Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραθέτω την απάντηση που πήρα από τον ειδικό "apo" περί του elemental damage (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11986398637).

 

Doesn't make a difference, except for Elemental Exposure. That's a special case as it applies the debuff for your weapon element.
Frozen Orb with a fire weapon will always deal 100% cold damage yet still apply both the cold and fire EE stacks.

 

Link.png Site: Forumreply

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παίδες κανένα site για το RoS παίζει? γιατί από kingui πάει μέσω paysafe στα 30.67 και ο λογαριασμός μου έχει 30.47 και οι μαλάκες δεν κάνουν 20 λεπτά έκπτωση όσο και να τους είπα....

 

παίζει μήπως να έχει κανείς 0.20 σε ξεχασμένη paysafe να κάνω την δουλειά μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες από εδώ https://www.g2a.com/

αν πάλι δεν φτάνουν να σου δώσω ένα ref link με πμ για 5% έκπτωση, έτσι το πήρα και εγώ. δεν κυνηγάω το referal προφανώς, αν βρεις κανά άλλο κωδικό δοκίμασέ το. εμένα μου έδωσε ο 4ggelos κάποια και βγήκε κάπου στα 28 νομίζω με paysafe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

damn, ανέβηκε η τιμή γι'αυτό. έχω 20 λεπτά σε paysafe αλλά είναι περασμένα στο λογαριασμό μου. αν ξέρεις κανά τρόπο να στα μεταφέρω, να βοηθήσω ευχαρίστως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Νταξει respect στον user "giwrgosd" που μου έδωσε μια paysafe με 1.01 ευρώ, ευχαριστώ πολύ μαν, αλλά η γκαντεμιά μου δεν έχει όρια. Στο kinguin πήγα να το πάρω και μαντέψτε, τελείωσαν τα φτηνά keys και πλέον βρίσκω το χαμηλότερο με να μου λείπουν 0.22 λεπτά τώρα.

 

Πιστεύω ότι όταν το πάρω θα γίνει σεισμός, θα πέσει το ταβάνι, θα ανατιναχτεί η γάτα μου, κάτι τέλος πάντων... Δεν γίνεται αυτό το πράγμα...

 

 

 

edit:

 

Νιώθω συγκινημένος, τα κατάφερα, το key ήρθε, και μπήκε στο bnet account. Ένα δάκρυ κύλισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καπου ολη η ιστορια απο το diablo 1,2,3; Ακομα καλυτερα εαν υπαρχει στα Ελληνικα.

 

Τα runs που εχουν τα skills. Οσο ανεβαινεις level και ξεκλειδωνουν νεα runes, οταν τα επιλεγεις, παιρνουν αυτοματως και τα abilities απο τα προηγουμενα runes; Εαν οχι, τοτε ποια runes ειναι τα καλυτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...