Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια το big bang εννοει,γιατι το τραβας απο τα αυτια?

 

Γιατί απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση μπορεί να έχει η ενασχόλησή του με τη φυσική με το ότι δεν παρατάει το himym, δεν το ανέφερα εγώ αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"You can't leave.I need you" *pause* "You're my ride". *phoney laughter*

 

Oh i didn't see that coming...at all!

 

fixed :P

 

Επίσης, θεωρώ ότι αδικούν την ηθοποιό που κάνει την Bernadette. Νομίζω έχει πολλά να δώσει/κάνει και δεν της το επιτρέπουν με τα σενάρια που της δίνουν.

 

Όντως, πιστεύω πως η Melissa είναι γαμάτη και ότι εαν τις δοθεί αξιολογος ρόλος (περα απο το ΒΒΤ δλδ) θα τα διαλύσει.

 

 

 

 

Γιατί απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση μπορεί να έχει η ενασχόλησή του με τη φυσική με το ότι δεν παρατάει το himym, δεν το ανέφερα εγώ αυτό...

 

Λέει πως και τα 2 είναι ψιλομάπες σαν σειρές, και το ΒΒΤ το παρακολουθεί ακόμα μόνο για το προσωπικό του γούστο περι φυσικής. It's not quantum physics ... oh wait. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν πάει σε λάθος κατεύθυνση με πολλούς χαρακτήρες.

Οπως έχω πεί και παλιότερα από τη στιγμή που ζευγάρωσαν το Χαουαρντ ο χαρακτήρας χάλασε.Το χαρακτηριστικό του που έδινε γέλιο ήταν ο ερωτοτσαχπινοανωμαλισμός του. :D

Σχέση Λέναρντ- Πένυ το έχουν κουράσει μέχρι θανάτου.Καιρός να το κόψουν και να εμφανίσουν κάτι άλλο για το Λέναρντ.

Ο Σέλντον δεν κάνει για σχέσεις και τέτοια ρε παιδιά!Δεν είναι μέσα στο DNA του και γιαυτό έχει χαλάσει λίγο σαν χαρακτήρας.Είναι σαν να λες στην Παπαρήγα να ξυρίσει τα πόδια της και να φορέσει μίνι φόρεμα του Dior. :P

To Ραζ επειδή τους έχουν ζευγαρώσει όλους τον έχουν ξέμπαρκο.Πέρυσι είχε αρκετό γέλιο μονο με τη Σίρι.

Η Ειμι καλός χαρακτήρας αλλά θα έπρεπε να κολλάει μόνο σαν φίλη της παρέας.

 

Κατα τα άλλα την βλέπω άνετα τη σειρά αλλά πρέπει να αλλάξουν λίγο τα πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση μπορεί να έχει η ενασχόλησή του με τη φυσική με το ότι δεν παρατάει το himym, δεν το ανέφερα εγώ αυτό...

 

Καλα τοσο δύσκολο είναι ή με τρολλάρεις;

 

Όχι ότι θα σταματήσω να την βλέπω, αλλά αν δεν ασχολούμουν ο ίδιος με την φυσική, θα είχε πάρει σούτι και αυτή (εδώ τελειώνει το όλο θέμα με την φυσική) και η άλλη η μαλακία το Himym.

 

Δηλαδή είναι και οι 2 σειρές που δεν μου αρέσουν αλλά συνεχίζω και τις βλέπω. Αν ποτέ έκοβα την μια θα εκοβα και την άλλη για κάποιον απροσιδόριστο λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή είναι και οι 2 σειρές που δεν μου αρέσουν αλλά συνεχίζω και τις βλέπω. Αν ποτέ έκοβα την μια θα εκοβα και την άλλη για κάποιον απροσιδόριστο λόγο

 

Σαν το τσιγάρο και τον καφέ ένα πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο raj και ο sheldon ειναι οι "φλωροι" της υποθεσης. Μετα εχουμε τον leonard που ειναι και καλα πιο normal και τον howard που προσπαθουσε.

Θεωρητικα ολοι ειναι σπασικλακια, αλλα οι διαφορες ειναι για να βρουμε τους cool τυπου ακομα και μεσα στο nerd-om.

 

Η σειρα εχει χαλασει εδω και 1 χρονο. Real geeks watch community οπως εχω πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό ωραίο αυτό το επισόδειο.Είχε καλύτερες σκηνές απο το προηγούμενο,είχε στιγμές γέλιου αλλά όχι κάτι το θεικό.

 

Είναι η ιδέα μου η κάτι έχει αλλάξει απο τις προηγούμενες σεζον;Μου φαίνονται λίγο σαν να ζορίζονται,να μην τους βγαίνει.Ειδικά σε αυτό το επισόδειο είχε αρκετές μικρές σκηνές με πράγματα που επαναλαμβάνονται.

 

 

Χωρίστε penny & leonard να τελειώνουμε.Μας γκαστρώσατε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου αρεσε πολυ, γελασα αρκετα...

 

Στη πραγματικοτητα εψαξα κιολας στο youtube για "astronaut screams for 9 minutes" αλλα δε βρηκα τιποτα :P

 

Βλακεια τους παντως, επρεπε να το βαλουν οντως :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν πάει σε λάθος κατεύθυνση με πολλούς χαρακτήρες.

Οπως έχω πεί και παλιότερα από τη στιγμή που ζευγάρωσαν το Χαουαρντ ο χαρακτήρας χάλασε.Το χαρακτηριστικό του που έδινε γέλιο ήταν ο ερωτοτσαχπινοανωμαλισμός του. :D

Σχέση Λέναρντ- Πένυ το έχουν κουράσει μέχρι θανάτου.Καιρός να το κόψουν και να εμφανίσουν κάτι άλλο για το Λέναρντ.

Ο Σέλντον δεν κάνει για σχέσεις και τέτοια ρε παιδιά!Δεν είναι μέσα στο DNA του και γιαυτό έχει χαλάσει λίγο σαν χαρακτήρας.Είναι σαν να λες στην Παπαρήγα να ξυρίσει τα πόδια της και να φορέσει μίνι φόρεμα του Dior. :P

To Ραζ επειδή τους έχουν ζευγαρώσει όλους τον έχουν ξέμπαρκο.Πέρυσι είχε αρκετό γέλιο μονο με τη Σίρι.

Η Ειμι καλός χαρακτήρας αλλά θα έπρεπε να κολλάει μόνο σαν φίλη της παρέας.

 

Κατα τα άλλα την βλέπω άνετα τη σειρά αλλά πρέπει να αλλάξουν λίγο τα πράγματα.

 

Με λίγα λόγια ζητάς να αλλάξουν τα πάντα :confused:!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά σκέφτηκα να σταματήσω το επεισόδιο όταν είδα

 

την σκηνή στο cinema !!!!!!!!!!!! κράτα το χεράκι ..................

 

πρέπει να σταματήσουν το love story!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...