Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί όταν γυρνάω από προπονήσεις το μόνο που σκέφτομαι είναι το μαμ και νάνι; νιώθω πολύ οφφ μετά από κάθε προπόνηση. θέλω να κοιμηθώ.

Γιατι τρως βρυα και λειχηνες :P.Eχω πηξει στην δουλεια ειμαι 10 μερες off ,κωλογιορτες  αντε να φυγουν να επανελθουμε σε κανονικους ρυθμους .Γιαννη σε ζηλευω  .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

... ο οποίος wizzy, λόγω fuckin' κοινωνικών υποχρεώσεων (ξανά!) δεν θα μπορέσει να πάει ποδηλασία σήμερα (και θα ήταν καλή, γαμώτο, γύρω στα 110-120χλμ) και θα αρκεστεί στο να βλέπει videos στο YouTube, για παράδειγμα:

 

 

Ελπίζω (κι εύχομαι) αύριο να πάω! Ουφ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τουλαχιστον την κανει σωστα! γιατι ολοι για να κρατησουν ισσοροπια λυγιζουν τα ποδια! (αν και στην δευτερη στην παραλια δεν ειναι κατακορυφα αλλα εχει μια κλιση μπορει να ειναι την ωρα που σηκωνεται ή πεφτει)

 

εγω πηγα σημερα για τρεξιμο. ημουν στεγνος μονο για 1500 μετρα μετα αρχισε η βροχη :P

αλλα μαρεσε πολυ περισσοτερο απο τις αλλες φορες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα τουτόριαλ για σωστό entry level σκουότ με μπάρα , έχετε;

Σιγουρα πολλά κυκλοφορουν αλλα αν εχετε καποιο της προκοπης

Τσέκαρε αυτά τα δύο αρχικά. 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maus κάπου τον Αύγουστο μου είχες πει ότι είναι σχετικά οκ το σώμα μου αλλά θα έπρεπε να κάνω και διατροφή μπας και πέσει το  %bf.Δεν σε άκουσα και έμεινα στάσιμος μέχρι τον Νοέμβριο :( .Από 1 Νοέμβρη έχω κάνει στροφή 180 μοιρών στην διατροφή μου.

Τα αποτελέσματα και συνεχίζω :-D

 

in_zps6ef1f598.png

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maus κάπου τον Αύγουστο μου είχες πει ότι είναι σχετικά οκ το σώμα μου αλλά θα έπρεπε να κάνω και διατροφή μπας και πέσει το  %bf.Δεν σε άκουσα και έμεινα στάσιμος μέχρι τον Νοέμβριο :( .Από 1 Νοέμβρη έχω κάνει στροφή 180 μοιρών στην διατροφή μου.

Τα αποτελέσματα και συνεχίζω :-D

 

in_zps6ef1f598.png

 

revolver, σε ενδιαφέρει η γράμμωση περίσσοτερο από τη μυική υπερτροφία ?

η γράμμωση περισσότερο της κοιλιακής χώρας ή και του βραχίονα (ώμοι, δικέφαλα, τρικέφαλα)

Αγοράζει κανείς καζείνη; στην αγορά αυτής πρέπει να προσέξω κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

revolver, σε ενδιαφέρει η γράμμωση περίσσοτερο από τη μυική υπερτροφία ?

η γράμμωση περισσότερο της κοιλιακής χώρας ή και του βραχίονα (ώμοι, δικέφαλα, τρικέφαλα)

Αυτή την περίοδο η γράμμωση αν και δεν θέλω να πάω πολύ κάτω(max 10%-11%).

Από την άλλη δεν θέλω να μείνω και σκελετός οπότε προσπαθώ να το ισορροπήσω με περισσότερα βάρη.

Τώρα για το δεύτερο λογικά ρωτάς γιατί τα χέρια μου είναι(φαίνονται) σχετικά μικρά.Η φάση ποια είναι?Η πλειονότητα των ασκήσεων μου αφορά τα χέρια και κυρίως forearms-τρικέφαλους.Μετά πόδια και τέλος οι κοιλιακοί.Περίπου 400 sit ups την βδομάδα αν και τα αυξάνω σταδιακά σε κάθε προπόνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...