Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

@revolver1990 

 

οπως σε βλεπω κανονικα -για μενα- πρωτα θα επρεπε να κανεις γυμναστικη και φαι για να βαλεις πραμα πανω σου και μετα να κοιταξεις να γραμμωσεις. τωρα θα γραμμωσεις αλλα τι ακριβως? τουλαχιστον στη φωτογραφια φαινεσαι μιση μεριδα!!

 

στα δικας μας! και με τη βουλα κοβω καθισματα και γενικα οτι κανει πληρη κινηση στο γονατο. μικρη ριξη εσω μηνισκου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

revolver, αυτό που λέει ο Spect, εκεί ήθελα να καταλήξω χρειάζεσαι όγκο και μετά να γραμμώσεις για να φανούν τα σχήματα.

Spect ,εσαεί τέλος τα καθίσματα; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπεκτ υπομονη και προσοχη ! θα ησουν τυχερος αν δεν ειχες κανενα θεμα με τα ποδια , οι περισσοτεροι δρομεις που κανουν πολλα χλμ εχουν τον μηνισκο στο τσεπακι !

revolver ωραιος ρε παιχτη μπραβο σχηματιζεσαι μια χαρα, βαλε και λιγο κρεας που σου λενε τα παδια και θα δειξεις σουπερ

η δουλεια που εχεις κανει παντως ειναι παρα πολυ καλη ετσι κ αλλιως !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@revolver1990 

 

οπως σε βλεπω κανονικα -για μενα- πρωτα θα επρεπε να κανεις γυμναστικη και φαι για να βαλεις πραμα πανω σου και μετα να κοιταξεις να γραμμωσεις. τωρα θα γραμμωσεις αλλα τι ακριβως? τουλαχιστον στη φωτογραφια φαινεσαι μιση μεριδα!!

Συμφωνώ.

Είμαι μισή μερίδα(έχω κατέβει 3 νούμερα στο παντελόνι και πάνω μισό) :P .Απλά αν αρχίσω να τρώω για να πάρω όγκο φοβάμαι μην πάω σε ντούκι φάση.Πρέπει να βάλω λίγο όγκο έτσι όπως το βλέπω αλλά θα το πάω αντίστροφα.Δηλαδή,θα κατέβω λίγο ακόμα και μετά θα αρχίσω σιγά σιγά το μαμ μέχρι να φτάσω εκεί που θέλω.

To βασικό λάθος που πισεύω ότι έκανα στην μετάβαση είναι ότι βιάστηκα με αποτέλεσμα να χάσω και μύες ως ένα βαθμό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.

Είμαι μισή μερίδα(έχω κατέβει 3 νούμερα στο παντελόνι και πάνω μισό) :Pπλά αν αρχίσω να τρώω για να πάρω όγκο φοβάμαι μην πάω σε ντούκι φάση.Πρέπει να βάλω λίγο όγκο έτσι όπως το βλέπω αλλά θα το πάω αντίστροφα.Δηλαδή,θα κατέβω λίγο ακόμα και μετά θα αρχίσω σιγά σιγά το μαμ μέχρι να φτάσω εκεί που θέλω.

To βασικό λάθος που πισεύω ότι έκανα στην μετάβαση είναι ότι βιάστηκα με αποτέλεσμα να χάσω και μύες ως ένα βαθμό.

 

Μην ανησυχεις δεν γινεσαι ετσι ευκολα ντουκι  ,χοντρος απο το πολυ φαι μπορεις να γινεις ευκολα για το αλλο  θελεις πολυ δρομο .

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν το κανεις οπως λες θα κανεις μια τρυπα στο νερο και σε πιο πολυ χρονο!!

 

αν γινοντουσαν ολοι ετσι ευκολα ντουκια θα ταν πολλοι ευχαριστημενοι στα γυμναστηρια.. μην φοβασαι!

 

σκεψου το σωμα σου σα σπιτι αφου το χτισεις μετα το καθαριζεις. εσυ αυτη τη στιγμη πας να καθαρισεις το χωραφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις δεν γινεσαι ετσι ευκολα ντουκι  ,χοντρος απο το πολυ φαι μπορεις να γινεις ευκολα για το αλλο  θελεις πολυ δρομο .

προσκυνώ !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...