Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όχι μωρέ στο σχολείο τα κοιτάω.Απλά στο σχολείο χρησιμοποιώ τις γνωστές εκφράσεις των greeklish με ελληνικά γράμματα.

ΥΓ:Καλύτερα?Αλλά έτσι μου παίρνει 2 λεπτά να γράψω 5 σειρές ενώ άμα γράφω όπως γράφω συνήθως μου παίρνει 10 δευτερόλεπτα.

 

Ναι εσενα σου περνει 10 δευτερολεπτα οταν γραφεις οπως γραφεις συνηθως και εμας μιση ωρα μας παιρνει συνηθως να το διαβασουμε.

 

Πηγα και ρωτησα σημερα για το OnDSL kit τις OteNet και μου ειπα οτι η τιμες που ανακοινωθηκαν για το conn-x δεν ισχυουν για το OnDSL και ακομα δεν εχει ανακοινωθει πτωση τιμων η οτιδηποτε αλλο για το OnDSL,η μονη λυση ειναι διακοπη της OnDSL και αγορα πακετου Conn-x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά με πείσατε.Θα γράφω όσο πιο γρήγορα μπορώ με τόνους και σωστή ορθογραφία(καλό θα μου κάνει..3ς δια θεματικές εργασίες για τα Χριστούγεννα έχω)

 

Β.ο.topic: Τελικά ξέρει κανείς τι είναι αυτά τα 18 παραπάνω ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα και ρωτησα σημερα για το OnDSL kit τις OteNet και μου ειπα οτι η τιμες που ανακοινωθηκαν για το conn-x δεν ισχυουν για το OnDSL και ακομα δεν εχει ανακοινωθει πτωση τιμων η οτιδηποτε αλλο για το OnDSL,η μονη λυση ειναι διακοπη της OnDSL και αγορα πακετου Conn-x.

 

Καλά δεν εξαγοράστηκε τελικά η οτενέτ από τον ΟΤΕ?τι γίνεται να πάρει , οι μόνοι θα μαστε με 768 όταν οι άλλοι θα χουν 1 και 2 με τις ίδιες τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thresh τηλ. τους έχω πάρει αλλά μου λένε αυτές οι κλήσεις έγιναν προς Ιντερνετ άλλης εταιρίας.Ε είπαμε μην μας δουλεύουνε μπροστά στα μάτια μας.6ευρώ η μια κλήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon oson afora ta 6 eurw pou les

Gia ta 768 eprepe na plirwneis 18,5+18,5 se kathe logariasmo tou ote pou einai kathe 2 mines.

Ara 27 kai kati mazi me ta 6 mazi me fpa einai 37,aploustato,giati sou fenetai parakseno?

Apla etsi ta grafei o ote ston logariasmo.

Oson afora ta alla diktia ta 18 euro pou les.Auta mporei na einai

1 pros allo stathero tilefwno pou einai se alli etairia (forthnet,vivodi,ktl)

2 11880 i alles ypiresies mesw tilefwnou pou exoun ypsili xrewsi

3 klisis internet xwris EPAK to legomeno pou exei xamili xrewsi,vlepe tellas free pstn internet.Apla to anaferw mono afou les oti den exeis kan modem.

Auta isws an rwtiseis pollous sou poun diaforetika pragmata.Gia emena pantws auta ta 3 einai pithana apo osa kserw kai vlepw apo tin praktiki mou ston Ote.An thes na matheis pantws as paei o katoxos tou tilefwnou sto katastima tou ote me tin tautotita tou kai tha tou diksoun analitika tis kliseis autes kai tha lithei to provlima.

Auta gia tis apories xrewsewn.

 

Kanw praktiki sto emporiko tou Ote kai vlepw pws einai apo oles tis plevres afou milaw me pollous pelates olwn twn etairiwn.Oi meiwseis tou Ote mono kalo kanoun kai auksanoun ton antagwnismo kati pou theloume oloi.To lew auto kai exw internet tis Forthnet pou den exw provlima alla me exei apogoiteusei teleutaia isws kai logw tou fortou ergasias pou exoun.Elpizw se akoma kaliteres prosfores apo oles tis etairies gia na pame mprosta me tin DSL kai apo ekei kai pera o kathenas as epileksei ton paroxo pou tou tairiazei.Simera to prwi egine i enimerwsi sta katastimata Ote episima me egkiklio.Ta 24 mbit den exoun ylopoiithei akoma stin poli mou alla opws lene einai thema xronou.

 

Oson afora gia tin otenet pou rwtane polloi.Yparxei dynatotita allagis tou kit se Conn-x xwris na xathei i porta tou pelati alla kante ligo ypomoni kata ti gnwmi mou,den tha meinete etsi kai eseis,einai apla thema xronou oi anakoinwseis.Toso kairo perimenoume allages,min ta theloume ola se mia evdomada.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
thresh τηλ. τους έχω πάρει αλλά μου λένε αυτές οι κλήσεις έγιναν προς Ιντερνετ άλλης εταιρίας.Ε είπαμε μην μας δουλεύουνε μπροστά στα μάτια μας.6ευρώ η μια κλήση.

 

mpas kai xrhsimopoihses kamia mera to gnwsto "free internet"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τούτα έχω να χρησιμοποιήσω από πέρυσι τα Χριστούγεννα(τότε έβαλα το δσλ)

Οκ θα πω τον μπαμπά μου να πάει να δει για της κλήσεις.

Ευχαριστώ παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω

http://www.oteshop.gr/page_content.asp?wid=275&hop=h&scid=138

 

γιατι εχει την 24αρα με 18 ευρω?

 

και τι στο καλο γινεται με την οτενετ??? θα αλλαξουν τις τιμες τους επιτελους????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω

http://www.oteshop.gr/page_content.asp?wid=275&hop=h&scid=138

 

γιατι εχει την 24αρα με 18 ευρω?

 

και τι στο καλο γινεται με την οτενετ??? θα αλλαξουν τις τιμες τους επιτελους????

Ναι πράγματι γιατί τόσο φθηνή???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...