Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μια χαρα ειναι wizard' date=' εγω το εχω faceroll το act1 με σκουπιδια items[/quote']

 

Ε κι οταν παιζω εγω ο βαρβαρος ειναι πολυ καλυτερος απο wizard. Τι να κανουμε τωρα, ο καθενας ειναι αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις εξαιρετικα drops απο τον Kulle? Στα τελευταια 10-20 runs ειχα 3 legendary/set και 2 plans (το ενα exalted fine).

 

Σημερα το απογευμα και για 2-3 μερες θα εχω αρκετο ελευθερο χρονο αν κανεις ψηνεται για αυτο που λεγαμε χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δυσκολεύεσαι με wizard στο act 1 και ψοφάς τότε κάτι κάνεις λάθος...

 

Nope.

 

Εχω πει πολλες φορες εχω gear κατω του 1Μ

 

 

Αct2 δοκιμασες;

 

Με βαρβαρο; Ναι, αλλα οχι πολυ. Εκτος κι αν μου την πεσουν πολλοι μαζι με champions που βγαζουν λαβες και poison απο κατω, καλα παει.

 

Ανεβασα health 47κ αλλα τωρα πια εχω 11-12κ dmg κι εχουν πεσει λιγο τα res. Θελουν λεφτα οι αναβαθμισεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις εξαιρετικα drops απο τον Kulle? Στα τελευταια 10-20 runs ειχα 3 legendary/set και 2 plans (το ενα exalted fine).

 

Σήμερα ο Kwlle με 1 run μου έριξε 2 πραματακια του 15ευρου (amulet απο 180+ str/vit LoH 100 & socket, και ένα παρόμοιο ring).. Να ναι καλα ο ανθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν ισχυει το οτι ο βαρβαρος του 3 ειναι ο ιδιος χαρακτηρας με του 2? Ακομα, ξερει καποιος που θα βρω ενα εμπιστο και εκτενες Lore?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν βιβλια? ιδεα δεν ειχα. εχω βρει διαφορα ωραια βιντεακια στο Youtube αλλα ολα εχουν ανακριβειες. το πιο προσφατο που εβλεπα ελεγε οτι ο τρελλος στα βιντεο του 2 ηταν ο Cain...

 

κατι αλλο επειδη μπερδευτηκα... οι elite/champion με 5 Valor 2 κιτρινα δεν πρεπει να ριχνουν τουλαχιστον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο 1 guaranteed? πως ειχα την εντυπωση οτι ηταν 2 και ολοι ειχαν ξετρελλαθει και λεγανε "παμε να σκοτωσουμε elites, δεν αξιζουν πια τα Bosses κτλ"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...