Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλα έκανες αφου το γουσταρες. Απο το να έτρωγες πιτσα που ειναι πραγματικα σκετη σαβουρα ..... ο γυρος έχει και πρωτεινη :P

 

αυριο ή μεθαυριο που θα ειναι σκ και θα χαλαρωσω λιγο σκεφτομαι να κάνω το εξης ..... θα πάρω 2-3 γιαουρτια τοταλ 2% και θα τα βαλω μεσα σε ενα μπολ μεγαλο εκει θα ριξω τα κου'ακερ τα δημητριακα με τη σοκολατα απο πανω σιροπι φραουλα και θα τα ανακατεψω .... δωσε πονο :P

 

και το βραδακι σουβλακια φυσικα !!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχχα αν δε πηγαινες για τρεξιμο θα σκαγες!!! Βαλε παγο και προσευχησου :P :p

 

Εγω ηπια πριν καμια ωρα σε καφετερια εναν φυσικο χυμο αναμεικτο και φουσκωσα, δε πειναω καθολου. Οποτε μαλλον θα φαω ενα vitaline για βραδυ και θα ξεραθω εν οψει αυριανου ξυπνηματος..

Συναντηθηκα μ εναν ανθρωπου που με ξερει χρονια και ειχα να με δει απο πριν το καλοκαιρι..μου λεει σε ξερω τοσα χρονια, πρωτη φορα σε βλεπω ετσι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά πηγα για τρέξιμο σημερα δεν άντεξα ..... 5 γυρους χαλαρά γυρω στα 2 λεπτά εκανα τον γυρο μετα καμψεις κοιλιακους ραχιαιους κτλπ αλλα μετα ξανασηκώθηκα και έκανα αλλους 3 σπριντάρισμα :P :P περιπου 1:30 λεπτο τον γυρο. Το γονατο προς το παρον δεν ενοχλει εκανα και κανα 10λεπτο διατάσεις πριν ξεκινησω και στο ενδιάμεσο. Εφαγα ενα γιαουρτι τωρα και παω να φαω και τιποτα φρουτα. 

 

Μην πεσεις για υπνο αμεσως μετα τα φρουτα γιατι μπορει να γινουν λιπος οι υδατανθρακες τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχχα αν δε πηγαινες για τρεξιμο θα σκαγες!!! Βαλε παγο και προσευχησου :P :P

 

Εγω ηπια πριν καμια ωρα σε καφετερια εναν φυσικο χυμο αναμεικτο και φουσκωσα, δε πειναω καθολου. Οποτε μαλλον θα φαω ενα vitaline για βραδυ και θα ξεραθω εν οψει αυριανου ξυπνηματος..

Συναντηθηκα μ εναν ανθρωπου που με ξερει χρονια και ειχα να με δει απο πριν το καλοκαιρι..μου λεει σε ξερω τοσα χρονια, πρωτη φορα σε βλεπω ετσι :)

 

Οντως ισχύει. Τι θα κάνεις αυριο? προπονηση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο εχει προπονηση στο γυμναστηριο ναι.. Απλα θα δουμε λιγο το προγραμμα που μου εχει βγαλει, σε σχεση με το γονατο μηπως θελει καποιες αλλαγες γιατι οταν μου το χε δωσει δεν ειχε εμφανιστει το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφαγα 2 πιτογυρα με ντοματα μονο και πινω κοκα λαιτ φουλ παγακια! ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

εγώ έφαγα μακαρόνια(~100άβραστα) , κρέας , χωριάτικη με φέτα, μισό κιλο γιαούρτι και μια μπουκάλα κοκα λαιτ :3

 

να έλεγες 4 να σου έλεγα ωραίο cheat , με δυο τι να σε κάνω ? ?

 

χτύπα τώρα κ μια κρέπα ή ενα ντόνατ με γέμιση kinder bueno,  η κάνουμε cheat η δεν κάνουμε 

 αχαχα

 

εμένα τα cheat μου ειναι κάθε 7-8 μέρες κ βαράνε 3-4k cal οπότε δε γράφω λεπτομέρειες μην ειναι κανένας σε δίαιτα κ πετάξει δόντια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μολις εφαγα 2 πιτογυρα με ντοματα μονο και πινω κοκα λαιτ φουλ παγακια! ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

εγώ έφαγα μακαρόνια(~100άβραστα) , κρέας , χωριάτικη με φέτα, μισό κιλο γιαούρτι και μια μπουκάλα κοκα λαιτ :3

 

να έλεγες 4 να σου έλεγα ωραίο cheat , με δυο τι να σε κάνω ? ?

 

χτύπα τώρα κ μια κρέπα ή ενα ντόνατ με γέμιση kinder bueno, η κάνουμε cheat η δεν κάνουμε

αχαχα

 

εμένα τα cheat μου ειναι κάθε 7-8 μέρες κ βαράνε 3-4k cal οπότε δε γράφω λεπτομέρειες μην ειναι κανένας σε δίαιτα κ πετάξει δόντια

ηταν θεσσαλονικη μεγεθος ρε 2=4 δικα μας Sent from my ipad4 using Insomnia
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφαγα 2 πιτογυρα με ντοματα μονο και πινω κοκα λαιτ φουλ παγακια! ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

καποτε πριν περιπου 22 χρονια ,ειχα ζητησει ενα σουβλακι μονο με ντοματα

και μου φερανε ενα σουβλακι μονο με ντοματα.

 

χωρις κρεας

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποτε πριν περιπου 22 χρονια ,ειχα ζητησει ενα σουβλακι μονο με ντοματα

και μου φερανε ενα σουβλακι μονο με ντοματα.

 

χωρις κρεας

 

ετσι εξηγειται που εισαι σαν οδοντογλυφιδα   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποτε πριν περιπου 22 χρονια ,ειχα ζητησει ενα σουβλακι μονο με ντοματα

και μου φερανε ενα σουβλακι μονο με ντοματα.

 

χωρις κρεας

 

δηλαδή σου έφεραν ενα τέτοιο

 

 

natural_bamboo_skewer.jpg

 

 

με ντομάτα ? χΔ! γιατι αυτό ειναι το σουβλάκι , επειδή ειναι σαν μικρή σουβλα λέγετε σουβλά(κι) και σουβλίζουμε κρέας , το ψήνουμε και αυτά λέγονται σουβλάκια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αρχισετε πάλι τα κλασσικά σας οσοι ζειτε στην Θεσσαλονικη για το τι ειναι το σουβλάκι και τι το καλαμάκι. Εδω ειναι ΑΘΗΝΑ και το λεμε ετσι. Αν δεν σου αρέσει τσακώσου με το σουβλατζη και μη φάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...