Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το fpo/batch ειναι πραγματι ραδιο αρβυλα!δεν αναφερομουν εκει,αλλου ειναι το ζουμι!στα 2 τελευταια νουμερα πανω στον cpu στο κατω μερος εκει που τελειωνει το μετταλικο καλυμμα του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ναι φίλε μου sorry το fpo το μπέρδεψα αλλά σου ξαναλέω και τα νούμερα από το waffer είναι ράδιο αρβύλα αν σου κάτσει σου έκατσε σου είπα και πιο πριν έχω και εγώ 2 cpu εδώ που λένε οτι είναι κομμένα κέντρο στο waffer 00 και ο ένας είναι μπανάνα πόσο πιο απλό να το πω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

475 max fsb εδω .. Για οποιον βαριεται να το διαβασει, το τελικο συμπερασμα ειναι οτι ολοι οι q9450 φτανουν 3.80GHz πανευκολα, με ταση 1.32V , αλλα μεχρι εκει. Αν και τα πιανει πανευκολα τα 3.80GHz , δεν παει βημα παραπανω.. Τουλαχιστον εγω αυτο περιμενα οτι θα συμβενει, και αυτο καταλαβα. Οποιος θελει ας το διαβασει μηπως καταληξει σε κατι διαφορετικο..

http://forums.ngemu.com/hardware-discussion/102341-intel-xeon-x3350-core-2-quad-q9450-results-56k-small-screens-warning.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει καμία καλή πρόταση για μητρική, επεξεργαστή και μνήμη γιατί αυτό που έχω πάει πολύ αργά, τιμή περίπου 150 ευρώ. Ευχαριστώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει καμία καλή πρόταση για μητρική, επεξεργαστή και μνήμη γιατί αυτό που έχω πάει πολύ αργά, τιμή περίπου 150 ευρώ. Ευχαριστώ;

Ξαναγραψτο γιατι δεν καταλαβαινω τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...