Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από Laptop έχω δουλέψει Toshiba, Dell , HP και Acer. Ψηφίζω Toshiba και Dell .

Πολύ καλή κατασκευή , αξιοπιστία και service . Το laptop των ονείρων μου ένα Alienware m15x με πλήρη εξοπλισμό αν και σκέφτομαι πολύ σοβαρά και το καινούριο της Sony AW11 XU/Q αν το φέρουν τελικά στην Ελλάδα.

Όσο για το αν έφερνα laptop από την Αμερική που ρωτάει ο χρήστης kikkou θα επέλεγα κάτι ακριβό μεταξύ Dell XPS 1530 και 1730 ή , ένα Alienware m15x και m17x και αυτό γιατί η διαφορά τιμής με την Ευρώπη είναι πραγματικά πολύ μεγάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αυτο το θηρίο ( AMILO D 7830 ) κοντα στα 5 χρόνια (30 gb σκληρό) και δεν μου έχει παρουσιαστεί το παραμικρό εκτος απο μπαταρια που βγηκε off , λογικό , γιατι τον δουλευα σαν desktop.

ακομα δουλευει άψογα.

 

τωρα έχω αγορασει PACKARD BELL EASY NOTE MB LIMITED EDITION και είναι άψογο.

 

αρα:

1. fujitsu-siemens

2.PACKARD BELL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαλασε ο υπολογιστης μου και αποφασισα να παρω λαπτοπ μιας και παντα ηθελα. Ωστοσο εχω χαθει στις προσφορες. Ολοι μου λενε να παρω ασερ αλλα ξερω οτι εχει χαλια σερβις η ετσι λενε. Απο την αλλη εδω μεσα ολοι χαιρονται για τα τοσιμπα αλλα σε ενα τεχνικο που ρωτησα ειπε οτι χαλανε σχετικα ευκολα. Ενας αλλος φιλος που γραφει και σε περιοδικα τεχνολογιας ορκιζεται στο ονομα των βαιο. Τι να κανω? Μεχρι 1000 ευρω θα δωσω αλλα το χρειαζομαι αμεσα οποτε οποιος βοηθησει θα του ειμαι υποχρεη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα σε 1.5 μηνα χαλασε το πιαστρακι που κραταει τον VAIO κλειστο.

Μιλαμε για απιστευτα χαμηλη ποιοτητα κατασκευης δηλαδη.

 

Χάλασε ή εσπασε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλασε ή εσπασε ?

 

Χαλασε.Ειναι τοσο ηλιθιοι που εχουνε μονο ενα πιαστρακι και εχει πολυπλοκο μηχανισμο.

Και μιλαμε οτι ειμαι ενα ατομο που προσεχει παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...