Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπεκτ πανω σε τι ειναι το μεταπτυχιακο; ιδιο με τα αλλα;

Σημερα παω σε ταβερνα με.την γυναικα.

 

Ερχεται για παραγγελεια.

 

Αρχιζει, εχουμε.μπακαλιαρο σκορδαλια, καλαμαρακια, μυδια, σαρδελες, γαυρο, την λεω στοπ, απο κρεας τι εχεις; μου λεει μονο σουτζουκακια, λεω μας γαμησες..

 

Τα παραγγειλα, μαζι με σαλατα λαχανο και μανηταρια ψητα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παιδια το ρυζι στις συσκευασιες που αναφερουν τις θερμιδες το αναφερουν με γραμμαρια πριν η μετα το βρασιμο?
Πχ ενα ρυζι καστανο unclce ben ποθ πηρα λεει 62.5 γρ 215 θερμιδες . Εννοει αβραστο η βρασμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς, YiN, καλώς ήρθες πίσω στην παρέα μας, δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εμένα μου έλειψες. Συγχαρητήρια και για το 60άρι στο squat.

 

Σήμερα έσπασα το προσωπικό μου record. Ποδηλασία απόστασης 214.8χλμ! Λεπτομέρειες αύριο, καληνύχτα σας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το ρυζι στις συσκευασιες που αναφερουν τις θερμιδες το αναφερουν με γραμμαρια πριν η μετα το βρασιμο?

Πχ ενα ρυζι καστανο unclce ben ποθ πηρα λεει 62.5 γρ 215 θερμιδες . Εννοει αβραστο η βρασμενο?

Άβραστο είναι συνήθως εκτός και αν αναφέρουν συγκεκριμένα για βρασμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σημερα το μεσημερι εφαγα σουσι και το βραδυ επαιξαν τα εξης: μυδια αχνιστα με λαδολεμονο, χταποδι ψητο, γαριδες ψητες , ταραμοσαλατα.. Και λιγο τσιπουρο. Ολα τα λ7 εξελιχθηκε η μερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σπεκτ πανω σε τι ειναι το μεταπτυχιακο; ιδιο με τα αλλα;

 

 

αυτο που με δεχτηκαν ειναι Comuter Science το αλλο που θελω ειναι Cyber Security το αλλο δεν θυμαμαι ουτε τι ειναι ουτε που και βαριεμια να κοιταξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Σπεκτ, αυτό το πρόγραμμα για τα 20 βυθίσματα το διάβασες; Ο τύπος λέει ότι πρέπει να βάλεις τόσα κιλά ώστε να βγάζεις 12 επαναλήψεις και με αυτά να καταφέρεις να κάνεις 20! Πώς; Βρες τρόπο. 

 

Αφού έχεις κάνει ήδη ένα κατόρθωμα λέει να ξεκουραστείς λίγο, να προσθέσεις άλλα 2,5 κιλά και να κάνεις άλλα 20!

 

Κάπου εκεί σταμάτησα να διαβάζω και πήγα να βρω την κάπα του Σούπερμαν...  :-D

 

Υ.Γ. Πέρα από την πλάκα, το βρίσκω απίθανο να φτάσεις σε τέτοια εξάντληση και να μη χαλάσεις την τεχνική -μην πω να κινδυνεύσεις να κάνεις ζημιά στη μέση σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...