Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα διαφωνήσω στο ότι μόνο η πρώτη season της σειράς άξιζε. Πιστεύω ότι οι δύο πρώτες season ήτανε οι ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ της τηλεόρασης!!!!!

 

:shock: και :δεος:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε συμπαθώ ακόμα πάντως...

Έλα, εντάξει... Σε παρεξήγησα! Νόμιζα πως δε σου άρεσε το Lost και απογοητεύτηκα.

Παίρνω πίσω το προηγούμενο ποστ, αφού είδα την αρχική σου τοποθέτηση επί του θέματος. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ εβαλα και ειδα χτες επειδη βαριομουν το special Lost:The Journey που παιχτηκε πριν το φιναλε και εκανε "σουμα". Που εισαι ρε Looooooooooooost :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώντας να λύσω το γρίφο και τα αναπάντητα ερωτήματα έχω ξεκινήσει να βλέπω όλα τα επεισόδια, αλλά ανάποδα αυτή τη φορά. Από το τελευταίο προς το πρώτο και σε rewind. Έβλεπα χτες το 68 και στο 38:45 παρατήρησα μια σκιά στο βάθος που αν τα βλέπεις τα επεισόδια με τη σειρά δεν εμφανίζεται. Λέτε να σημαίνει κάτι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώντας να λύσω το γρίφο και τα αναπάντητα ερωτήματα έχω ξεκινήσει να βλέπω όλα τα επεισόδια, αλλά ανάποδα αυτή τη φορά. Από το τελευταίο προς το πρώτο και σε rewind. Έβλεπα χτες το 68 και στο 38:45 παρατήρησα μια σκιά στο βάθος που αν τα βλέπεις τα επεισόδια με τη σειρά δεν εμφανίζεται. Λέτε να σημαίνει κάτι αυτό?

 

 

Mπραβο! Εισαι απο τα λιγα ατομα που το παρατηρησαν...Ομως στο 37:47 θα δεις μια λαμψη στα δεξια της οθονης,αυτο ειναι το σημειο-κλειδι για την λυση του μυστηριου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: και :δεος:

 

Ειρωνιες...:X :X :X

 

Έλα, εντάξει... Σε παρεξήγησα! Νόμιζα πως δε σου άρεσε το Lost και απογοητεύτηκα.Παίρνω πίσω το προηγούμενο ποστ, αφού είδα την αρχική σου τοποθέτηση επί του θέματος. :-D

 

Φίλοι ξανά δηλαδή? :)

 

Τα βρηκατε επιτελους να ηρεμησουμε??:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...