Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να αγοράσω ένα λαπτοπ με οθόνη 15 ιντσών και άνω, κυρίως για χρήση ίντερνετ και θέαση/επεξεργασία high definition ταινιών.

 

Αλλά το ποιο σημαντικό είναι να μπορώ να του περάσω εγώ τα windows 7 64bit ultimate Greek sp1 σβήνοντας εντελώς όλα μα όλα τα partition που μπορεί να έχει ο σκληρός δίσκος του λαπτοπ αρχικά.

 

Έχετε να μου προτείνετε καποιο λαπτοπ μεχρι 300-400 ευρώ μεταχειρισμένο.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ειμαι λαπτοπ φαν εντελως

+1 στην ΗP για το φοβερο

Hp Pavillion DV5-1199ev Bronze που μετα απο 2.5 χρονια παιζει ακομα 25man raid στο cataclysm και κατεβαζει ολη μερα

+1 στην MSI για το επισης φοβερο

MSI GT680R-008US (Link

που παιζει crysis 2 με 1080p και full effects & AA/AF

+1 στο πλαισιο για το Iron i727-850 με 16g ram και vertex 2 (fail ο default 5400 lol)

που παιζει ολη μερα Adobe Premiere & Vegas

-1 στην Αpple που δεν μου δωσανε καινουριο μακμπουκ προ γιατι το dvd δεν "ρουφαγε" τα dvd μεσα (SERVICE Λενε 1 ημερας λαπτοπ anyway το ηθελα και ειπα αντε και **^$&*#$^)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στο πλαισιο για το Iron i727-850 με 16g ram και vertex 2 (fail ο default 5400 lol)

που παιζει ολη μερα Adobe Premiere & Vegas

Oh boy, ένα θα σου πω. Τη Δευτέρα περιμένω την 6970m μαζί με το 180άρι psu που πήρα από Clevo για να αντικαταστήσει την gtx 460m που φοράει. Απίστευτο μηχάνημα, τρομερή οθόνη, μοναδικό value for money και τα μυαλά στα κάγκελα για αρκετά χρονάκια! :mrgreen: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Toshiba, μετά από 2 χρόνια που δούλευα σε κατάστημα αποδείχθηκαν απο τα πιο ποιοτικά και εχουν και πολυ καλή εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Acer παίρνεις παραπάνω από όσα πληρώνεις.

 

 

 

 

 

+1 απο μενα,εχω acer timeline δυο χρονια τωρα,κανενα προβλημα,ελαφρυς,μεγαλη αυτονομια,βεβαια τον εχω για σερφινγκ και οφις μονο,αλλα τα λεφτα του τα βγαζει και αλλαζεις λαπτοπ σε 2-3 χρονια αν θελεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έχω το acer aspire 5920g και πραγματικά είναι τρελό μηχάνημα άπιαστο.

πιστεύω ότι η acer είναι τρομερή εταιρία.απεχθάνομαι τα mac.μαρεσούν όμως και τα dell toshiba sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...