Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ραχιαίους?no?

 

 

Όταν λες τρολλάρεται, εννοείς γαμιέται αλλά είπες να το πεις πιο κόσμια? :P

 

Kαι ραχιαιους εννοειται ... τρολαρεται εννοω οτι γινεται το έλα να δεις ο ένας παιζει μπάλα και μπαινει μεσα στο ταρτάν ο αλλος ηρθε με ποδηλατο οι αλλοι πανε περπατόντας στα αριστεροτερα κουλουάρ που ειναι κανονικα για αυτους που τρέχουν κτλπ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δε γνωριζω που ειναι η MYK... Η εθνικη κανει προπονησεις σ ενα μεγαλο γηπεδο ποδοσφαιρου το οποιο βρισκεται μεσα στο αθλητικο κεντρο και κοντα στο γηπεδο του στιβου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωριζω που ειναι η MYK... Η εθνικη κανει προπονησεις σ ενα μεγαλο γηπεδο ποδοσφαιρου το οποιο βρισκεται μεσα στο αθλητικο κεντρο και κοντα στο γηπεδο του στιβου..

 

Ωραια εκει ειναι το γηπεδο του στιβου που διπλα έχει και κλειστα γηπεδα ενοργανης ή για πινγκ πονγκ αν ειδα καλά ... γυρω γυρω απο εκει έχει ενα παρκάκι αυτο σου λέω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Τα αυγα τα χτυπαω στο συνολο εξαρχης, ή σκετα σαν να εκανα ομελετα και μετα ανακατεμα με τα υπολοιπα?

-Αλευρι δεν θελω να βαλω, θα βαλω πιτουρο βρωμης που προταθηκε εναλλακτικα.

-Baking powder δεν μου καθε καλα, αυτη η αντιδραση διοξειδιου του ανθρακα που συνεισφερει στο ουσκωμα λιγο για χημεια μου κανει.. Μηπως το βλεπω λαθος?

 

Ενώ η υπόλοιπη διαδικασία ψησίματος τι είναι; Λατινικά;

Οτιδήποτε έχει να κάνει με μαγείρεμα εμπεριέχει χημεία. Άμα σε χαλάει, γύρνα το στην ωμοφαγία, δε θα είσαι ο μόνος :).

-------------------------------

 

Ποτέ, μα ποτέ, μην κάνετε προπόνηση μετά απο σεξ. Ούτε η προπόνηση θα βγει σωστά, χώρια που δε θα μπορείτε να πάρετε τα πόδια σας μετά. 

--------------------------------

 

Τις τελευταίες 2 μέρες, έτσι για πλάκα, ζυγίστηκα αμέσως πριν κοιμηθώ και αμέσως μόλις ξύπνησα. Και τις 2 μέρες ήμουν -1 κιλό. Γουάου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ η υπόλοιπη διαδικασία ψησίματος τι είναι; Λατινικά;

Οτιδήποτε έχει να κάνει με μαγείρεμα εμπεριέχει χημεία. Άμα σε χαλάει, γύρνα το στην ωμοφαγία, δε θα είσαι ο μόνος :).

-------------------------------

 

Ποτέ, μα ποτέ, μην κάνετε προπόνηση μετά απο σεξ. Ούτε η προπόνηση θα βγει σωστά, χώρια που δε θα μπορείτε να πάρετε τα πόδια σας μετά. 

--------------------------------

 

Τις τελευταίες 2 μέρες, έτσι για πλάκα, ζυγίστηκα αμέσως πριν κοιμηθώ και αμέσως μόλις ξύπνησα. Και τις 2 μέρες ήμουν -1 κιλό. Γουάου.

 

ζυγισμα παντα το πρωι με το που ξυπνησουμε και μετα το κατουρημα φυσικα χωρις ρουχα  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η διαφορα ειναι παντα - + 1 κιλο πρωι - βραδυ !

88  δηλαδη δειχνει  το πρωι και 89 το βραδυ !

οποτε ειμαι 88 μισο :-)


evabb!! εσυ εδω?

γιατι οχι ? κατσε μηπως και γεμισετε ταξι σιγα σιγα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πως σκατα χανεται ρε παιδια? εγω γαμηθηκα με τοσες μαλακιες που εφαγα αυτο τον καιρο!! σημερα επεστρεψα σπιτι και ξεκινησα παλι προπονησεις και σιγα σιγα αρχιζω τρεξιμο και παμε για χαμηλοτερα ποσοστα απο περσι και καλυτερους χρονους!!!

 

μαργαριτα δεν σου χρειαζεται το 220 ! παρε το 210 ή το 110 και θα εισαι κομπλε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η διαφορα ειναι παντα - + 1 κιλο πρωι - βραδυ !

88  δηλαδη δειχνει  το πρωι και 89 το βραδυ !

οποτε ειμαι 88 μισο :-)

γιατι οχι ? κατσε μηπως και γεμισετε ταξι σιγα σιγα :)

Εγω το πρωι δεν εχω ορεξη αν δεν πιω καφε δεν λειτουργω τι ζυγισματα και μ@λ@κιες  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως σκατα χανεται ρε παιδια? εγω γαμηθηκα με τοσες μαλακιες που εφαγα αυτο τον καιρο!! σημερα επεστρεψα σπιτι και ξεκινησα παλι προπονησεις και σιγα σιγα αρχιζω τρεξιμο και παμε για χαμηλοτερα ποσοστα απο περσι και καλυτερους χρονους!!!

 

μαργαριτα δεν σου χρειαζεται το 220 ! παρε το 210 ή το 110 και θα εισαι κομπλε!!

 

Επι 1 μηνα έτρωγα 5-6 γευματα την ημέρα με φουλ λιπαρά και γλυκα και τα πάντα (τον Ιουνιο αυτα) και πήρα 1.5 κιλό , το οποιο και έχασα μετά απο 1 εβδομάδα .... ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωι δεν εχω ορεξη αν δεν πιω καφε δεν λειτουργω τι ζυγισματα και μ@λ@κιες   :P

νταξει ρε φιλε πιες πρωτα καφεδακι ζυγισου και  αφαιρεσε μετα 200-250 γραμαρια κ εισαι κομπλε 

χχαχαχαχαα  με επιασε παλι :-D :X

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πεσει ψηλοσκοτωμα τον τελευταιο καιρο και λογικα θα πεσει και στο επομενο διμηνο...με αρκετη HIIT , συγκεκριμενες ασκησεις (pull-lift) με βαρη κλπ για κανα 5αρι φορες την εβδομαδα.

 

ΑΣ ΠΟΥΜΕ οτι η προπονηση που κανω αυτη την περιοδο πλησιαζει προπονηση '''crossfit'''.

 

γενικα νομιζω (δεν εχω μετρησει τι καιω σε μια προπο ακομη) οτι πρεπει να αυξησω τις θερμιδες μου δεδομενης της εντασης και της συχνοτητας...το θεμα ειναι οτι απλα ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΦΑΩ. - (+θεμα χρονου)

 

βρηκα λοιπον κατι συνταγες shakes με πρωτεινη , γνωστα θα σας ειναι που ειναι ~1000 θερμιδες (sth like http://muscleandbrawn.com/1000-calorie-homemade-weight-gainer-shake/) , τι γνωμη εχετε?

 

ειναι more like weight gain shakes ,βεβαια οκ μπορω να κανω adjust τις ποσοτητες και πχ να χωσω λιγα macros ακομα , πχ βρωμη ξερωγω.

δε με πειραζει να παρω βαρος κατι που δυσκολα θα παιξει γενικα εφοσον θα ειναι μετρημενο...απλα πως το βλεπετε σαν ιδεα.

 

και που το χωνω? Κοντα στο workout , αλλα πριν η μετα? αν δεν εχω ετοιμο μαμ για μετα το χωνω μετα? αλλιως πριν και μετα κανονικο φαγακι?

 

θανξ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...