Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αυτόείναι το GT5? Έκανα ερώτηση στον πωλητή αν υποστηριζει και Αγγλικά γιατί έλεγε για ισπανικά.

Ευχαριστώ

 

ναι αυτο ειναι,η ελληνικη εκδοση εχει πανω κ το σηματακι οτι ειναι στα ελληνικα.Η δικια μου platinum ειχε ελληνικα,αγγλικα και τουρκικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά αυτόείναι το GT5? Έκανα ερώτηση στον πωλητή αν υποστηριζει και Αγγλικά γιατί έλεγε για ισπανικά.

Ευχαριστώ

 

Και γιατι δεν το παιρνεις απο ελλαδα; πιο φθηνα θα ερθει χωρις μεταφορικα

http://www.skroutz.g...5-Platinum.html

http://www.skroutz.g...-Turismo-5.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατί δεν μπορώ να βρώ την έκδοση xl σε κανένα μαγαζί βλ( zavvi,play) αλλα μόνο στο amazon??

αμα το πάρω απο εκεί παίζει να μην έχω συμβατότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με έχει πιάσει το καταναλωτικό μου, κοιτάω το τελευταίο καιρό για τιμονιέρες. Καθώς κοίταγα λοιπόν για την G27, βρήκα μέσα στα φόρα αρκετές αναφορές και σε αυτήν. Οι απόψεις είναι ιδιαίτερα θετικές (από ό,τι διάβασα, έχει πολύ καλύτερο force feedback από τις logitech) και η τιμή της παραπλήσια - αλλά φυσικά υψηλότερη από την G27 (η G25 δεν έχει συμπλέκτη και δε μου κάνει καρδιά να οδηγήσω το ibizaκι με αυτόματο). Έχει κανείς εμπειρία από αυτή την εταιρία; Εϊναι σωστές οι φήμες (κυρίως για το πλεονέκτημα της χρήσης ιμάντα αντί για γρανάζι) ή δεν αξίζει τον κόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η G25 έχει συμπλέκτη, πού διάβασες ότι δεν έχει; Το θέμα είναι αν αυτός συνεργάζεται με το GT5 (λογικά δεν θα έχει πρόβλημα, αν κρίνω από το παρακάτω video του GT5 Prologue).

 

 

Τόσο η 25 (την οποια αγόρασα όταν πρωτοκυκλοφόρησε και ΕΛΙΩΣΑ με το ανυπέρβλητο Live for Speed) αλλά και η 27 είναι εξαιρετικά κομμάτια. Όπως σωστά έχει γραφτεί, όταν βγήκε η G25 ήταν μακράν η καλύτερη τιμονιέρα κάτω των... 1000 ευρώ. Αργότερα βγήκε και η Porsche που ήταν καλύτερη, αλλά ακριβότερη. Η G27 φυσικά είναι ανώτερη της 25 και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

 

Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία με την τιμονιέρα της Porsche, οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση αγορασα μεταχερισμενο το Gt5 και δεν μπορω να συνδεθω στο Lobby μου λεει error 268

παροτι εχω κανει sign in sto psn και δεν εχω κανενα προβλημα στα network settings μου τα βγαζει οκ ολα . εχετε καμμια λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με έχει πιάσει το καταναλωτικό μου, κοιτάω το τελευταίο καιρό για τιμονιέρες. Καθώς κοίταγα λοιπόν για την G27, βρήκα μέσα στα φόρα αρκετές αναφορές και σε αυτήν. Οι απόψεις είναι ιδιαίτερα θετικές (από ό,τι διάβασα, έχει πολύ καλύτερο force feedback από τις logitech) και η τιμή της παραπλήσια - αλλά φυσικά υψηλότερη από την G27 (η G25 δεν έχει συμπλέκτη και δε μου κάνει καρδιά να οδηγήσω το ibizaκι με αυτόματο). Έχει κανείς εμπειρία από αυτή την εταιρία; Εϊναι σωστές οι φήμες (κυρίως για το πλεονέκτημα της χρήσης ιμάντα αντί για γρανάζι) ή δεν αξίζει τον κόπο;

 

Μέχρι στιγμής απ οσο ξέρω η fanatec δεν έχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα που σημαίνει πως αν πάθει κάτι πρέπει να τη στείλεις εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Βαλε Rogero cfw4.30 v2.0 να μπορεις να τα παιζεις ολα χωρις modifications και fixes με τα original τελευταια updates τους.

fix για 3.55 νομιζω εχει βγει μεχρι το 1.13 update. απο κει και περα σταματησα να παρακολουθω. το τελευταιο 2.09 update παιζει σε 4.30 οπως εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα εδω

http://www.insomnia....35#entry5081406

απλα εκει που λεει Εγκατάσταση Rebug 4.21 από ΚΜΕΑW3.55 ξεχνα το και θα βαλεις Rogero4.30 v2.0 απο recovery mode αντι για Rebug4.21 και εισαι ετοιμος να παιζεις τα παντα χωρις φιξ.

Επισης πριν προχωρησεις σε αναβαθμιση ενω εισαι ακομη σε KMEAW απαραιτητως να βαλεις MULTIMAN 4.13.00 η 4.14.00 γιατι το install package files χανεται στο 4.30 και υπαρχει μονο μεσα στον MULTIMAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...