Προς το περιεχόμενο

αγορα seagate 500 GΒ


-WISE-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα σε γελασω...βεβαια στα χαρακτηριστικα γραφει usb αλλα αυτο σημαινει μαλλον οτι απλα συνδεεται με το πισι.αν δεν κανω λαθος δεν χρειαζεται ρευμα...

 

γτ δεν μπαινεις στο σαιτ?μην βγαινεις και απο το σπιτι μωρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 230
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
θα σε γελασω...βεβαια στα χαρακτηριστικα γραφει usb αλλα αυτο σημαινει μαλλον οτι απλα συνδεεται με το πισι.αν δεν κανω λαθος δεν χρειαζεται ρευμα...

 

γτ δεν μπαινεις στο σαιτ?μην βγαινεις και απο το σπιτι μωρε...

 

είμαι ήδη έξω..(δουλειά..)

το θέμα είναι να έχω χρόνο να πάω.. κάτι περισσότερο θα δω+θα ακούσω εκεί.

σχεδόν όλα είναι με usb .

δεν σημαίνει όμως ότι παίρνουν ρεύμα από τη usb.;)

άλλο ένα που πρέπει να προσέξουμε B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα φιλτατε συντοπιτη και συνομαδιτη(αυτο μαλλον ειναι δικια μου λεξη :-) )δεν με πολυνοαιζει να το χω στην πριζα η να μην το χω..εγω θελω να μην χαλασει και να μην χασω τα δεδομενα μου!μπορωωωωω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα φιλτατε συντοπιτη και συνομαδιτη(αυτο μαλλον ειναι δικια μου λεξη :-) )δεν με πολυνοαιζει να το χω στην πριζα η να μην το χω..εγω θελω να μην χαλασει και να μην χασω τα δεδομενα μου!μπορωωωωω????

 

αυτό είναι το εύκολο..για να μην τα χάσεις τα βάζεις σε σκληρό δίσκο ή σε dvd για backup :shock:

είναι που θα τύχεις..

μπορεί να πάρεις τον χειρότερο της αγοράς και να σου βγει ο καλύτερος και κάποιος άλλος να πάρει τον καλύτερο και να του βγει μάπα .

ρώτησα ένα συνάδελφο μου σήμερα και μου λέει ότι me maxtor είναι ευχαριστημένος..

με seagate δεν είναι, ενώ με wd έτσι και έτσι...

άρα ..

πάμε στην τύχη να πάρουμε κάτι και να κάνουμε το σταυρό μας να βγει καλό ότι πάρχουμε και βλέπουμε..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη πριζουλα ε?δεν πειραζει...

λοιπον οταν τελειωσω την εξεταστικη παω και χτυπαω τον σιγκειτ που ειχα σκεφτει απο την αρχη κιολασ!στην τελικη ειτε χασω αρχεια ειτε μου χαλασει δεν ειναι και μεγαλη ζημια(89 ε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα σήμερα πλαίσιο..

έχει με έκπτωση seagate 500 gb με 96 ευρώ..

ενώ ο 320 έχει 89 !!:shock:

 

θα το δώ μέχρι τη δευτέρα,αλλά αυτό σκέφτομαι να γραπώσω !! ;)

 

@@ |WISE|

 

έστω και με πρίζα..ίσως συμφέρει με τα 96..

καλή επίτυχία στην εξεταστική κιόλας. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PERTOS13: ευχαριστω φιλτατε!επισης αμα δινεις!

εγω παντως δεν θα παω στο πλαισιο να παρω τον 500αρη.θα παω στον κοτσοβολο με 89 ε!

τον 500αρη εσυ λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PERTOS13: ευχαριστω φιλτατε!επισης αμα δινεις!

εγω παντως δεν θα παω στο πλαισιο να παρω τον 500αρη.θα παω στον κοτσοβολο με 89 ε!

τον 500αρη εσυ λες?

 

τελείωσα με εξεταστικές! πτυχιακή μόνο να παρουσιάσω και μετά πτυχίο!!:-D

ναι τον 500άρη.

για seagate μιλάμε...αφού ο 320 έχει 89

και ο 500 -> 96..?

 

:shock::shock:

 

edit....

 

:shock::shock:

 

τα νεύρα μου....

 

τον 320 τον πήγαν πάλι 79...

ενώ για τον 500 δεν λέει τίποτα το site..

θα πάω μάλλον αύριο ή την Τρίτη για τον 500.

αν δεν τον βρω θα πάρω με τα 79 τον 320. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πειτε μου την γνωμη σας.Ειμαι αναμεσα σε Seagate 500giga με 95e και 5 χρονια εγγυηση και στον WD 500giga 104e με 2 χρονια εγγυηση.Lacie 500γιγα με

99ε και 2 χρονια εγγυηση που θελω δεν εχει το e-shop, το βρηκα σε πλαισιο αλλα πλαισιο εδω δεν εχω και θελω να παρω και κατι αλλο.:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εχασα... θα πας στο πλαισιο για τον 500αρη..ε?το χω κα8ολου?

 

ναι για τον 500άρη θα πάω..ελπίζω να έχει.. και ας ελπίσουμε να είναι σωστή κίνηση.. :-)

 

Παιδες πειτε μου την γνωμη σας.Ειμαι αναμεσα σε Seagate 500giga με 95e και 5 χρονια εγγυηση και στον WD 500giga 104e με 2 χρονια εγγυηση.Lacie 500γιγα με

99ε και 2 χρονια εγγυηση που θελω δεν εχει το e-shop, το βρηκα σε πλαισιο αλλα πλαισιο εδω δεν εχω και θελω να παρω και κατι αλλο.:-(

 

από ότι έχει ακουστεί στο topic αυτό καθώς και σε άλλα, πιο αθόρυβος είναι ο wd , ο seagate λίγο πιο θορυβώδης αλλά με μεγαλύτερη εγγύηση.

δες μήπως μέσω του internet μπορείς να παραγείλεις από πλαίσιο και να στο φέρουν...εξαρτάται και το μέρος που βρίσκεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@rafaellito : ειναι αναλογως τι τον θες τον σκληρο.εγω θα προτιμουσα τον wd αν τον ηθελα για πρωτο σκληρο...

 

@petros: και παλι δεν νομιζω να βγει με την μια μαπα το καρπουζι...τον πρωτο χρονο πιστευω θαναι μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...