Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψηφίζω dell με τα χίλια, καθώς είμαι full ικανοποιημένος και από ποιότητα κατασκευής, και τιμή αλλά και αποδόσεις... χτύπησα τώρα το καλοκαιράκι έναν studio 17 εφόσον ήμουν διακοπές αμερική... και έχω μείνει μακάκας από αυτόν... μονο η οθονάρα του άξιζε και το τελευτάιο δολλάριο που έδωσα....

ανάλυση 1920 χ 1200

απόλαυση :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ψηφίζω dell με τα χίλια, καθώς είμαι full ικανοποιημένος και από ποιότητα κατασκευής, και τιμή αλλά και αποδόσεις... χτύπησα τώρα το καλοκαιράκι έναν studio 17 εφόσον ήμουν διακοπές αμερική... και έχω μείνει μακάκας από αυτόν... μονο η οθονάρα του άξιζε και το τελευτάιο δολλάριο που έδωσα....

ανάλυση 1920 χ 1200

απόλαυση :-)

 

πόσο το πήρες το dell 17 φίλε;πες μας λιγο και τα πλήροι στοιχεία του γιατι ενδιαφέρομαι...thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα χα κοίτα σύμπτωση και εγώ απέκτησα πρόσφατα ένα Dell Studio 1735, full extra... και είμαι full ευχαριστημένος.

Καμία σχέση με τα άλλα. Χρόνια μπροστα λέμε...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα "infected dreams".

Dell rulez !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αλλού η dell.... εγώ το πήρα με τον Intel® Core™ 2 Duo T9300 (2.5GHz/800Mhz FSB/6MB cache) , 2 x 320 gb δίσκους, οθόνη Hi Resolution, glossy widescreen 17.0 inch display (1920x1200), 4GB Shared Dual Channel DDR2, ati radeon hd 3650 mobility 256 mb, φοράει τα Vista Ultimate + Leopard OSX 10.5.5, του έβαλα και την Integrated Sound Blaster® Audigy™ Advanced HD Software Edition, έτσι για να βρίσκετε και όλα καλά :)

και το πήρα σε ειδική τιμή, με τις εκπτώσεις του Σαββατοκυρίακου που είχε η dell για 1200 usd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αλλού η dell.... εγώ το πήρα με τον Intel® Core™ 2 Duo T9300 (2.5GHz/800Mhz FSB/6MB cache) , 2 x 320 gb δίσκους, οθόνη Hi Resolution, glossy widescreen 17.0 inch display (1920x1200), 4GB Shared Dual Channel DDR2, ati radeon hd 3650 mobility 256 mb, φοράει τα Vista Ultimate + Leopard OSX 10.5.5, του έβαλα και την Integrated Sound Blaster® Audigy™ Advanced HD Software Edition, έτσι για να βρίσκετε και όλα καλά :)

και το πήρα σε ειδική τιμή, με τις εκπτώσεις του Σαββατοκυρίακου που είχε η dell για 1200 usd

 

Αυτο ειναι μηχανημα!Με τον P9500 βγαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αλλού η dell.... εγώ το πήρα με τον Intel® Core™ 2 Duo T9300 (2.5GHz/800Mhz FSB/6MB cache) , 2 x 320 gb δίσκους, οθόνη Hi Resolution, glossy widescreen 17.0 inch display (1920x1200), 4GB Shared Dual Channel DDR2, ati radeon hd 3650 mobility 256 mb, φοράει τα Vista Ultimate + Leopard OSX 10.5.5, του έβαλα και την Integrated Sound Blaster® Audigy™ Advanced HD Software Edition, έτσι για να βρίσκετε και όλα καλά :)

και το πήρα σε ειδική τιμή, με τις εκπτώσεις του Σαββατοκυρίακου που είχε η dell για 1200 usd

 

1200$ το χτυπησες απο DELL USA; Γιατι οι τιμες στην DELL GR τσιμπανε (ο.κ dell αγοραζω) απλα για το hardware που αγορασες η τιμη ειναι ΣΟΥΠΕΡ!

 

Στελνει η DELL USA αν κανω order το λαπτοπ Ελλαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα που ειδα ενα 1920χ1200 toshiba laptop στο πλαισιο μου φανηκε πολυ κουραστικο σε 17αρι.

Πιστευω οτι 1680X1050 ειναι το maximum για 17αρι χωρις να εχω δει βεβαια την 1920χ1200 σε dell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα μην το λες, καθόλου κουραστική δεν είναι η οθόνη, είναι θέμα συνήθειας...! εντάξει παιχνίδι σε τέτοια ανάλυση δεν πρόκειται να παίξεις ( εκτός από WoW :P ) και είναι για δουλειές περισσότερο desktop Κλπ...! μια χαρά ικανοποιημένος είμαι από την οθόνη, πόσο μάλλον και όταν χτυπάω blu-ray δισκάκια από external drive ;) τώρα να σου πω την αλήθεια νομίζω πως μονάχα μέχρι τον T9300 έβγαινε όταν τον πήρα εγώ, τώρα δεν ξέρω τι παίζει...!

όσο για την dell, όποιος έχει γνωστό αμερική να πάρει από εκεί λαπτοπ, με κλειστά τα μάτια μάλιστα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω ειδα το HP DV5 1010EV με τα παντα επανω,οτι μπορεις να φανταστεις,και λεω να το χτυπησω.

και η τιμη πολυ καλη στα 750?.

η οθονη δεν μου αρεσε λιγο,ισως θελει καποια ρυθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική εμπειρία σε HP 17''.

Ως προς το κάθετο η παραμικρή κίνηση του κεφαλιού άλλαζε την εικόνα. Δηλ. κατά την γνώμη μου η οθόνη πρέπει να είναι από τις χειρότερες που υπάρχουν.

 

Αρα πριν πάρετε οτιδήποτε , δείτε το πρώτα σε λειτουργία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ ίσως να είμαι από τους λίγους που θα ψηφίσουν TURBO-X!!Και αυτό γιατί ίσως να είναι οι μόνοι υπάρχζοντες υπολογιστές που να έχουν τόσο γρήγορη τεχνική υποστήριξη!Και ίσως να είναι οι μοναδικοί που αν χαλάσει κάποιο hardware να μπορείς να το αλλάξεις!!Σου χαλάει ο υπολογιστής τον πας στο ΠΛΑΙΣΙΟ και το πολυ σε μια εργάσιμη μέρα ειναι έτοιμος κ επαναλειτουργεί τέλεια:-D:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...