Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλως τα παλικαρια μας!!

 

Φωταρα ρεμαλοζωη ε;; :P

 

Εμεις μαλακιζομασταν εδω 5 το πρωι κ παιρναμε ποζες

 

Παρτε μια :P

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Aυτο ειναι σορτς κοπελια  +++  (για να μην ξεχνιομαστε ).

,Αρχιζω τρελο 10ημερο  αυστηρης  διατροφης για να καθαρισουμε και gym θα παω 5 φορες αντι για 4 που πηγαινω παντα .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ειναι σορτς κοπελια  +++  (για να μην ξεχνιομαστε ).

,Αρχιζω τρελο 10ημερο  αυστηρης  διατροφης για να καθαρισουμε και gym θα παω 5 φορες αντι για 4 που πηγαινω παντα .

 

χαχαχαχα και εγώ στα ίδια είμαι. Είναι απίστευτο πόσο πίσω μπορεί να σε πάνε 10 μέρες χύμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχαχαχα και εγώ στα ίδια είμαι. Είναι απίστευτο πόσο πίσω μπορεί να σε πάνε 10 μέρες χύμα. 

Ενταξει ρε Αλεξ εγω δεν μπορω να παω καπου διακοπες και να σκεφτομαι μην φαω αυτο η' μην πιω ποτο  προτιμω να μην παω καθολου .Ολο τον χρονο(σχεδον ) προσεχουμε κανουμε  και 300 πραγματα ,ταυτοχρονα  στις διακοπες  πρεπει να το ζουμε αλλιως ...

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαι, πχιοτο, ΠΟΛΛΗ θαλασσα.. Τι ωραια η ζωη ρε παιδια! Ημανε Αθηνα, τωρα κατεβαινω Φοινικουντα. Παλι καλα κολυμπαω λιγο αλλιως ηδη θα ειχα αρχισει να κανω μπακα.

 

Σπεκτ, μπλεξαμαν στην ιδια κατασταση, δεν εισαι μονος πια.

Πως ηταν ο ταξιδι;;; Το τζετ λαγκ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου πήρε κανα 2 μηνες να γινω πάλι άνθρωπος μετα το off της εγχείρησης αλλα εντάξει τώρα τέλος η αποκατάσταση , η δύναμη μου 100% πάλι , οι κοιλιακοί μου σταμάτησαν να πονάνε οταν τους γυμνάζω κ ολα καλά.

post-212651-0-75665600-1408447883_thumb.jpg

ειμαι σε δίαιτα εδω και μια εβδομάδα κ κοιτάζω να καθαρίσω , αλλα δεν θα πέσω κάτω απο τα κιλά του ύψους μου , ειμαι 1,71-2 περιπου και 76kg

το χειμώνα καθαρός όγκος για πρώτη φορά στη ζωή μου , στόχος τα 85kg και μετά γράμμωση
 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε nicoc89, ωραίος, μπράβο για την προσπάθεια, εύχομαι και εις ανώτερα!

 

Σας είπα ότι θα επιχειρούσα 90χλμ+ χτες; Ε, λοιπόν, ναι, τα κατάφερα! 91.41χλμ, σε 3 ώρες και 3 λεπτά, μέση ταχύτητα 26.1χλμ/ώρα και "μείον" 2841 θερμίδες! Η διαδρομή ήταν από τη Λευκωσία μέχρι τον κυκλικό κόμβο "Ριζοελιά" έξω από τη Λάρνακα.

 

Για το Σάββατο προγραμματίζεται ανάβαση στο χωριό Λεύκαρα (σε υψόμετρο 750μ), συνόλικη απόσταση 78χλμ με extraδάκι 5 χλμ ανηφόρα για τους τολμηρούς. Μαντέψτε... :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα πλακα επειδη ξερω οτι εισαι pro carb, αλλα για αλλη μια φορα εισαι σωστος. Συμφωνω. Ρε δεν εχεις φτιαξει καμια before/after να παρουμε εμπνευση;

την βρήκα την παλιά που έλεγες πριν το off κ την εγχείρηση

 

post-212651-0-14583400-1408460670_thumb.jpg

 

και μια new

 

post-212651-0-35182000-1408460489_thumb.jpg

 

μην σε ξεγελάει η πρώτη , εκει ειχα πάρει πόζα κ ειχα σφηχτεί και βγήκε καλή , στην σημερινή ημουν χαλαρός και χωρίς pump , ειχα αράξει καμια ώρα κ μιλάγαμε μετά την προπόνηση κ το pump έγινε καπνός χαχχαα

αν θυμάμαι καλά στην πρώτη είμαι και +3kg περίπου ενδομυικά νεράκια απο την κρεατίνη

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και εχουνε γινει καποιες αναφορες τωρα τελευταια, κομυλβητηριο, σακος κτλ εν τελει ειναι δια δυναμη, αντοχη, αεροβιωση? Απο οτι λεγατε αναλογα με τον τροπο που το κανεις μπορεις να πετυχεις και τον αντιστοιχο στοχο.

 

Σκεφτομαι να πηγαινω κολυμβητηριο το χειμωνα 2 φορες την βδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη τα συνδυασεις; Και κολυμβητηριο και γυμναστηριο, σε διαφορετικες μερες το καθενα. Εγω αυτο κανω κ πλεον θα ενταχθει και το τρεξιμο σιγα σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...