Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις το τελείωσα και εγώ. Μιλάμε συγκλονιστικό story και εμπειριά που πρέπει να φτάσεις στο τέλος για να έχεις ολοκληρωμένη εικόνα και για να δέσουν όλα τα κομμάτια του puzzle. 

Για άλλη μια φορά μας χάρισαν ένα απίστευτα όμορφο τίτλο που αν και δεν είχε το σκοτάδι και την μοναξιά στους λαβύρινθους της rapture αυτή την φορά είχε έναν απίστευτο όμορφο story που παίζει με τα συναισθήματα και με την λογική και τα γεγονότα στον χωροχρόνο. 

Dewitt και με ένα AD χαραγμένο στο χέρι για να θυμάται την κατεστραμμένη ζωή του και τις αμαρτίες του παρελθόντος..

Θα βάλω και το soundtrack στο τέλος του παιχνιδιού που δεν έχει καθόλου spoiler απλά αυτή την απίστευτη μουσική που μετά το σοκ με τα γεγονότα που βιώνεις στο τέλος σου πετάει το game και αυτό το soundtrack και σε αποτελειώνει..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο τερματισα και εγω!! Τι παιχνιδαρα ειναι αυτη ρε? Απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει φετος!! Εσφαξα και ολους τους εχθρους!! Ουτε ενας δεν εμειενε ζωντανος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κόσμος πάντα κινουταν προς τη καθυστέρηση, όμως χάρη στο ίντερνετ η καθυστέρηση αυτή διαδίδεται ακόμα περισσότερο ανάμεσα στους λαούς

 

με λίγα λόγια έχουμε να κάνουμε με ένα τσαμπατζή που δεν είχε θέμα να σφάξει εικονικά μερικές εκατοντάδες κόσμο, αλλά είχε πρόβλημα με την εικονική βάφτιση... μάλιστα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τελείωσα και εγώ. Μιλάμε συγκλονιστικό story και εμπειριά που πρέπει να φτάσεις στο τέλος για να έχεις ολοκληρωμένη εικόνα και για να δέσουν όλα τα κομμάτια του puzzle. 

Για άλλη μια φορά μας χάρισαν ένα απίστευτα όμορφο τίτλο που αν και δεν είχε το σκοτάδι και την μοναξιά στους λαβύρινθους της rapture αυτή την φορά είχε έναν απίστευτο όμορφο story που παίζει με τα συναισθήματα και με την λογική και τα γεγονότα στον χωροχρόνο. 

Dewitt και με ένα AD χαραγμένο στο χέρι για να θυμάται την κατεστραμμένη ζωή του και τις αμαρτίες του παρελθόντος..

Θα βάλω και το soundtrack στο τέλος του παιχνιδιού που δεν έχει καθόλου spoiler απλά αυτή την απίστευτη μουσική που μετά το σοκ με τα γεγονότα που βιώνεις στο τέλος σου πετάει το game και αυτό το soundtrack και σε αποτελειώνει..

 

Κατα την αποψη μου προκειται για αριστουργημα, ενα εργο τεχνης απο ολες τις αποψεις. Μακαρι καθε χρονο να υπηρχε εστω ενα τετοιο παιχνιδι. Το μονο αρνητικο ειναι οτι οταν τελειωνεις τετοια παιχνιδια για λιγο καιρο εχεις αυτο το post game depression διοτι κανενα αλλο παιχνιδι δεν μπορει να φτασει σε αυτη την ποιοτητα. Το συγκεκριμενο παιχνιδι μονο με ταινιες του Μαλικ μπορει να συγκριθει. Αδοκιμη συγκριση αλλα ετσι ειναι.

 

ο κόσμος πάντα κινουταν προς τη καθυστέρηση, όμως χάρη στο ίντερνετ η καθυστέρηση αυτή διαδίδεται ακόμα περισσότερο ανάμεσα στους λαούς

 

με λίγα λόγια έχουμε να κάνουμε με ένα τσαμπατζή που δεν είχε θέμα να σφάξει εικονικά μερικές εκατοντάδες κόσμο, αλλά είχε πρόβλημα με την εικονική βάφτιση... μάλιστα...

 

Φημες λενε οτι προκειται για τον Orokusaki..  :ph34r:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

κανω ενα up στο θρεντ για να πω οτι το τερματισα επιτελους κι εγω

 

νταξει.. καλο παιχνιδι, αλλα οχι αυτο που περιμενα 

 

η μαχη κυριως ειχε τα προβληματακια της 

 

για game of the year ουτε καν απο μενα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...