Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάπως ετσι οπως τα λέει ο Sellers είναι..Δυστηχώς έχει χάσει αρκετά η σεζόν...Το τελευταίο επεισόδειο δεν το είδε κανείς ή απλά δεν σας άρεσε?

 

Εγω το βρήκα καλούτσικο...

 

εγώ το βρήκα άκρως ενοχλητικό,όπως όλα τα season finale απο όλες τις σειρές...Ποιός περιμένει 4 μήνες για νέα επεισόδια :P.Αυτές οι αλλαγές που γίνονται στο τέλος,που ξες οτι θα τις κάνει ο σκηνοθέτης,σε βάζουν σε άπειρες σκέψεις.Αχ καλοκαίρι :P

 

προς το παρών πάμε για ένα repeat σε 720p απο s1 B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναβλέπωντας την πρώτη σεζόν...Συνηδειτοποίησα οτι ο Leaonard και ο Howard δεν είναι πλεον καθόλου nerds...Ισως για αυτό η σειρά τώρα να κάνει κοιλιά, διότι έχουν προσπαθήσει να τους κάνουν πιο "κανονικούς"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την γνώμη μου όπως και άλλων πολλών η σειρά έχει πάρει μία κατρακύλα που φαίνεται και στα νούμερα άλλωστε η οποία όμως δεν διορθώνεται αν και προσπαθούν. Γενικά το σενάριο μου φαίνεται ότι έχει ξεφύγει λίγο από έναν βασικό άξονα που έπρεπε να έχει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την γνώμη μου όπως και άλλων πολλών η σειρά έχει πάρει μία κατρακύλα που φαίνεται και στα νούμερα άλλωστε η οποία όμως δεν διορθώνεται αν και προσπαθούν. Γενικά το σενάριο μου φαίνεται ότι έχει ξεφύγει λίγο από έναν βασικό άξονα που έπρεπε να έχει ..

 

Για την ιστορία, φέτος η σειρά έκανε τα καλύτερα νούμερα από κάθε άλλη σεζόν.

 

Εγώ την βρίσκω ακόμη ιδιαίτερα ευχάριστη, σίγουρα περνάει αέρα το 20λεπτο, αλλά και μένα νομίζω πως μου βγάζει λιγότερο γέλιο τώρα πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τοτε που μπηκαν βασικες γυναικες στην σειρα αρχισε να χαλαει γιατι χασαν την @γ@μια των nerds.

 

Εγω πιστευω οτι το προβλημα ειναι οτι εχουν στερεψει απο αστεια για τον Σελντον.Η Ειμι βγαζει πολυ καλο γελιο ισως το καλυτερο απο ολους πλεον.Επισης και τα αστεια του Χαουαρντ με τη μανα του ολο τα ιδια και τα ιδια.

 

Συμφωνω οτι τους εκαναν καπως κανονικους και εχει χαθει το nerd στοιχειο στους υπολοιπους πλην Σελντον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι τους εκαναν καπως κανονικους και εχει χαθει το nerd στοιχειο στους υπολοιπους πλην Σελντον

Θα έλεγα πως ο Sheldon πλέον είναι περισσότερο εκνευριστικός παρά nerd επειδή όπως είπες ξέμειναν από αστεία για αυτόν. Τον ξεχείλωσαν αντί να εξελίξουν τους υπόλοιπους χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχω ξεκινήσει τον 5ο κύκλο. Περίμενα να ολοκληρωθεί.

Πάντως 5 χρόνια δεν είναι και λίγα για μια κωμική σειρά.

Ίσως, έχει κάνει τον κύκλο της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα διαφωνησω.ηθελαν να δειξουν οτι εχει τυφλη εμπιστοσυνη στην μητερα του οχι να του χαλασουν την εικονα της ιδιοφυίας

Μπορει να ηταν κι'αυτο αλλα και παλι ειναι too much.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...