Προς το περιεχόμενο

Rest In Peace pyro / Αποστόλη


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιον τον αδειάζει δλδ η κοπελιά του πριν ή κατά την διάρκεια της θητείας του μασάει σφαίρες ?

Δεν μου ακούγεται κ σουπερ φυσιολογικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

οχι πασχαλια δεν ειπα αυτο, οτσν οι συνθηκες ειναι τοσο ασχημες και δεν εχεις την υποστηριξη και την κατανοηση απο ατομα που εμπιστευοσουν οτι θα σου την παρεχουν, συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αρκετο καιρο να γραψω οτιδηποτε στο forum... R.I.P Pyro χωρις να με νοιαζουν τα πως και τα γιατι... Σε 9 μερες τελειωνω το στρατο και πολυ ευκολα μπορω να πω οτι μισησα αυτη τη μικρογραφια δημοσιου που ονομαζεται ελληνικος στρατος με τις γραφικες φιγουρες και τα κομπλεξικα στελεχη του, που τους μισους νοιαζει απλα να περνα η ωρα και να παιρνουν τα ευρουλακια τους και τους υπολοιπους πως θα αναριχηθουν στην ιεραρχια εις βαρος της κουρασης και του αγχους των εφεδρων οπλιτων. Εκει που πηγε ο Pyro ελπιζω να ειναι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν συλυπητήρια , πραγματικά λυπήθηκα αν και δεν το ξέρω το παιδί , και αφού περάσει το πρώτο σοκ , να ψάξουνε οι δικοί του την πραγματική φάση πίσω απο την αυτοκτονία....

 

μπορεί να εκβιαζότανε , μπορεί να πιεζότανε , μπορεί οι άλλοι να τον κοροιδεύανε και να του κάνανε ψυχολογικο πόλεμο ( ασχέτως τι λένε ) , μπορεί να είδε κάτι ....χίλια δυο μπορεί....

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ....

 

 

Οσο περνάει ο καιρός και τελειώνουνε οι σπουδες μου και η αναβολή μου , τόσο πιο πολλά ακούω για στρατό και το έχω έτοιμο το Ι-5 .

 

Δεν έχω τάσεις αυτοκτονίας , και δεν φοβάμαι οτι θα αυτοκτονήσω , αλλά για το ότι θα γεμίσω μολύβι πολλούς εκει μέσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιδια που κατεβηκαν σημερα απο την μοναδα του στην κηδεια μου ειπαν οτι κατα πασα πιθανοτητα ηταν ατυχημα(δεν ξερω αν ειναι σωστο να αναφερθω σε λεπτομερειες),το ΜΟΝΟ σιγουρο ειναι οτι δεν αυτοκτονησε,

 

Καλο ταξιδι φιλε,θα μας λειψεις πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lolofter στειλε μμου σε παρακαλω ενα ΡΜ να μου πεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι ειπανε οι φιλοι του απτο στρατοπεδο. Ηθελα να τους μιλισω αλλα και εγω και αυτοι ειμασταν ψιλοχαλια και δε βρηκα το κουραγιο να παω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το ήξερα το παιδί, τον θυμάμαι όμως από πολύ παλιά να τα βάζει με όλους στο insomnia... Δε λέω τπτ άλλο γιατί έχω πολλά να πω γύρω απο το θέμα στρατός.

rip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...