Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

I love my new temps!!!

 

με το Big Watter και το παράθυρο ανοιχτό ? :P

δεν ανεβάζω έτσι photo γιατι θα με καταραστείς again :lol:

αλλά επειδή είμαι κακός θα το κάνω :P

πάρε ενα χύμαδιό Pi με τα πάντα να τρέχουν :-)

θα σε πείσω να το clockάρεις που θα πάει :P

 

70732702wf5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AH i hate u Vatos!!!U and ur temps... rofl

Nai re simera to evala to cpu...kai palu xoris pasta kai xoris na to sfikso to waterblock...apo aurio tha to skiso...poso na paei lete, kana 3.7Mhz?

 

p.s. oxi vate, kai thermokrasia domatiou 24+ vathmous, kai nai me to bigFwater 760i.Popo telika einai polu moufa...esy ftes Vate pou mou eipes na to paro eno ego sou elaga na kano custom...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AH i hate u Vatos!!!U and ur temps... rofl

Nai re simera to evala to cpu...kai palu xoris pasta kai xoris na to sfikso to waterblock...apo aurio tha to skiso...poso na paei lete, kana 3.7Mhz?

 

p.s. oxi vate, kai thermokrasia domatiou 24+ vathmous, kai nai me to bigFwater 760i.Popo telika einai polu moufa...esy ftes Vate pou mou eipes na to paro eno ego sou elaga na kano custom...

 

rofl....

Πουλατα και κανε ενα custom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤDi, τα 3,7 είναι λίγα για νερό!Εγώ με 120 extreme τον είχα στα 3,8 σταθερότατα με 1,4 τάση και 24/7 100%.Απλά επειδή έβγαζε μέχρι 60 βαθμούς θερμοκρασία ξαναέβαλα την ψύκτρα μαζί με as5 αντί αυτής που είχε η thermalright στο κουτί.Δεν έχει στρώσει ακόμα αλλά είναι 1-2 βαθμούς πάνω! :mad:

 

Δεν ξέρω τι φταίει αλλά έχω κάπου 15 βαθμούς πάνω από τους υπόλοιπους χρήστες με αυτή την ψύκτρα! :mad:

Ακόμα και στα 2,66 έχει 50-51 βαθμούς. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤDi, τα 3,7 είναι λίγα για νερό!Εγώ με 120 extreme τον είχα στα 3,8 σταθερότατα με 1,4 τάση και 24/7 100%.

 

Etsiii, to aircool dini resta.

Egw me to sistima tis upografis mou C2d2140@3072Mhz. Abit ip35pro. bgazw 19,67 sto Super-pi 1M. den pai perisotero apo 384Mhz(stable) to fsb me afti tin cpu.

267-1196193440.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

99045802wa6.jpg

99045802wa6.81664d2f1f.jpg

 

Any suggestions?To ram voltage mexri poso einai safe?2.2?Giati to exo afisei auto...pou leei akrivos to voltage ton ram?Ta vlepo sto cpu-z alla pio apo ola einai?1.8 i 2.1?

 

p.s. re guys to fsb:dram ration pou einai?vasika pio einai...den exei i mobo mou unlinked k linked option.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατέβασε το PI mod απο το Xs για αρχή μετά οι μνήμες μέχρι 2,2 για κάθε μέρα είναι καλα

και δώστου κιάλο :P ακόμα λίγο πιο γρίγορο απο το δικό μου έιναι οπότε αν δεν φτάσεις 13-12 sec μην ξανα ποστάρεις :P

 

PS οι μνήμες γιατί είναι διαφορετικές ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ahahahah lol!!!Oi mnimes einai idies apla einai pio kainougria revisions ta extra 2g dimms...Mpa vatos den tha to doso allo pros to paron,katse mia na to kano rock solid stable...to thema einai pos vlepo poso voltage dino tora stis mnimes kai pos allazo to fsb:ram ratio???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ρεύμα στις μνήμες θα το δεις από το Hardware monitor στο Βίος

Divider θα ρήξεις από εκεί που κανεις Oc στο Βίος ρίξε μια photo από το Βίος να σου πω πιο γιατί δεν το ξέρω το board :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...