Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 5 [PS3]


Kadettoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 746
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πολύ χρήμα είναι στα Seasonal Events που σου δίνει κιόλας μπόλικο XP. Ειδικά και αν σου έχει πάει το online bonus στο 200%, μπορείς να βγάλεις μέχρι και 800.000 credits απο έναν αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο παρατηρησα κ εγω σημερα,για πλακα εβγαλα 3μυρια.

μια ερωτηση ακομα,οι εποχιακοι αγωνες αυτοι αναβαθμιζονται ανα καποιο χρονικο διαστημα; η αν οχι επαναλαμβανονται και περνεις παλι τα χρηματα;

ηδη σε 2 μερες το μπονους πηγε 130%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τα σχόλιά σας για το γκραντ τουρίσμο. Η εμπειρία μου σε τέτοιου είδους παιχνίδια είναι το nfs unshift 2 and 3. Είναι κάτι παρόμοιο; Τελειώνει το παιχνίδι σχετικά γρήγορα; Έχει καλή αίσθηση ο έλεγχος του αυτοκινήτου; Είναι εύκολο να το παίξεις με το χειριστήριο του ps3; Το βαριέσαι γρήγορα; Έχει καλό online παίξιμο αν και ποτέ μου δεν έχω παίξει κανένα παιχνίδι on line; Πολλές ερωτήσεις! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GT5 δεν εχει καμια σχεση με οτι προανεφερες. Ειναι εξωμοιωτης και οχι "arcade" οπως τα NFS

Αναβαθμιζεις, αγοραζεις, πουλας, εχει κολπα σε στροφες για να παιρνεις gold επαθλα, και το βασικοτερο απ ολα ειδικα settings για καθε αυτοκινητο και αναλογα την πιστα, ειδικα οταν προχωρησει αρκετα σε advanced levels, που δεν βγαινουν χωρις τις σωστες ρυθμισεις και στρατηγικη.

Παιζεται με χειριστηριο αλλα χανει πολυ σε σχεση με τιμονιερα. Αυτες που συνιστωνται ειναι Logitech GT, G25, G27

Τρομερη αντοχη στον χρονο, και καλο online απ οσο θυμαμαι αν και για το τελευταιο πλεον δε ξερω, ας απαντησει ο Χρηστος :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Online αν εισαι με την παρεα σου ειναι για χαβαλε τελειως,γελιο,στουκες,να καιτε λαστιχα,να δοκιμαζετε τα παντα.

αν το πατε σοβαρα με αλλους και πεσουν κοντρες,εκει να δεις ποσο ωραιο ειναι το παιχνιδι

Μπηκα σημερα και παρακολουθησα drag racing μεταξυ 468 italia και R8,απλα εμεινα.

 

απο κει και περα εδω και 2 μερες εχω βγαλει κοντα 7 εκατομμυρια στο εποχιακες διοργανωσεις(καμια σχεση με multiplayer)απλα πεφτει πολυ χρημα και ΧΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GT5 δεν εχει καμια σχεση με οτι προανεφερες. Ειναι εξωμοιωτης και οχι "arcade" οπως τα NFS

Αναβαθμιζεις, αγοραζεις, πουλας, εχει κολπα σε στροφες για να παιρνεις gold επαθλα, και το βασικοτερο απ ολα ειδικα settings για καθε αυτοκινητο και αναλογα την πιστα, ειδικα οταν προχωρησει αρκετα σε advanced levels, που δεν βγαινουν χωρις τις σωστες ρυθμισεις και στρατηγικη.

Παιζεται με χειριστηριο αλλα χανει πολυ σε σχεση με τιμονιερα. Αυτες που συνιστωνται ειναι Logitech GT, G25, G27

Τρομερη αντοχη στον χρονο, και καλο online απ οσο θυμαμαι αν και για το τελευταιο πλεον δε ξερω, ας απαντησει ο Χρηστος :rolleyes:

Κατάλαβα. Κάτι σαν την F1 που έπαιζα και έπρεπε να ρυθμίζω αμορτισερ, ελατήρια, καστερ, καμπερ, κλπ. Ωραίο είναι τότε γιατί πάντα κάτι θα εξελίξεις οπότε δεν πλήτεις!! Σε ευχαριστώ mtzs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά εύκολα είναι, με λίγες προσπάθειες θα τα καταφέρεις. Και εγώ παίζω GT5 με Dualshock και όχι τιμονιέρα, υπόψιν. Όσοι έχουν τιμονιέρα τα περνάνε πιο εύκολα τέτοια δύσκολα events.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο βρες τιμονι αν θες να ασχοληθεις σοβαρα. και γω περιμενω να βγει προσφορα για G27 η GT αν και η πρωτη βεβαια λενε ολοι πως ειναι το κατι αλλο

Εκτος αν βρω κατι πολυ καλο σε μεταχειρισμενο GT, G25 η G27

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα πέρασα τα event του vettel με dual shock 3 μετά από αρκετές προσπάθειες.Το θέμα είναι να εξοικειωθείς με το μονοθέσιο.Πρώτα πέρασα τη monza και μετά τις άλλες 2.Bronze και στα 3 και μου έδωσε το red bull x2010 s.vettel.

Τη driving force GT την έχει ο Κωτσόβολος στα 99 ευρώ.Με το παζάρεψε το φτάνει στα 89.Καλά δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ελιωσα σημερα και το μονο που καταφερα ειναι να κλεισω την κονσολα με ζαλαδα και χρονο ανω του 2.30 στην πρωτη πιστα.

Μοντζα προσπαθησα αλλα ουτε καν,πρεπει να βρω 15 δευτερολεπτα..

 

Ποτε δεν περιμενα οτι ενα παιχνιδι θα με εκανε να δειχνω τοσο χαλιας:-D

 

 

offtopic,χτες περασα υπεροχα με ενα γκρουπ απο ελληνες να ντιρφταρουμε σε suzuka,tsukuba κ grand valley και να μιλαμε με voice chat παραλληλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...