Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πες τα ρε φιλε!

Γιατι οταν τα εγραφα εγω, μου λεγανε πως εχω μετοχες στον Αντ1 και προωθω τα τουρκικα!

Η σειρα μεχρι και την 3 σεζον ειναι πολυ καλη. Απο τοτε που μπλεξανε τις γκιοσες, τα εχουν κανει σαν να μη πω.

Και το χειροτερο ειναι πως απο τοτε που εχει αρχισει να μην μου αρεσει εμενα, αρχισε να αρεσει στην κοπελα μου.....τοσο desperate housewives εχει αρχισει και γινετε!(οκ, το παρακανα με το τελευταιο....)

 

Γούστα είναι αυτά φίλε, προσωπικά γούσταρα στην τελευταία σεσον, είχε αρκετό γέλιο στα περισσότερα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πες τα ρε φιλε!

Γιατι οταν τα εγραφα εγω, μου λεγανε πως εχω μετοχες στον Αντ1 και προωθω τα τουρκικα!

Η σειρα μεχρι και την 3 σεζον ειναι πολυ καλη. Απο τοτε που μπλεξανε τις γκιοσες, τα εχουν κανει σαν να μη πω.

Και το χειροτερο ειναι πως απο τοτε που εχει αρχισει να μην μου αρεσει εμενα, αρχισε να αρεσει στην κοπελα μου.....τοσο desperate housewives εχει αρχισει και γινετε!(οκ, το παρακανα με το τελευταιο....)

 

Aν προτιμάς τα Τούρκικα από το big bang, ακόμα και από τα μέτρια επεισόδιά του, τότε άρχισε να βλέπεις τις σειρές που βλέπει η κοπέλα σου, έχει σίγουρα καλύτερο γούστο από σένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο το νεο επεισοδιο ειχε καποιες αστειες στιγμες.

Αλλα με το ζορι οι σεναριοφραφοι να προσπαθουν να κανουν gay τον Raj οσο πιο πολυ γινετε,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πέρσι το λέμε, τη σειρά από τα τέλη της τρίτης σεζόν τη γυρνάνε σε ευκολόπεπτη sitcom. Για αυτό εξάλλου και εμφανίζει ανεβασμένη τηλεθέαση. Χωρίς ντροπή ή ό,τι άλλο, το bbt έγινε πιο χαζό για να προσελκύσει περισσότερο average κοινό. Και φυσικά το average και περιορισμένης ευθύνης κοινό θα βρει αστείο να τσιρίζει για 156468η φορά η μάνα του Χάουαρντ, να υπάρχουν ατάκες υφέρπουσας ομοφυλοφιλίας από τον Raj και την Amy και ο Sheldon από nerd ανθρωποφοβικός να είναι απλά average απροσάρμοστος.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακριβεια απο τοτε που ο αλλος βρηκε την ξανθια ως γκομενα η σειρα εχασε το στοιχειο της.Περσι στο τελος παντρευτηκε και ο εβραιος και ο Σελντον πια χορτασαμε απο τον χαρακτηρα του.Εχουμε φτασει σε σημειο να ξερουμε την ατακα που προκειται να ξεστομισει και αφαιρει απο το αστειο(οποιο ειναι αυτο πια τελοςπαντων)."You can't leave.I need you" *pause* "You're my ride".

Oh i didn't see that coming...at all!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το πρώτο επεισόδιο της έκτης season δεν μου άρεσε πολύ. Και πραγματικά στενοχωριέμαι που ο Σέλντον έχει αλλάξει. Μακάρι να ήταν έτσι όπως ήταν στη πρώτη season. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κοιράσει γιατί ασχολείται συνέχεια με τα ίδια και τα ίδια.

 

Λέοναρντ και Πένυ (μιλάμε το έχουν σκίσει, δεν έχει κάτι άλλο να σκεφτείς για πιθανό σενάριο)

Σέλντον και Έιμυ (πρέπει να την διώξουν αυτήν, ότι ήταν να δώσει το έδωσε. Πόσες φορές ακόμα να δούμε καταστάσεις όπου οι δυο τους συμπεριφέρονται όπως συμπεριφέρονται, ή να ΞΑΝΑδούμε την Ειμυ να κάνει λεσβιακα σχόλια στην Πένυ, ή να ασχολείται με κάτι που είναι περίεργο για αυτήν π.χ να βάφεται, να βγάζει το μουστάκι, κ.λ.π)

 

Και τέλος η ο Γουλοβιτς και ο Ραζ που και τα δικά τους σημεία έχον κορεστεί. Ο δε Γουόλοβιτς με την μάνα του, (την άλλη την ξανθιά δνε την σχολιάζω, ποτέ δεν με συγκίνησε) και ο δε Ραζ με την μοναξιά του.

 

ΟΛΑ αυτά τα αστειά έχουν ειπωθεί, μερικά έχουν ειπωθεί και εις διπλούν, άλλα καμουφλαρίστηκαν και ξανασερβιρήστηκαν, και γενικά πρέπει να ασχοληθούν με κάτι καινούργιο γιατί έχουν πάρει το οκ για αυτήν και για άλλες 2 σεζόν, δεν γίνεται 64 επεισόδια να είμαστε συνέχεια στα ίδια και στα ίδια.

 

Όχι ότι θα σταματήσω να την βλέπω, αλλά αν δεν ασχολούμουν ο ίδιος με την φυσική, θα είχε πάρει σούτι και αυτή και η άλλη η μαλακία το Himym.

 

Αυτά, πάω να αλλάξω σερβιέτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έιμυ (πρέπει να την διώξουν αυτήν, ότι ήταν να δώσει το έδωσε.)

 

Τι λες τώρα;! Η καλύτερη της σειράς αυτή τη στιγμή είναι η Amy! Περισσότερο γελάω πλέον με αυτήν, παρά με τον Sheldon.

 

Επίσης, θεωρώ ότι αδικούν την ηθοποιό που κάνει την Bernadette. Νομίζω έχει πολλά να δώσει/κάνει και δεν της το επιτρέπουν με τα σενάρια που της δίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κοιράσει γιατί ασχολείται συνέχεια με τα ίδια και τα ίδια.

 

Λέοναρντ και Πένυ (μιλάμε το έχουν σκίσει, δεν έχει κάτι άλλο να σκεφτείς για πιθανό σενάριο)

Σέλντον και Έιμυ (πρέπει να την διώξουν αυτήν, ότι ήταν να δώσει το έδωσε. Πόσες φορές ακόμα να δούμε καταστάσεις όπου οι δυο τους συμπεριφέρονται όπως συμπεριφέρονται, ή να ΞΑΝΑδούμε την Ειμυ να κάνει λεσβιακα σχόλια στην Πένυ, ή να ασχολείται με κάτι που είναι περίεργο για αυτήν π.χ να βάφεται, να βγάζει το μουστάκι, κ.λ.π)

 

Και τέλος η ο Γουλοβιτς και ο Ραζ που και τα δικά τους σημεία έχον κορεστεί. Ο δε Γουόλοβιτς με την μάνα του, (την άλλη την ξανθιά δνε την σχολιάζω, ποτέ δεν με συγκίνησε) και ο δε Ραζ με την μοναξιά του.

 

ΟΛΑ αυτά τα αστειά έχουν ειπωθεί, μερικά έχουν ειπωθεί και εις διπλούν, άλλα καμουφλαρίστηκαν και ξανασερβιρήστηκαν, και γενικά πρέπει να ασχοληθούν με κάτι καινούργιο γιατί έχουν πάρει το οκ για αυτήν και για άλλες 2 σεζόν, δεν γίνεται 64 επεισόδια να είμαστε συνέχεια στα ίδια και στα ίδια.

 

Όχι ότι θα σταματήσω να την βλέπω, αλλά αν δεν ασχολούμουν ο ίδιος με την φυσική, θα είχε πάρει σούτι και αυτή και η άλλη η μαλακία το Himym.

 

Αυτά, πάω να αλλάξω σερβιέτα.

 

Η σειρά έχει πάρει έγκριση για αυτήν και άλλη μία σεζόν, όχι δύο και λογικά θα τελειώσει του χρόνου, τι άλλο να κάνουν;

Η φυσική πού κολλάει με το himym; (Όχι ότι τελευταία κολλάει και με το big bang, δηλαδή...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φυσική πού κολλάει με το himym; (Όχι ότι τελευταία κολλάει και με το big bang, δηλαδή...)

 

Πουθενά. Ξαναδιάβασε την πρόταση.

 

Τι λες τώρα;! Η καλύτερη της σειράς αυτή τη στιγμή είναι η Amy! Περισσότερο γελάω πλέον με αυτήν, παρά με τον Sheldon.

 

Επίσης, θεωρώ ότι αδικούν την ηθοποιό που κάνει την Bernadette. Νομίζω έχει πολλά να δώσει/κάνει και δεν της το επιτρέπουν με τα σενάρια που της δίνουν.

 

Την Ειμυ ποτε δεν την χώνεψα οπότε ίσως την αδικώ λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Έιμυ & η γυναίκα του Γουόλοβιτς είναι πλέον όλα τα λεφτά. Ειδικά η 2η είναι respect και ακόμη έχει να δώσει στην σειρά. Οι υπόλοιποι δυστυχώς έχουν "καεί".

Ο Σέλντον (όπως ειπώθηκε) απο nerd γίνεται average απροσάρμοστος με χιλιοεπωμένες ατάκες που τις γνωρίζουμε πριν τις πει.

Ο Γούλοβιτς έχασε πολλούς πόντους απο την εποχή που βρήκε κάτι σταθερό.

Ο Ραζ (όπως ειπώθηκε) έχουν λυσάξει οι σεναριογράφοι να τον χρησιμοποιούν για γκει καταστάσεις. Ας κατασταλάξουν επιτέλους τι θέλουν να κάνουν με τον χαρακτήρα.

Και ο Λέοναρντ πλέον ως ο πιο "φυσιολογικός" nerd, απλά δεν έχει να δώσει τίποτα πλέον.

 

Δυστυχώς το 1ο επεισόδιο απο τον 6ο κύκλο ήταν πολύ μέτριο με λίγο γέλιο. Κυρίως μου άρεσαν οι σκηνές με την γυναίκα του Γουόλοβιτς. Ελπίζω η σειρά να ανέβει στα επόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενά. Ξαναδιάβασε την πρόταση.

 

 

Την ξαναδιάβασα

αν δεν ασχολούμουν ο ίδιος με την φυσική, θα είχε πάρει σούτι και αυτή και η άλλη η μαλακία το Himym.

 

και επαναλαμβάνω. Πού κολλάει η φυσική με το himym;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fun fact

Στα opening credits της 6ης season, στην σκηνη του καναπε εμφανιζονται πλεον και οι αλλες δυο γυναικες σαν μελη της παρεας.

Λογικα θα μεινουν για πολυ ακομα στην σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...