Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 651
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα το παίζω όλα στο full με το σύστημα της υπογραφής

Κι εγώ το ίδιο.

Πάντως ρε παιδιά μόνο εμένα μου φαίνεται απίστευτα βαρετό..?

Το παίζω εντελώς διαδικαστικά μόνο και μόνο για να δω τι θα γίνει στο τέλος με την ''ερωτεύσιμη'' Ελίζαμπεθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η πλειοψηφία των PC έχει μικρά ή μεγαλύτερα θέματα με stuttering στο B:Infinite, εμένα με ενόχλησε η παρακάτω φράση:

 

Και το Stuttering υπάρχει σε όλα τα unreal engine games και αφήστε τώρα τα δεν είχα πρόβλημα κλπ, άλλο το ότι δεν το παρατηρούσατε εσείς και άλλο το αν είχε..Δεν είναι όλα τα μάτια ίδια..

 

που δεν υπονοεί πλειοψηφία, αλλά τα πάντα όλα και όποιος δεν το βλέπει είναι τυφλός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η πλειοψηφία των PC έχει μικρά ή μεγαλύτερα θέματα με stuttering στο B:Infinite, εμένα με ενόχλησε η παρακάτω φράση:

 

 

που δεν υπονοεί πλειοψηφία, αλλά τα πάντα όλα και όποιος δεν το βλέπει είναι τυφλός

Δεν τα βλέπει για ευνόητους λόγους, δεν είπα κανέναν τυφλό..Είπα ότι αυτοί δεν τα παρατήρησαν και ότι δεν βλέπουν όλοι οι άνθρωποι το ίδιο, κάτι που ισχύει καθώς δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την ίδια παρατηρητικότητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο.

Πάντως ρε παιδιά μόνο εμένα μου φαίνεται απίστευτα βαρετό..?

Το παίζω εντελώς διαδικαστικά μόνο και μόνο για να δω τι θα γίνει στο τέλος με την ''ερωτεύσιμη'' Ελίζαμπεθ.

Ωπα σχολιο για το παιχνιδι αυτο καθεαυτο :confused:

Το μειονεκτημα του παιχνιδιου για μενα ειναι οτι το κανανε πολυ shooter σε σχεση με το 1.Κατα τα αλλα δεν βαρεθηκα ποτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ηταν το GTA θα ηταν GOTY για μενα, βαρέθηκα μονο σε ενα σημείο στο υπόλοιπο θαύμαζα την columbia και οταν μπήκα για τα καλά στην ιστορία ούτε κατάλαβα πότε τελείωσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το τερματισα και εγω. 10 ωρες εγραψε το steam και δεν τις θεωρω λιγες. Εκανα τετοιο loot... αυτο και τα borderlands. Πηγαινα παντου, τα achivement δεν τα κυνηγησα

Εχω μια 6850 sapphire 1gb και το παιχνιδι ετρεχε ανελπιστα καλα με 60+ fps. Ειχε καποιο shuttering αλλα δεν με ενοχλουσε. Φοβερα γραφικα, απιθανη ιστορια και το μονο κακο πιστευω ειναι οτι βαρεθηκα. Πανω απο 3 εβδομαδες παιζω. Επαιζα 1 ωρα, το εκλεινα και ξανα επαιζα μετα απο λιγες μερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το πάρω ακόμα το DLC, οπότε με βλέπω να spoiler-ιάζομαι από κανένα Υoutube.

 

:P :P :P :P :P :P :P

καλά αυτό βέβαια δεν είναι spoiler και απο το τίτλο μόνο καταλαβαίνεις που διαδραματίζεται

AD508AB94392D565B705689F67CFE5095EFD9656

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...