Προς το περιεχόμενο

Rest In Peace pyro / Αποστόλη


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τον pyro τον γνώριζα μέσω αυτηνού εδώ του φόρουμ. Ήταν πολύ παλιό μέλος. Κρίμα !

Ειμαι σχεδόν σίγουρος, μολονότι δεν τον ήξερα προσωπικά, οτι κάθε άλλο παρά αυτοκτονία ήταν. :(

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για κάποιον που ουτε καν έχω δεί. :(

R.I.P. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόλαβα την αρχή, οπότε δεν γνωρίζω ονόματα και ιδιότητες των συνομιλητών. Αλλά το παλικάρι που έκανε την καταγγελία έδειχνε να γνωρίζει πολύ καλά το περιεχόμενο της δημοσίευσης του prezatv (πρώτο link στο πρώτο post).

 

Δεν ήθελα να αναφερθώ, αλλά το Prezatv λέει ένα κάρο μαλακίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήθελα να αναφερθώ, αλλά το Prezatv λέει ένα κάρο μαλακίες.

 

θα συμφωνήσω απόλυτα. Στο blog ταιριάζει απόλυτα το "με αυτά που λες χάνεις το δίκιο σου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω ασπαζομαι το πρεζαtv.

απλα, δεν γινεται ατομο σαν αυτο να μην σου πει οτι θα εκανε κατι τετοιο. δειτε και μονοι σας τα ατομα που τον ξεραμε απο κοντα, τι γραφουμε εδω.

το κριμα ειναι οτι οποιος και να ειναι ο ενοχος, δεν θα βρεθει ποτε, ουτε αυτος που τον πίεσε να κανει κατι τετοιο (αν το εκανε μονος του), ουτε αυτος που το εκανε (αν τον "φαγανε")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχω λιώσει, δεν το χωράει το μυαλό μου. Δεν τον ήξερα προσωπικά παρά μόνο ότι θυμάμαι από παλιά στο forum.

 

Δεν έχω λόγια, έχω κολλήσει απλά. Ελαφρύ να είναι το χώμα που τον σκεπάζει και βαριά τα βάσανα για τους υπαίτιους της τραγωδίας αυτής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά το παλικάρι που έκανε την καταγγελία έδειχνε να γνωρίζει πολύ καλά το περιεχόμενο της δημοσίευσης του prezatv

Μακάρι το παιδί που ήταν στην τηλεόραση να μην ήταν απο το prezatv... σέβομαι το λόγο αυτό του τόπικ, σέβομαι τον Τούφα και πιο πολύ είμαι στενοχωρημένος για τον pyro και δε θέλω να επεκταθώ. Κάποια στιγμή το συζητάμε σε ένα ξεχωριστό τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήθελα να προκαταλάβω αρνητικά, μιας και φαίνεται να ξέρετε κάτι που δεν ξέρω. Απλά το έθεσα έτσι επειδή υπήρχε αντιστοιχία σε κάποιες εκφράσεις και περιστατικά. Μπορεί και να είναι σύμπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα ότι ήταν πλάκα...

Θυμάμαι τον pyro εδώ μέσα από τα παλιότερα χρόνια του insomnia, είχαμε ανταλλάξει και pms. Τον είχα συμπαθήσει μου φαινόταν αξιόλογο άτομα. Τι να πω...συλλυπητήρια στους δικούς του.

Μακάρι να μπορούσα να απαλύνω τον πόνο των κοντινών του προσώπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...