Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι οτι ξερουμε ηδη οτι το ζευγαρακι της συμφορας δεν θα εχει καλο τελος, οποτε ολα αυτα τα γλυκαναλατα, τα σ'αγαπω κλπ πολυ απλα ειναι αχρηστα και δεν προκαλουν ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο απ' τη μεριά σου αλλά δε νομίζω να 'ναι *πραγματικά* αυτό το νόημα της σειράς (ποια είναι η μητέρα των παιδιών δηλαδή).

Γιατί σκέψου: στο 1ο επεισόδιο ο Τεντ είχε αποκαλύψει στα παιδιά ότι η Ρόμπιν είναι θεία τους, όμως ήταν μαζί για μεγάλο διάστημα μετά. Άρα και η δική τους σχέση θα μπορούσε να μην προκαλέσει ενδιαφέρον.

 

 

edit: ξέχασα να βάλω spoiler...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, το σκηνικό με τα ποτά τι συνείσφερε στην πλοκή; Ή το απίστευτο επεισόδιο με το playbook του Barney; :unsure:

Η σειρά δεν στηρίζεται στην πλοκή της αλλά στις άκυρες αστείες καταστάσεις.

 

δεν διαφωνώ σ αυτό που λες...ίσως δεν το έθεσα σωστά...απλά ως χαρακτήρας δεν έχει κάτι να προσφέρει(ούτε καν γέλιο) και κάνει και τον Τεντ πιο βαρετό χαρακτήρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο απ' τη μεριά σου αλλά δε νομίζω να 'ναι *πραγματικά* αυτό το νόημα της σειράς (ποια είναι η μητέρα των παιδιών δηλαδή).

Γιατί σκέψου: στο 1ο επεισόδιο ο Τεντ είχε αποκαλύψει στα παιδιά ότι η Ρόμπιν είναι θεία τους, όμως ήταν μαζί για μεγάλο διάστημα μετά. Άρα και η δική τους σχέση θα μπορούσε να μην προκαλέσει ενδιαφέρον.

 

 

edit: ξέχασα να βάλω spoiler...

 

Οχι με παρεξηγησες. Δεν εχει να κανει με το ποια ειναι η μητερα, λιγο με ενδιαφερει πλεον αφου βλεπω τη σειρα γιατι περναει ευχαριστα και ομορφα ενα 20λεπτο. Γενικως δεν εχω προβλημα με τις σχεσεις του Τεντ. Οκ στις περισσοτερες περιπτωσεις το ξερεις απο πριν ποτε και πως θα τελειωσει χωρις να σου εχει δειξει κατι, αλλα για την συγκεκριμενη σχεση εκτος του ειμαστε σιγουροι οτι δεν ειναι η μανα, ουτε καν ο Τεντ δε πειθει οτι την αγαπαει, την θελει και τα συναφη. Ειναι εντελως δυσλειτουργικη , δεν ταιριαζουν, το ξερουν και οι ιδιοι αλλα παρ'ολα αυτα λενε σ'αγαπω και αλλες τετοιες φιφες. Οπως και να το κανουμε ουτε να "ταυτιστεις" μπορεις(οσο αυτο μπορει να γινει σε ενα sitcom) ουτε να συγκινηθεις, ουτε ,ουτε,ουτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμένα το τελευταίο με απογοήτευσε. Είχε πολλούς αντιρεαλιστικούς συμβιβασμούς προκειμένου να βγάλει (και καλά) γέλιο.

 

Τι ήταν τώρα αυτό με

τον υπάλληλο που τον παραμύθιασε το πρώην αφεντικό του Μάρσαλ και δεν άφησε τον Μάρσαλ να μιλήσει γιατί "Επ! Δε θέλω να ακούσω κουβέντα! Θα μου μολύνεις τα αυτιά!" ή με την άλλη που ήθελε να κάτσει στο booth και ξαφνικά αποφασίζει ο Karl (του μπαρ) ότι θα διώξει και τις Robin και Lilly επειδή τσακωνόντουσαν οι άλλοι. Τι μπούρδες παράλογες συμπεριφορές είναι αυτές; Έλεος!

 

 

Ουφ... ελπίζω να μην ξαναδούμε τέτοιο. Μόνο άλλο ένα έχω ξαναδεί παλιότερα (δε θυμάμαι ποιο) που μου φάνηκε τόσο κακό.

 

Κατά τα άλλα είχε στιγμές που μου άρεσαν και ήταν κυρίως με τον Τεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το είδα πριν κανένα τρίωρο.

 

Μια χαρά ήταν. Ευτυχώς, γιατί το προηγούμενο με ανησύχησε. Επιστρέψαμε στα καλά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες κανείς το finale? Έχω μείνει 3-4 επεισόδια πίσω και λέω να τα πιάσω σήμερα.

 

Μολις το ειδα.

 

Στο τελος

 

 

Ο Barney θα παντρευτει τη Nora και στο γαμο θα γνωρισει ο Ted την mother.Την οποια θα δουμε απο σεπτεμβρη.Α και η Lily ειναι εγκυος. :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!! Αρνούμαι να δεχτώ οτι θα

παντρευτεί τη Νόρα! Είναι πολύ κρύα! Τη Ρόμπιν ελπίζω οτι θα παντρευτεί και απλά είναι ενα τρικ για το φινάλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...