Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

δεν λέει ότι παντρεύεται τη Νόρα.Απλά αφήνει υπόνοιες. Κατι που συχνά κάνει χωρίς να τις επιβεβαιώνει εν τέλει.

Μεγάλη μορφή ο οικοδόμος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And kids... this is how i met your mother..

 

 

 

PSYCHED that was just some chick...

 

...FUCK you Ted.. αλήθεια.. έχασα τη μισή μου ζωή εκει πέρα.

 

Μέτριο φινάλε.

Χέστηκα που είναι έγκυος η λίλι και χέστηκα που ο μπάρνευ ξαναείδε τη νόρα (δεν παίζει να παντρεύεται αυτήν.. είναι too random..).. να μην πω για το arcadian.

Είδα 5-6 μαζεμένα και έχω και πάλι να πώ ένα μεγάλο μιεχ... Ωραίες σκηνές now and then.. αλλα και πάλι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' άρεσε σαν επεισόδιο! 'Ντάξει,

πιστεύω όλοι καταλάβαμε από την αρχή ότι η Λίλυ ήταν έγκυος αλλά ήταν ένας πολύ ωραίος τρόπος για να ανακοινωθεί. Δε νομίζω η γυναίκα του Μπάρνι να 'ναι η Ρόμπιν ή η Νόρα αλλά η αλήθεια είναι πως αδιαφορώ...

 

 

edit: klainmaingr, δεν είσαι ο μόνος που πιστεύει ότι η σειρά έχει πέσει αρκετά. Αν κοιτάξεις τις τηλεθεάσεις των τελευταίων 4-5 επεισοδίων, θα δεις ότι έχουν πέσει καμιά 20-30% συγκριτικά με τα υπόλοιπα της σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πολύ καλό το επεισοδιάκι, καιρό είχα να γελάσω έτσι, αλλά σοβάρεψε πολύ στο τέλος. Ο Barny

 

γαμπρός;

 

Πιστεύω θα ξαναμπεί με αναδρομή πιο πριν, δεν θα πει για

 

τον γάμο

 

ακόμα...

Επεξ/σία από parsifal
SPOILERS, GOD DAMMIT!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απορία: έχω την ατυχία η κοπέλα μου να είναι master στο να βρίσκει τις ανατροπές σε κάθε είδους σειρά και ταινία, σε βαθμό που της έχω ζητήσει να μη μιλάει καθόλου όταν βλέπουμε οτιδήποτε, γιατί κάθε μικροκουβέντα της ισοδυναμεί με spoiler (η ίδια θεωρεί αυτονόητα τα περισσότερα).

 

Στο συγκεκριμένο επεισόδιο, λοιπόν:

 

με το που ξερνάει η Λίλι δεύτερη φορά (στο δρόμο), πετάει ασυναίσθητα "έγκυος είσαι, ακόμη να το καταλάβεις;". Εγώ επειδή είχαν προηγηθεί όλα αυτά με το εστιατόριο, ούτε καν το ψιλιάστηκα ΤΟΣΟ γρήγορα και αναρωτιέμαι σε ποια φάση του επεισοδίου θα το είχα προβλέψει-καταλάβει. Εννοείται ότι όταν το μαθαίνεις, υποπτεύεσαι από νωρίς κάτι, μετά σου φαίνεται ολοφάνερο, οπότε δεν μπορώ να κρίνω πόσο εύκολο είναι να καταλάβει κανείς την (μικρή είναι η αλήθεια) ανατροπή.

 

 

Για πείτε οι υπόλοιποι την εμπειρία σας για το θέμα, κυρίως από περιέργεια.

 

ΥΓ. Το χειρότερο είναι να βλέπεις μαζί της Dexter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: έχω την ατυχία η κοπέλα μου να είναι master στο να βρίσκει τις ανατροπές σε κάθε είδους σειρά και ταινία, σε βαθμό που της έχω ζητήσει να μη μιλάει καθόλου όταν βλέπουμε οτιδήποτε, γιατί κάθε μικροκουβέντα της ισοδυναμεί με spoiler (η ίδια θεωρεί αυτονόητα τα περισσότερα).

 

Στο συγκεκριμένο επεισόδιο, λοιπόν:

 

με το που ξερνάει η Λίλι δεύτερη φορά (στο δρόμο), πετάει ασυναίσθητα "έγκυος είσαι, ακόμη να το καταλάβεις;". Εγώ επειδή είχαν προηγηθεί όλα αυτά με το εστιατόριο, ούτε καν το ψιλιάστηκα ΤΟΣΟ γρήγορα και αναρωτιέμαι σε ποια φάση του επεισοδίου θα το είχα προβλέψει-καταλάβει. Εννοείται ότι όταν το μαθαίνεις, υποπτεύεσαι από νωρίς κάτι, μετά σου φαίνεται ολοφάνερο, οπότε δεν μπορώ να κρίνω πόσο εύκολο είναι να καταλάβει κανείς την (μικρή είναι η αλήθεια) ανατροπή.

 

 

Για πείτε οι υπόλοιποι την εμπειρία σας για το θέμα, κυρίως από περιέργεια.

 

ΥΓ. Το χειρότερο είναι να βλέπεις μαζί της Dexter.

 

ΧΑχαχαχα, sorry που γελάω φίλε, αλλά ακριβώς το ίδιο κάνω και εγώ και τρελαίνεται. Πλέον μου έχει επιβάλει :X να μη μιλάω, για την πλοκή τουλάχιστον..

 

Μακάρι να μπορούσα να προβλέψω και στο στοίχημα τπτ αλλά δε πιάνει εκεί! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: έχω την ατυχία η κοπέλα μου να είναι master στο να βρίσκει τις ανατροπές σε κάθε είδους σειρά και ταινία, σε βαθμό που της έχω ζητήσει να μη μιλάει καθόλου όταν βλέπουμε οτιδήποτε, γιατί κάθε μικροκουβέντα της ισοδυναμεί με spoiler (η ίδια θεωρεί αυτονόητα τα περισσότερα).

 

Στο συγκεκριμένο επεισόδιο, λοιπόν:

 

με το που ξερνάει η Λίλι δεύτερη φορά (στο δρόμο), πετάει ασυναίσθητα "έγκυος είσαι, ακόμη να το καταλάβεις;". Εγώ επειδή είχαν προηγηθεί όλα αυτά με το εστιατόριο, ούτε καν το ψιλιάστηκα ΤΟΣΟ γρήγορα και αναρωτιέμαι σε ποια φάση του επεισοδίου θα το είχα προβλέψει-καταλάβει. Εννοείται ότι όταν το μαθαίνεις, υποπτεύεσαι από νωρίς κάτι, μετά σου φαίνεται ολοφάνερο, οπότε δεν μπορώ να κρίνω πόσο εύκολο είναι να καταλάβει κανείς την (μικρή είναι η αλήθεια) ανατροπή.

 

 

Για πείτε οι υπόλοιποι την εμπειρία σας για το θέμα, κυρίως από περιέργεια.

 

ΥΓ. Το χειρότερο είναι να βλέπεις μαζί της Dexter.

 

εγω συνηθως δεν καταλαβαινω τιποτα μεχρι το τελος... (καλο αυτο!!) tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να κανω την εξης παρατηρηση: οταν βγαινει η Λιλη απο την εκκλησια και λεει στον Τεντ "σε ζητει ο γαμπρος"

 

ειναι τελειως φλατ η κοιλια της

 

αρα ή

θα δουμε το γαμο πριν γινει 4 μηνων-πραμα απιθανο-

ή

θα δουμε το γαμο μετα 9-10 μηνες που θα εχει γεννησει δηλαδη μετα το Πασχα του 2012!!!!

 

Καλα κρασα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να κανω την εξης παρατηρηση: οταν βγαινει η Λιλη απο την εκκλησια και λεει στον Τεντ "σε ζητει ο γαμπρος"

 

ειναι τελειως φλατ η κοιλια της

 

αρα ή

θα δουμε το γαμο πριν γινει 4 μηνων-πραμα απιθανο-

ή

θα δουμε το γαμο μετα 9-10 μηνες που θα εχει γεννησει δηλαδη μετα το Πασχα του 2012!!!!

 

Καλα κρασα!!!

 

πσσσ μεγαλε! cool.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ΧΑχαχαχα, sorry που γελάω φίλε, αλλά ακριβώς το ίδιο κάνω και εγώ και τρελαίνεται. Πλέον μου έχει επιβάλει :X να μη μιλάω, για την πλοκή τουλάχιστον..

 

Μακάρι να μπορούσα να προβλέψω και στο στοίχημα τπτ αλλά δε πιάνει εκεί! :P

 

Παρακαλώ, γέλα ελεύθερα! :-)

 

Πάντως και που δε μιλάτε, πάλι είστε εκνευριστικοί. Γιατί ακόμα και αν δεν το λέτε, το ότι έχετε προβλέψει την συνέχεια, χαλάει τη στιγμή της αποκάλυψης. Γιατί εγώ γυρνάω πχ όλο ενθουσιασμό και WTF φάτσα και τη βλέπω με μια αδιαφορία και ένα βλέμμα που σημαίνει "α, δεν το είχες καταλάβει... :huh: "

 

Το ακόμα πιο εκνευριστικό ήταν όταν προέβλεψα κάτι super duper, μια από τις λίγες φορές που μου συμβαίνει, και μάλιστα ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ στο Dexter (προχθές αυτό) και γυρνάω όλο ενθουσιασμό και τη βλέπω με ένα χαμόγελο να προσπαθεί να συγκρατηθεί, να μην ξέρει πως να αντιδράσει, μέχρι που (λίγα δευτερόλεπτα μετά) μου είπε ότι το είχε καταλάβει. Ε, εκεί τα πήρα στο κρανίο. :D

 

http://images4.cpcache.com/product/tv-spoiler+alert-pop+culture/507794384v1_225x225_Front.jpg

 

να τοποθετητε στο στομα πριν απο καθε σειρα... ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΠΑ!!!!!!!!!

 

Έφυγε για μπλουζάκι αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...