Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αφου βγηκε, κανα site να δειχνει τι overclocking πετυχαν υπαρχει? Γιατι ψαχνω στο google και ολο παλαια ,υποθετικα, βρεισκω, δεν βρηκα ενα με κανονικες συνθηκες, τωρα που βγηκε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε επίτελους και στο Πλαίσιο! Έλπίζω μόνο να μην φύγει όπως έφυγε και ο e8400 και δεν προλάβω...:-) Άντε καλές αγορές! (φίλε ultraxmode καλορίζικο από τώρα:lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vaso7 κάνε μια παραγγέλια μέσω net, 299ε έχει. (όχι ότι κερδίζεις τίποτα σημαντικό...16ε αλλά κάτι είναι και αυτό). Έγω θα περιμένω μέχρι τον άλλο μήνα, που έχω προγραμματίσει το upgrade...άντε να δούμε...

@strategos τι να σου πω δεν ξέρω. Μου φαίνεται έλειψη stock από την intel... βασικά πουθενά αλλού δεν τον βρίσκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω και μεσω internet γινεται αυτο. Απλα κανουν καλυτερες τιμες μεσω internet γιατι δεν χρειαζεται να εχουν stock. Παντως αν περιμενεις να το συναρμολογήσουν λογικα θα περιμενεις μεχρι πασχαλιο ^^.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη βδομάδα που πήγα από το κατάστημα μου είπαν να πάω την πρώτη βδομάδα του Απρίλη καθώς περίμεναν τον 9450 29/3. Τώρα βλέπω όμως οτι βγαίνει και η x48-dq6 στην οποία αναφέρει αναμένεται σύντομα οπότε δεν ξέρω πόσο θα πρέπει να περιμένω για αυτή.

Ελπίζω πριν το Πάσχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον η/υ ενος φιλου που προλαβε κ τσιμπησε ενα απο τα ελαχιστα q9450 που ηρθαν την περασμενη τριτη,καταφεραμε να το φτασουμε στα 3824mhz με το fsb στα 478 πανω σε μια Asus - Rampage Formula (s775, DDR2, X48)!χωρις να πειραξουμε τα volt!τα 2 τελευταια νουμερα του cpu ηταν 49 που σημαινει οτι δεν ηταν κ οτι καλυτερο!περιμενω κ τον δικο μου απο το πλαισιο.... ελπιζω με 00 αλλα μεχρι κ 19 καλα ειναι!οπως κ μια μητρικη χ48 με ddr3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...