Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρώτο μισό του επεισοδίου, αδιάφορο. Το δεύτερο μισό είχε πολύ καλές στιγμές γέλιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξερω τι λετε εσεις,αλλα μετα απο πολυ καιρο ,το επισοδειο εσπειρε.

 

ειχε ωραιες ετακες κ σκηνες απο την αρχη μεχρι το τελος.

btw συμφωνω για το Love story

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο το σημερινο αλλα .............

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ απ οτι φενεται θα τραβηξει απειρα ακομα το Leonard-Penny.στο τελος θα ξερασουν κ οι ιδιοι οι σεναριογραφοι οταν καταλαβουν ποσο το εχουν ψοφησει το θεμα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και επεστρεψα στον πολιτισμο ειδα τα 3 πρωτα επεισοδια. Οταν ξεκινησα να βλεπω το 1ο ημουν λιγο στεναχωρημενος και γελαγα με τις ατακες λες και το εβλεπα πρωτη φορα. στο 2ο ετσι και ετσι και στο 3ο ημουν πολυ σοβαρος. Γελαγα γιατι ειχα καιρο να δω bbt αλλα ηξερα τι θα γινει και τι θα πουν την επομενη στιγμη. καποιες ατακες ηταν ωραιες αλλα τις εχουμε ξανακουσει. ο σελντον... γενικα συμφωνω με ολα οσα εχετε πει παραπανω. η σειρα εχει γινει μια αμερικανια, καρφωνετε απο την σκηνοθεσια, και υπαρχουν μονο λαβ στορυ και ο χαουαρντ με την μανα του. BIG BANG THEORY ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΡΕΕΕ ΟΧΙ MODERN FAMILY (δεν το εχω δει ποτε μου αλλα το υποθετω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και επεστρεψα στον πολιτισμο ειδα τα 3 πρωτα επεισοδια. Οταν ξεκινησα να βλεπω το 1ο ημουν λιγο στεναχωρημενος και γελαγα με τις ατακες λες και το εβλεπα πρωτη φορα. στο 2ο ετσι και ετσι και στο 3ο ημουν πολυ σοβαρος. Γελαγα γιατι ειχα καιρο να δω bbt αλλα ηξερα τι θα γινει και τι θα πουν την επομενη στιγμη. καποιες ατακες ηταν ωραιες αλλα τις εχουμε ξανακουσει. ο σελντον... γενικα συμφωνω με ολα οσα εχετε πει παραπανω. η σειρα εχει γινει μια αμερικανια, καρφωνετε απο την σκηνοθεσια, και υπαρχουν μονο λαβ στορυ και ο χαουαρντ με την μανα του. BIG BANG THEORY ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΡΕΕΕ ΟΧΙ MODERN FAMILY (δεν το εχω δει ποτε μου αλλα το υποθετω)

Γελας με το big bang theory?Πωπω,δηλαδη φαντασου τι θα εκανες με τα φιλαρακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελας με το big bang theory?Πωπω,δηλαδη φαντασου τι θα εκανες με τα φιλαρακια.

 

μπα το ιδιο, σε καποια επεισοδια που εβλεπα ενα γελακι το εσκαγα αλλα τιποτα ανησυχητικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υποθετω οτι ειναι love story αλλα λιγο χαζοαμερικανια οπως πανε να κανουν και το bbt

 

Μπορώ να πω οτι τώρα τελευταια βλέπω πιο άνετα το Modern Family παρά το ΤΒΒΤ.

 

Η σειρά προτίμησης μου αυτη την στιγμή ειναι :

1. Community

2 .Modern Family

3. TBBT

4..How i met your mother.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα τα 3 πρώτα επεισόδια μέχρι στιγμής δε μου άφησαν κάτι το ιδιαίτερο. Κρίμα.

 

 

@gavros10

Το modern family είναι πανέξυπνη σειρά (στο όλο κλίμα και στην πληθώρα των χαρακτήρων). Και σίγουρα όχι "Αμερικανια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Sheldon από το νέο επεισόδιο για τον φόβο του να φάει μύρτιλλα:

 

"Blueberries are rich in antioxidants.

So, with all those antioxidants,

what if I run out of oxidants?"

 

Really? Really? Really? Είναι αυτό χιούμορ για κάποιον σαν τον Sheldon; Ή για μια μεσαία κυράτσα του DH; Mετά από 6 σεζόν και μπόλικα καντάρια υπομονής, κάπου εδώ τελειώνει η όποια σχέση μου με το tbbt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο twist στο τελευταιο επισόδειο της σειράς: Ο Sheldon ηταν στην πραγματικότητα καθυστεριμένος, με παραισθήσεις οτι ειναι έξυπνοτερος όλων και εχει επινοήσει φανταστικούς φίλους για να το παιζει εξυπνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...