Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεύτερη σεζόν, πρώτο επεισόδιο, πρώτο λεπτό του επεισοδίου:

 

Κόρη: Dad, can't you just skip to the part where you meet mom?

 

Επί τη ευκαιρία, τα ονόματα των παιδιών δεν τα ξέρουμε, έτσι δεν είναι; Πώς λέτε να τα έχουν βαφτίσει; Luke and Leia? Robin and Barney? Marshall and Lily? Κάτι πολύ πιο κουλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγος ειναι ρε. εχει παρουσιασει και πολλα σοους του ειδους κατα καιρους.

φανταζομαι , οπως κανουν και το ''τρικακι'' που σε κοβουν στη μεση...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε λίγες ώρες διπλό επεισόδιο απο HIMYM

 

http://www.imdb.com/title/tt1982341/

 

http://www.imdb.com/title/tt2039807/

 

Απο ότι φαίνετε το CBS θα μπει δυνατά στη νέα σεζόν με 2 επεισόδια απο HIMYM σήμερα και στις 22 με ΒΒΤ πάλι διπλό επεισόδιο.

 

Πάμε να λιώσουμε πάλι με Barney και Sheldon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

πως εγινε αυτη ετσι? eek.png (η μανα?)

 

Ελπίζω να μην είναι αυτή η μάνα ρε παιδιά..Πιο αντιπαθητική γκόμενα του Ted δεν έχει υπάρξει..Πως έχει γλιτώσει από τη φυσική επιλογή και τον Τσακ είναι θαύμα..

 

Στα τρένα!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεος ο barney

 

για καποιο λογο εχω την αισθηση οτι η νυφη θα ειναι η robin και θα μας το δειξει στο τελος του κυκλου

 

 

μπα δεν ειναι αυτη η μανα σε καμια περιπτωση... γιατι στην αρχη που μιλαγε για το γαμο (τον οποιο δε θα δει3ει τωρα συντομα στανταρ) λεει στα παιδια we are so much no close to the end

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1. Δεν είναι αυτή η μάνα. Αφού ξέρουμε ότι τη γνώρισε στο γάμο του Barney και ήταν φοιτήτρια-συγκάτοικος της κοπέλας που τα είχε ο Ted και στην αίθουσα όπου δίδαξε κατά λάθος Οικονομικά ο Ted την πρώτη μέρα που πήγε στο πανεπιστήμιο.

 

2. Εγώ νομίζω ότι ήταν από τις πιο ταιριαστές που είχε ποτέ ο Ted. Τουλάχιστον τότε, γιατί τώρα έχει αλλάξει ο χαρακτήρας και πιθανώς να έχει αλλάξει και αυτή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ελα ρε κωσταντινα...μα που χαθηκες;

 

 

κατεβαινει και περιμενω να το δω...:D

 

 

να ρωτησω κατι αφου η μανα σπουδαζε οικονομικα και ειταν συγκατοικος της πρωην του τεντ,δηλαδη δεν εχει καμια σχεση με την παρεα η κατι πως ακριβως θα βρεθει στο γαμο του barney?

 

 

μην ανησυχεις νικο τωρα που ξαναρισε η εξεταστικη θα επανελθω και στο forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τόσες γκόμενες έχουν περάσει από τη σειρά, αυτή επέλεξαν να "αναστήσουν"; Ξενέρωμα, πόσο θα τη φάμε στη μάπα; Ελπίζω σε ένα-δυο επεισόδια να πάρει πόδι.

 

Επίσης, όχι άλλη ανακύκλωση των ίδιων themes, πάμε πάλι Ρόμπιν-Μπάρνεϊ, Ρόμπιν-Νόρα Μπάρνεϊ-Νόρα, έλεος, λίγη έμπνευση δεν υπάρχει; Δε μιλάμε για Dexter, ένα sitcom είναι, απλά αφήστε λίγο τους χαρακτήρες να πάνε παρακάτω, ακόμα και στο Friends αν εξαιρέσεις το Ρος-Ρέιτσελ, οι υπόλοιποι εξελίσσονταν κάπως στην πάροδο του χρόνου.

 

Συνολικά, υπήρχαν στιγμές αρκετά ευχάριστες, ο Μπάρνεϊ συνεχίζει να σπέρνει, ο Τεντ συνεχίζει να κουράζει, ο Μάρσαλ ξαναμπαίνει ζεστός στο παιχνίδι (Beercules, lol), ενώ η ρόμπιν ξαφνικά έχει γίνει τρελή χαζογκόμενα. Όμως υπήρχαν και πολύ βαρετές σκηνές και κακόγουστα ή άγευστα αστειάκια (π.χ. το γέλιο-αλήθειας της Ρόμπιν - σοβαρά, ποιος γελάει με αυτά;) και έπιασα πάλι τον εαυτό μου να ανοίγει browser όσο η σειρά έπαιζε μέχρι να τελειώσει μια βαρετή σκηνή.

 

Τέλος, ξενέρωσα που για άλλη μια φορά δείχνουν μια σημαντική εξέλιξη σε φινάλε για να το ξεχάσουν (όπως φαίνεται) μέχρι το επόμενο φινάλε, που θα μας δείξουν ξέρω γω τη νύφη ή κανένα παπούτσι της μάνς ως clue. Με κούρασε λίγο αυτό το γαϊτανάκι, ΟΚ το καταλάβαμε, δεν θέλουν να τελειώσει ποτέ η σειρά, όσο το βλέπουν >1,000 θα συνεχίζουν ΧΩΡΙΣ να προχωρούν σημαντικά το στόρι, αλλά η σειρά αρχίζει και κουράζει (hell, εμένα με έχει ήδη κουράσει, κάθε σειρά ΠΡΕΠΕΙ να έχει μια ΕΛΑΧΙΣΤΗ εξέλιξη, είναι σαν τον καρχαρία του Γούντι Άλλεν, πρέπει να κινείται μπροστά αλλιώς πεθαίνει, lol) και τα αστεία δεν βγάζουν το γέλιο που έβγαζαν στην αρχή (όταν και έβγαιναν KAI μέσα από τις καταστάσεις οι οποίες προχωρούσαν το στόρι): είμαστε σε κατάσταση stalemate. Νιώθω σαν να έχω κολλήσει σε κάποια αίθουσα στο Zelda και να μη μπορώ να προχωρήσω παρακάτω.

 

Θα το βλέπω μάλλον (ελπίζω να μην γίνει πολύ χειρότερο) αλλά πλέον υπάρχουν πολύ καλύτερες κωμικές σειρές νομίζω (μεθαύριο αναμένουμε να ξαναρχίσει το φρεσκοβραβευμένο Modern Family).

 

 

Ω, ξέχασα το

βαρετό, κλισέ και εκτός τόπου και χρόνου χορευτικό του Μπάρνεϊ με την Ρόμπιν. Σίριουσλι;!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...