Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα μεγάλο μπράβο μπράβο στην Blizzard απο μένα! (δεν το λέω ειρωνικά..) Έλεγα να σκάσω 3m για ενα crossbow σήμερα, οπότε μπήκα να μαζέψω κανα φράγκο παραπάνω γιατί μου λείπανε κατι ψιλά, και τελικά πρώτο μου drop ήταν ένα με 1180dps στο act2 inf. Νταξει θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ολο build βασιζεται στο dps δηλαδη να τα σκοτωσεις πριν σε σκοτωσουν. Το loh προφανως μπορει να βοηθησει απλα ή θα σκασω τα μαλλια μου για να βρω 150% crit+loh ή θα χασω dps που ειναι το core του ολου build.

 

Γενικα η ισορροπια μεταξυ defence/dps παραειναι λεπτη οταν παιζεις DW και πολυ σπανια θα ανεβασεις τοσο defence οσο και dps οποτε απλα ψαχνεις το πιο αποδοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω τσαμπα κοπος!με 30k dps,50hp και 1 k loh και πιο φθηνα θα σου εβγαινε και θα ειχες ριξει τον diablo μεχρι τωρα!

pre patch με αυτο το build δυσκολα θα εριχνες ακομα και τον butcher!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://osarena.net/news/h-blizzard-banare-olous-tous-christes-linux-apo-tous-servers-tou-diablo-iii.html

 

Δεν μπορω να κανω καλα 2 φιλαρακια που τοσο οργισμενους ειχα καιρο να τους δω,και παιζανε τουλαχιστον 5ωρα καθε μερα και τωρα φαγανε ban -.- Αν ειναι δυνατον ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://osarena.net/news/h-blizzard-banare-olous-tous-christes-linux-apo-tous-servers-tou-diablo-iii.html

 

Δεν μπορω να κανω καλα 2 φιλαρακια που τοσο οργισμενους ειχα καιρο να τους δω,και παιζανε τουλαχιστον 5ωρα καθε μερα και τωρα φαγανε ban -.- Αν ειναι δυνατον ομως...

καλά τι κουλό είναι αυτό με κατευθείαν ban....

δεν μπορούσε να παίξει έστω μία προειδοποίηση???

tragik....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ενα μεγάλο μπράβο μπράβο στην Blizzard απο μένα! (δεν το λέω ειρωνικά..) Έλεγα να σκάσω 3m για ενα crossbow σήμερα, οπότε μπήκα να μαζέψω κανα φράγκο παραπάνω γιατί μου λείπανε κατι ψιλά, και τελικά πρώτο μου drop ήταν ένα με 1180dps στο act2 inf. Νταξει θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο...

 

ffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuu!!!, ποτέ όμως bow/xbow πάνω από 1000 dps (κι αυτά blue)...

 

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ drops της προκοπής (upgrade) για τον DH μου από το inferfno, ringάκι άψογο, dmg/dext/crit dmg/crit chance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuu!!!, ποτέ όμως bow/xbow πάνω από 1000 dps (κι αυτά blue)...

 

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ drops της προκοπής (upgrade) για τον DH μου από το inferfno, ringάκι άψογο, dmg/dext/crit dmg/crit chance

 

Δεν ξερω γτ αλλα νομίζω οτι με πάει τις τελευταιες 2 μερες.. Είχα βρει κι εγω ενα ring με 150str (νομίζω) και καλο LoH και κατι αλλα καλούδια και το πουλησα 2 μυρρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://us.battle.net/d3/en/blog/6583302/Magic_Find_Gear_Swapping-7_3_2012

 

Για βοηθήστε την Blizz να διαλέξει τι να κάνει για το MF gear swap ^_^

 

Καλα να κανουν κανα αστειο να βαλουνε μικρο cap ενω εχω φτιαξει ολο το gear μου με βαση το magic find.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να κανουν κανα αστειο να βαλουνε μικρο cap ενω εχω φτιαξει ολο το gear μου με βαση το magic find.

 

IAS builds say hi. (και crit builds on the long run)

Αυτή είναι η λογική του replayability για την blizz. Κάνεις ένα γαμάτο full set και μετά στο νερφάρει για να βρείς άλλους τρόπους να παίξεις. Replayability problem solved. Αυτό σκεφτόντουσαν τόσα χρόνια development. End game και βλακείες. Better nerf irelia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...