκιοσες, τα εχουν κανει σαν να μη πω.

Και το χειροτερο ειναι πως απο τοτε που εχει αρχισει να μην μου αρεσει εμενα, αρχισε να αρεσει στην κοπελα μου.....τοσο desperate housewives εχει αρχισει και γινετε!(οκ, το παρακανα με το τελευταιο....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...