Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

50-50...ftaime emeis pou menoume stou diaolou thn mana :P

ftaiei omws kai o ote pou den exei ena panw apo ena dslam gia na kalyptei kalytera mia arketa megalh perioxh (vlepe Peristeri...1 dslam gia enan apo tous megalyterous dhmous ths Elladas apla aisxos)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή φάση! Με 10mbit h 24mbit είσαι; Γιατί εγώ με 8mbit ΟΤΕ κατεβάζω με τόσο :eek:

 

speedey9.jpg

 

Με 24 αλλά λόγω γραμμής παίζω εκεί. Δε με χαλάει. 7,5GB κατέβασα στο χαλαρό εχτές.

 

εγω π εχω forthnet(οχι ιδιοκτητο),αμα θελω να παω conn-x γινεται ευκολα?δλδ επειδη εχω ηδη adsl θα χρειαστω αλλη port?το λεω αυτο γιατι εκει που ειμαι εγω(Λευκαδα) εχουμε μεγαλο προβλημα με τις ports.κ αμα ειναι να περιμενω κατι αιωνες....

 

Στην χώρα είσαι; Κοίταζα εγώ εχτές και δεν έχει διαθέσιμο ισιόκτητο ενώ Τσουκαλάδες που έχουμε σπίτι έχει διαθέσιμο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι, αν παρω στο 134 τωρα και ζητησω μεταφορα της γραμμης μου σε conn-x στα 8 και την αλλη εβδομαδα ας πουμε βγει ανακοινωση για τις νεες τιμες, θα μεταφερθω η θα ειμαι για 6 μηνες στην παλια τιμη? επισης αν ζητησω πριν το εξαμηνο μεταφορα απο τα 8 στα 24 γινεται και αυτο χωρις προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κανεις οποτε θες μεταφορα σε αλλη γραμμη,αλλα απο την στιγμη που εχεις ακομα ενα 6μηνο,το συμβολαιο σου θα γινει 12+6=18 μηνες.και οι 18 μηνες,θα ειναι με την νεα τιμη + ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβες τι ειπα... λεω αν ενεργοποιηθω στα 8 και μετα πχ απο μια εβδομαδα θα μεταφερθω η θα ειμαι για 6 μηνες στην παλια τιμη? επισης αν ζητησω πριν το εξαμηνο μεταφορα απο τα 8 στα 24 γινεται και αυτο χωρις προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κανεις οποτε θες μεταφορα σε αλλη γραμμη,αλλα απο την στιγμη που εχεις ακομα ενα 6μηνο,το συμβολαιο σου θα γινει 12+6=18 μηνες.και οι 18 μηνες,θα ειναι με την νεα τιμη + ταχυτητα.

 

δεν το καταλαβα αυτο... γιατι 12+6? αφου 6 μηνες ειναι η δεσμευση του κονεξ... και αν παω στα 24 μετα απο ενα μηνα σου λεω εγω θα παω με 18 μηνες δεσμευση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

an einai proplhrwmena logika 8a eisai me thn palia timh kai tous 6 mhnes...an omws einai na plhrwneis mhniaia ton prwto mhna klasika 8a ton plhrwseis me thn palia timh kai logika an isxysoun syntoma oi nees times o epomenos 8a einai me tis nees...

upo8etika panta...egw pantws proteinw na perimeneis na anakoinw8oun kai ligo prin isxysoun na kaneis thn aithsh...etsi kai alliws mesa se 5-7 ergasimes to poly 8a exeis energopoih8ei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το καταλαβα αυτο... γιατι 12+6? αφου 6 μηνες ειναι η δεσμευση του κονεξ... και αν παω στα 24 μετα απο ενα μηνα σου λεω εγω θα παω με 18 μηνες δεσμευση?

 

για προπληρωμενο 6μηνο δεν γνωριζω,αλλα αμα εχεις κανονικο συμβολαιο για 6 μηνες,σε περιπτωση που θες να αναβαθμισεις την γραμμη σου,δεσμευεσε για +12 ακομα.ετσι ειναι το συστημα της οτενετ. ετσι μου ειχαν κανει και εμενα,οταν πηγα απο τα 384 στα 2048.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΕΕΣ πληροφοριες . Ξανα τηλεφονησα πριν 5 λεπτα αυτην την φορα μαλιστα ειχα 15 πεπτα αναμονη, σε 134 δεν μου εχει ξανα τυχει αυτο, μαλλον γινεται ενας μικρος χαμος...

 

Αυτην την φορα μιλησα με αλλον υπαλληλο αντρα. Μου ειπε πως αυτους (τους εργαζομενους εκει) τους εχουν ειδη ενημερωσει για τις νεες τιμες και απλα περιμενουν το οκ για να το δωσουν επισημα... μου ειπε μαλιστα πως οποιος παρει να κανει αιτηση σημερα λογω της μεταβατικης αυτης καταστασης η αιτηση του δεν προωθηται μεχρι νεωτερας

 

Επισης μου ειπε οτι μεχρι αυριο το πολυ σε 2 μερες θα ανακοινωθει και επισημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα κ εγω αυτο σκεφτομαι...θα πιανουμε 24?κ αν οχι κ πιανουμε πχ 16-20 θα κατεβαζουμε με τοσο?η θα εχουμε τα ιδια οπως με forthnet,ON klp π κατεβαζουμε με 800.Γιατι αν ειναι ετσι να βαλουμε 8αρα κ να τελειωνουμε.:P.Μην δινουμε τζαμπα 30ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών πήρα τηλέφωνο το ΟΤΕ για να κάνω τιν γραμμή μου 24αρα και μια κοπελιά πολύ γλυκούλα μου είπε με σιγανό τρόπο μην μας ακουση κανείς να μην το κάνω τώρα αλλά να περιμένω μέχρι την παρασκευή γιατί μαίνονται αλλαγές !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών πήρα τηλέφωνο το ΟΤΕ για να κάνω τιν γραμμή μου 24αρα και μια κοπελιά πολύ γλυκούλα μου είπε με σιγανό τρόπο μην μας ακουση κανείς να μην το κάνω τώρα αλλά να περιμένω μέχρι την παρασκευή γιατί μαίνονται αλλαγές !!!!

 

Μαλιστα...λετε να βγαλει κανα douple play?για να δουμε...καλυτερα να περιμενουμε λιγακι:P.μην ειμαστε βιαστικοι.το λεω γτ κ εγω πηρα τηλ κ ημουνα ετοιμος να της πω βαλεμε 24:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...