Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

VS; Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο.Δε νομίζω να μπορούν να συγκριθούν.Άλλη χάρη έχει το PB και άλλη το LOST.

Και στο κάτω κάτω γιατί να κάτσεις να αποδείξεις σε κάποιον που του αρέσει το LOST ότι το PB είναι καλύτερο;Και το αντίστροφο.

Είναι απλά δυο σειρές.Τόση ανάλυση πια;

Εγώ με μεγάλη ευχαρίστηση έβλεπα PB και με την ίδια βλέπω τώρα LOST.

Παράδοξο φαινόμενο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εντελώς χαζό να συγκρίνεις αυτές τις δυο σειρές. Ασχέτως αν το Lost είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς. Και είναι ντροπή επίσης να έχεις το Lost VS μίας ξεπεσμένης(ασχέτως αν μερικοί τη βλέπετε και την "απολαμβάνετε" ακόμα) σειράς. Αν τ'αποδεχθείτε τα παραπάνω ως την αδιαμφισβήτητη αλήθεια, μπορώ να αποδεχθώ και όποιο το αποτέλεσμα των επιλογών σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω το λοστ παιδια τρομερη σειρα,γ@μ@ει και δερνει,τρομερη πλοκη και εξελιξη σε καθε επεισοδιο,και πολυ γρηγορο επισης....

δεν βαριομαστε ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη εχω βαρεθει την ιδια καραμελα, ακουστε να δειτε. Αυτες οι 2 σειρες ειναι οι πιο εμπορικες αυτο τον καιρο, αρα μπορω να τις συγκρινω μια χαρα. Ξερω εχουν εντελως διαφορετικη πλοκη, αλλα αυτο δεν με εμποδιζει να κανω συγκριση για ποια σειρα παρακολουθειτε πιο πολυ και με μεγαλυτερο ενδιαφερον. Δειτε το και αλλιως, οταν εχεις 5 ταινιες για οσκαρ καλυτερης ταινιας, εχεις 5 τελειως διαφορετικες ταινιες. Παρ ολα αυτα τα συγκρινεις για να δεις ποια ειναι η καλυτερη. Αντε μην ξαναακουσω δεν συγκρινονται. Α κ Lost απο μενα, επειδη ειναι χασιμο, επειδη βλεπω και δεν ξερω τι γινεται, επειδη περιμενω μια Out of space εξηγηση για ολα αυτα, γενικως γιατι ειναι εντελως 'αλλου'. PB ειδα μεχρι την πρωτη season, μετα το ενδιαφερον μου επεσε, δεν με κολλησε οπως το Lost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δει ολο το prison break μεχρι τωρα και μου αρεσε παρα πολυ. πριν 1 μηνα ξεκινησα να βλεπω lost και εχω φτασει αρχες 3ης σεζον. εχω παθει την πλακα μου, δε λεω πολυ καλο το prison αλλα καμια συγκριση με lost. το lost καλυτερο βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOST με κλειστα ματια. . .

 

Έτσι το δέχομαι.. σωστός. Με κλειστά μάτια "βλέπω" και Χουάνα η παρθένα.

:P:p πλάκα κάνω φυσικά. Εγώ είχα αρχίσει Lost αλλά στο τέταρτο επισόδιο δεν άντεχα άλλο. Κοίταγα στον player πόση ώρα έχει ακόμα για να τελειώσει. Prison Break το άρχισα πριν κανένα μήνα και τελειώνω 3η season. Δεν λέω, το επίπεδο δεν είναι όπως στην αρχή αλλά βλέπεται άνετα. Βέβαια θα προσπαθήσω να ξαναρχίσω Lost μόλις τελειώσω το Prison. Άντε περιμένουμε και την official release του παιχνιδιού...:lol::lol::lol::lol: (απίστευτο topic).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου καηκε η εταιρια :) :)

κριμα, θα αργησουμε να παιξουμε το παιχνιδι...

 

 

Έτσι το δέχομαι.. σωστός. Με κλειστά μάτια "βλέπω" και Χουάνα η παρθένα.

:P:p πλάκα κάνω φυσικά. Εγώ είχα αρχίσει Lost αλλά στο τέταρτο επισόδιο δεν άντεχα άλλο. Κοίταγα στον player πόση ώρα έχει ακόμα για να τελειώσει. Prison Break το άρχισα πριν κανένα μήνα και τελειώνω 3η season. Δεν λέω, το επίπεδο δεν είναι όπως στην αρχή αλλά βλέπεται άνετα. Βέβαια θα προσπαθήσω να ξαναρχίσω Lost μόλις τελειώσω το Prison. Άντε περιμένουμε και την official release του παιχνιδιού...:lol::lol::lol::lol: (απίστευτο topic).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μην επαιζε ο μαθιου φοξ,(σεξ συμπολ συμφωνα με ολα τα γυναικεια περιοδικα της αμερικης),και θα σου λεγα τι ποσοστα θα ειχε το λοστ ;)

 

επισης,τα ποσοστα εμενα δεν μου λενε απολυτος τιποτα.(να σου θυμισω τα παγκοσμια ρεκορ εισιτηριων ποιες ταινιες τα εχουνε καταριψει?).

 

επισης,διαβασε κανα online γυναικειο αμερικανικο περιοδικο,να δεις τι ποσοστα εχουνε οι 2 σειρες σε αντρες και γυναικες.καλος η κακως,το prison απ'οτι φαινετε απευθηνετε μονο για αντρες,ενω το λοστ και για τα 2 φυλλα.

 

επισης στο λοστ παιζουνε πολυ γνωστοι ηθοποιοι,ενω στο prison οχι,(παιζει τον μεγαλυτερο ρολο αυτο).

 

καλυτερη σειρα δεν ειναι με καμοια,οτι ποσοστα και να εχει.πιο ευχαριστη πιθανος,αλλο φυλακες με σφαγες του μανιακου τ-μπαγκ,και αλλο παραλια,ηλιοθεραπια σανον με τις μπουταρες εξω,καταπρασινα τοπιο,βλεπετε πιο ευχαριστα μια τετοια σειρα απο το κοινο.ασε που δεν μπορεις να τις συγκρινεις γιατι δεν εχουνε καμοια σχεση.

 

ειναι σαν να συγκρινεις ταινια θριλερ,με κωμοδια.(παραδειγμα).δεν μπορεις να κρινεις βαση των ποσοστων,γιατι η κωμοδια απευθηνετε σε ολους,ενω το θριλερ σε συγκεκριμενο ποσοστο ανθρωπων.

 

 

greektvsubs.com να σου λυθουν οι αποριες.

 

 

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εντελώς χαζό να συγκρίνεις αυτές τις δυο σειρές. Ασχέτως αν το Lost είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς. Και είναι ντροπή επίσης να έχεις το Lost VS μίας ξεπεσμένης(ασχέτως αν μερικοί τη βλέπετε και την "απολαμβάνετε" ακόμα) σειράς. Αν τ'αποδεχθείτε τα παραπάνω ως την αδιαμφισβήτητη αλήθεια, μπορώ να αποδεχθώ και όποιο το αποτέλεσμα των επιλογών σας.

 

ελεος δηλαδη σκεφτεσε πριν γραψεις?:lol:για πια ξεπεσμενη σειρα μιλας???

 

αυτη η ξεπεσμενη σειρα οπως την αποκαλεις συνεχιζει ναι εχει εκατομμύρια φανς σε ολο τον κοσμο ,και επισης παιρνει και στο μεγαλυτερο τηλεοπτικο site(tv.com) του πλανητη παιρνει 9.3 ενω το Lost παιρνει 9.2.

οποτε το Prison Break με τιποτα δεν το λες ξεπεσμενο....:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...