Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε τα nerf Irelia εσυ και πηγαινε με βολτα στο inferno θειο,θελω money leme!Adena plz!

Πρωτο legendary drop btw today,amulet με 200 str και 300 loh,not bad

 

Αύριο πρωί έχω day off θα είμαι farm mode act 1 και 3 απο όταν ξυπνήσω μέχρις τις 12μιση-1. Nudge αν είσαι μέσα ;p

Μια χαρά λεφτάκια θα πιάσει. Εγώ έμεινα επίσημα με 1,5m μιας και κράφταρα τα 80% crit gems. Τέρμα το shopping τώρα. Σε καμια βδομάδα plus να έρθω στα 5m+ γιατί έτσι δεν γίνεται... ΑΝ ανοίξει ποτέ το auction house -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πρωί έχω day off θα είμαι farm mode act 1 και 3 απο όταν ξυπνήσω μέχρις τις 12μιση-1. Nudge αν είσαι μέσα ;p

Μια χαρά λεφτάκια θα πιάσει. Εγώ έμεινα επίσημα με 1,5m μιας και κράφταρα τα 80% crit gems. Τέρμα το shopping τώρα. Σε καμια βδομάδα plus να έρθω στα 5m+ γιατί έτσι δεν γίνεται... ΑΝ ανοίξει ποτέ το auction house -.-

 

Εφαγες ακυρο...

6 με 12 θα εχει maintenance

GG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τρολαρεις ετσι?? -.- Εριξες μια απο τις καλυτερες και ποιο περιζητητες shield στο game -.- gold δεν θυμαμε ποσο πανε τσεκαρε το οταν ανοιξει το ΑΗ ,και στο RMAH σιγουρα 50Ε και πανω ....

Απο ποιο ACT επεσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια λιγο geek προταση.

 

Γιατι δε μαζευομαστε 5-10 ατομα να κανουμε κατι σαν guild που στη πραξη απλα θα ειναι να κανουμε κανα farming μαζι, φτηνες αγοραπωλησιες και λιγο χαβαλε στο skype? Συνηθως τετοιες παπαριες ειναι διασκεδαστικες και αναθερμαινουν το ενδιαφερον για το game αντι να περιμενουμε καθε φορα το Χ patch.

 

Ουτε site ουτε κατι σοβαρο. Απλα λιγο χαβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε μια ομάδα που λεγόταν Dotes για αγρότες. Δεν λέτε το ''guild'' με αρχηγό τον παυλάρα, Diablo για τον Πάμπλο?

 

Πάντως πέραν της πλάκας παίζει κανείς monk ή witchdoctor? Όχι δεύτερο ήρωα. Πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια λιγο geek προταση.

 

Γιατι δε μαζευομαστε 5-10 ατομα να κανουμε κατι σαν guild που στη πραξη απλα θα ειναι να κανουμε κανα farming μαζι, φτηνες αγοραπωλησιες και λιγο χαβαλε στο skype? Συνηθως τετοιες παπαριες ειναι διασκεδαστικες και αναθερμαινουν το ενδιαφερον για το game αντι να περιμενουμε καθε φορα το Χ patch.

 

Ουτε site ουτε κατι σοβαρο. Απλα λιγο χαβαλε.

 

Καθολου κακη ιδεα και νομιζω πρεπει να γινει ετσι μηπως παρει και λιγο ενδιαφερον το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ελεγα να κανουμε νεο θεμα με δικο μας mini ah με γραψατε. Αντε να δουμε μηπως και γινει... +1 απο μενα.

 

Οσο για το skype εγω thresh & klainmain κανουμε cyber 2/3 απογευματα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...