Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελεγα να κανω γυμναστικη σημερα...αλλα εχω βηχα απο τις 14/12... Πηγα κι εβγαλα ακτινογραφια θωρακος, παρε μια βρογχιτιδα! Αντιβιωση, και για ενα μηνα ενα σπρευ. Εν τω μεταξυ απο πριν βγαλω την ακτινα αποφασισα οτι τελικα δε θα παω μιας που δεν αναπνεω καλα μ αποτελεσμα να λαχανιαζω ευκολα. Ελπιζω να κανει δουλεια αυτο το μαραφετι και τη παρασκευη να μπορεσω να παω.

Μαργαριτα παλι  ρε?Μην πας καθολου gym καλα λεει ο maus αναρρωσε  πρωτα και μετα gym .Δεν σε χαλασε που παραμονη Πρωτοχρονιας ρεταρεις :).

Καλη χρονια σε ολους να κανει ο καθενας οτι γουσταρει  και να το ζει ,αυτο μετραει :)

Tα λεω απο τωρα γιατι  αργοτερα δεν ξερω  αν θα μπω .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Κακός ύπνος καθώς η μικρή μου δεν μπορούσε να κοιμηθεί απ' το βήχα, -2 γράφει το θερμόμετρο, άσπρο το τοπίο έξω, γάντια γιατί οι μπάρες είναι επικίνδυνα παγωμένες αλλά δε μασάμε λέμε, leg day today!

 

Καλη χρονιά παιδιά, φροντίστε αυτή που θα έρθει να είναι καλύτερη απ' αυτη που έφυγε. Αν κάτι που μισώ είναι το κάθε πέρσι και καλύτερα, δεν υπάρχει τίποτα πιο μίζερο απ' το να ζεις στο παρελθόν!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ lower body σήμερα.

 

Squat: 3 * 137,5, 3 * 142,5

Deadlift: 3 * 165, 2 * 170

 

Στα squat έπεσε δυστυχώς grinding χωρίς λόγο στην τελευταία rep του τελευταίου σετ μιάς και μπερδέυτηκα και έκανα 1 επανάληψη παραπάνω απ' ότι έλεγε το πρόγραμμα.

 

Οι άρσεις εύκολες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποδια μου αλλα τα θελα πιο γεματα... τωρα δεν τρωω οσο ετρωγα...

 

Που θα παει θα τα καταφερω....

 

Σημερα φορεσα γαντια για να μην.νιωθω την μπαρα παγωμενη...

post-223961-0-60766900-1420025162_thumb.jpg

post-223961-0-20594900-1420025206_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Λίβε...+ μόνο για τα σταράκια...κι εγώ όταν δεν κάνω squat αυτά φοράω.

 

Μόνο αυτό έχουμε κοινό...οι γάμπες μου εμένα είναι όσο οι αστράγαλοί σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λετε για σταρακια μολις τσιμπησα τα σουπερ -για μενα- παπουτσια για βολτιτσα με τζινακι ! γουστα ειναι αυτα βεβαια για καποιον αλλον μπορει να ειναι τα χειροτερα !

 

Καλη χρονια να εχετε παιδες και υγεια για ολον κοσμο ευχομαι !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια!!! Εμενα μ εχουν βολεψει πολυ σ αυτο το στυλ τα μποτακια της adidas. Πολυ αναπαυτικα και με μεγαλη αντοχη!!

 

Φωταρα τωρα ομως δεν επαθα ορθοπεδικο προβλημα χαχαχα! :P

 

Καλη χρονια σε ολους!!! Για μενα το δευτερο μισο του 14 ηταν γαματο αφου αλλαξα τροπο ζωης ουσιαστικα!! Παμε γι απογειωση το 15 :)))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γρήγορη ερώτηση.

Όσοι τρέχετε εκτός γυμναστηρίου που βάζετε τα κλειδιά,κινητό κτλ? Κυρίως κλειδιά.

Πηγαίναμε με ένα φίλο που ερχοταν με αμάξι και αφήναμε τα πραγματά μας εκεί.

Τώρα έχω θέμα.Σκέφτομαι για wristband αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα κρατάει κλειδιά.

edit

Eureka

http://www.intersport.gr/pd/adidas-run-wrist-pocket-w63840-31499.htm?lang=el&path=924250372&color=2626

Επεξ/σία από revolver1990
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βάραγα μήγες παίζοντας στο κινητό summoners wars μέχρι να πάει 10 να έρθουν οι άλλοι αγκαλιά με ενα καυτό coffee 

πάρτε μια απο το πρωί που βρήκα την ευκαιρία με το που άνοιξα να την βγάλω ,
δεν είχα κάνει προπόνηση αλλα αυτό ειναι το ωραίο , να ξέρεις πως ήσουν την τάδε ημερομηνία 24/7 
7 μήνες απο το off του χειρουργείου και έφτασα πάλι ενα ok σημείο , σχετικά ευχαριστημένος για το 2014 μετά απο τέτοιο off , θέλω να δω χωρίς off 
απόψε έχει καλό φαΐ και 3-4 διαφορετικά γλυκά , μετά το πάμε clean χαχαχαχ

post-212651-0-04709300-1420042437_thumb.jpg

ειναι οπως ήμουν μετά απο προπόνηση μια εποχή αλλα σε αυτή την περίπτωση δεν είχα σηκώσει ουτε δάχτυλο , κουτούλαγα ακόμα κ είχα φορέσει την αμάνικη και με θέριζε 

μαλακία που δεν έβγαλα μια after workout που με ρώταγαν αν έχω μπει φάρμακο λελ..
τα καλά να φοράς φαρδιά άτσαλα ρούχα , ξαφνικά φοράς κάτι που φαίνεται τι έχεις απο κάτω και κάνει εντύπωση xD..... βολευει όμως γιατι δεν τσιτώνει σαν τις κοντομάνικες , οπότε σε shoulder-χέρια workout ειμαι άνετος 

η ρόγα κάγκελο μετά το χθεσινό έγκαυμα με την κωλοκρέμα αποτρίχωσης , σα μαλάκας άφησα να πάει κ στις ρόγες μες τη βιασύνη μου 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ τα Χριστούγεννά μου

 

Χαλάρωσα γιατί δυστυχως είμαι επιρρεπής και πήγα +2,5 κιλά κάτι το οποίο με υποψίασε ενα παντελόνι που ενω ήταν πιο άνετο πριν τις γιορτές, σήμερα με έσφιγγε .

 

Αυριο θα ειναι το τελευταίο λιπαρό γεύμα

Απο μεθαύριο αρχίζω πάλι απτην αρχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ νίκοτς σε περίμενα αδύνατο ρε συ με τάσεις γράμμωσης

Σίγουρα παίρνεις κάτι

 

Λελελελελελ

 

 

Παντως "κυριλέ" σε κόβω για γυμναστήριο.

Προσωπικά επειδή γίνομαι μουνί απτον ιδρώτα φοράω γενικά προχειράντζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ νίκοτς σε περίμενα αδύνατο ρε συ με τάσεις γράμμωσης

Σίγουρα παίρνεις κάτι

 

Λελελελελελ

 

 

Παντως "κυριλέ" σε κόβω για γυμναστήριο.

Προσωπικά επειδή γίνομαι μουνί απτον ιδρώτα φοράω γενικά προχειράντζες

μπα δε φοράω τίποτα ιδιαίτερο , ειναι ρούχα δουλειάς λελ , στην προπόνηση φοράω σορτσάκι γιατι τώρα τρέχω στο διάδρομο και με τη φόρμα δε μ αρέσει , με το σόρτς ειμαι άνετος

 

άρχισα κάθε μέρα απο 2-3 λεπτά τρέξιμο και τα υπόλοιπα απ τα 10 γρήγορο περπάτημα και σήμερα έκανα hit με το γρήγορο περπάτημα στα 6,5 και το τρέξιμο στα 9,5 και μ άρεσε , έβγαλα ενα 25λεπτο και δεν το κατάλαβα και κατέβηκα xD

αυτό τον καιρό η προπόνηση δεν μ αρκεί , θέλω κ άλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μονο τοσο κανεις ;

 

Εγω κανω κανα μισάωρο ποδήλατο και άλλα 20' τρέξιμο παντα .

 

Απο τότε με την επέμβαση καλά εισ´αι τώρα ; Κανα τρακβηγμα ξερωγω η τπτ τετοιο παίζει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...