Προς το περιεχόμενο

Τα έχασα όλα; Hard Disk Data Recovery


NBestgirl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλοι μου να πω κι εγω το προβλημα μου...

 

μετα απο πτωση του εξωτερικου σκληρου, πλεον αναβε απλα το λαμπακι και δεν τον αναγνωριζε το pc.

Τον εβγαλα απο τη θηκη και τον συνεδεσα σαν εσωτερικο. Με το που τον συνδεω, μου βγαζουν τα windows αυτοματα κατω δεξια το κλασικο συννεφακι "αναγνωριστηκε ο ταδε σκληρος" (εγραψε κανονικα το μοντελο δλδ), "ετοιμος προς χρηση" κτλ.

 

Παρ ολα αυτα, στο my computer δεν φαινεται τιποτα. Απ την αλλη στα bios βλεπω οτι τον εμφανιζει, οπως και στο computer management, αλλα ως Unallocated!

 

Τι κανω απο εδω και περα; Υπαρχει ελπιδα; Καθε βοηθεια, καλοδεχουμενη!

 

αντιστοιχουν και στο δικο μου προβλημα οσα εχουν γραφει στη σελ. 4; ή κανω κατι αλλο; η ειμαι χαμενος απο χερι;...

Επεξ/σία από mayhem1999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη στο μέλος TheELF.

 

Και με την ευκαιρία να πω πως έκανα ανάκτηση όλα τα αρχεία μου με το πρόγραμμα που είπε.

Έπειτα έκανα διαμόρφωση στον σκληρό και τώρα είναι 1gb απο 300gb που ήταν πρώτα.

Αλλά χαλάλι.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά, κάθε δικαίωμα(και υποχρέωση μην πω) έχεις να μην πιστεύεις τον πρώτο τυχόντα που σου απαντάει στο ίντερνετ,δεν με ξέρεις κιόλα.

 

Με ποιο τρόπο έκανες format;;;

Αν θες δοκίμασε να κάνεις με το Low level Format ή ,αν μπορείς να το βρεις, με την πλήρες έκδοση του Hard Disk Sentinel disk->Surface Test->ReinitiaIize disk surface ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΙΟΝ ΔΙΣΚΟ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕιΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελ 4 πρώτα, και βλέπουμε.

καλα ενταξει, εκει που πρεπει να πατησω N για το αν ειχα vista, δεν πληκτρολογει τιποτα το πληκτρολογιο!!!

ελεος, δεν γινεται να εχω κολλησει εκει!!! τι σκατα γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kλείσε το πρόγραμμα και ξαναξεκίνα το.

το εκανα φιλε μου. πραγματικα με εχει πιασει νευρικο γελιο απ τα νευρα. τι να πω, ειναι αυτο που λενε "αμα δε σε θελει..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ

 

Αν σε παίρνει (από άποψη διαθέσιμου ελέυθερου χώρου), δοκίμασε να κάνεις κατευθείαν ανάκτηση των αρχείων σου με το Active File Recovery (σε Super Scan mode).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω.

 

το ξαναδοκιμασα τωρα, και σ εκεινο το σημειο δεν πληκτρολογει τιποτα. ουτε Υ ουτε Ν, τιποτα...

Μέσα από τα windows το τρέχεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...