Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

είπα να ξυρίσω πόδι γιατι αρχίζω κ ιδρώνω και δε γουστάρω και τελικά έχουν παρει λίγο 
στη γράμμωση που θα είναι σαν χαρακωμένα θα τα προτιμώ καλύτερα όμως :3

δεν ειναι απο προπόνηση , 7 μέρες μετά την τελευταία προπόνηση ποδιών 

 post-212651-0-92207400-1427460130_thumb.jpgpost-212651-0-38927500-1427460131_thumb.jpg

αυτή υποτίθεται οτι ειναι απο γάμπα αλλα είχε λιγο σκοτάδι στο δωμάτιο κ δεν φαίνεται λεπτομέρεια , δεν ειναι απο πλαστικό λελ 

post-212651-0-91785800-1427460129_thumb.jpg

τέλος μια αεροπλανική να φανεί λίγο το μέγεθος , σε άλλο δωμάτιο με φως 

post-212651-0-28439000-1427460383_thumb.jpg

μπαλκ μοντ μπαλκ μοντ αχχαχαχαχχαχαχαχα κλάμα 
καλή μου γράμμωση , it started! :"3

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Νίκο...η 1 γάμπα σου είναι σαν δύο δικές μου.

 

Βγάλε όμως και καμιά φωτογραφία σαν άνθρωπος ρε να φανεί όλο το πόδι...κάτι τέτοιο --> http://www.true-natural-bodybuilding.com/pics/true-natural-bodybuilder-legs.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Νίκο...η 1 γάμπα σου είναι σαν δύο δικές μου.

 

Βγάλε όμως και καμιά φωτογραφία σαν άνθρωπος ρε να φανεί όλο το πόδι...κάτι τέτοιο --> http://www.true-natural-bodybuilding.com/pics/true-natural-bodybuilder-legs.jpg

τρεις φωτογραφίες για πλάκα τράβηξα απόλες τις γωνίες αλλα τις έκοψα για να μη σβήνω σιδερώστρες και μαλακίες 

να ολόκληρη

post-212651-0-36807400-1427461159_thumb.jpg

 

 

ps : το true natural bb με πέθανε αχαχαχχααχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεις φωτογραφίες για πλάκα τράβηξα απόλες τις γωνίες αλλα τις έκοψα για να μη σβήνω σιδερώστρες και μαλακίες 

να ολόκληρη

 

 

ps : το true natural bb με πέθανε αχαχαχχααχαχ

Τώρα φαίνεται καλύτερα...μεγαλύτερο απ' ότι φαινόταν στις κομμένες. 

 

Χαχα...πάτησα στο google "legs bodybuilding picture".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράσινη σαλάτα τι εννοούμε? Μαρούλι/ρόκα/iceberg? Είναι κάποιο άλλο? Baby spinach τρώει κανείς?

Εγώ πετάω μέσα και μισό αβοκάντο, καρύδια και παξιμάδια (αν και θέλω να αποφεύγω τυποποιημένα αρτοσκευάσματα).

πρασινη σαλατα εννοουμε αυτα ολα οσα λες συν μπροκολο ! μαλλον ξεκιναμε απο μπροκολο και μετα βαζουμε οτι αλλο θελουμε !  επισης καροτο μπραβο γιαννη , ειναι τελειο τρωγεται με ολους τους τροπους, ωμο , βραστο , τριμενο , δεν υπαρχει περιπτωση να μην μπορει να το φαει καποιος και παει παντου , εγω το τριβω ακομη και πανω απο το ρυζι ! και κομματακια βρασμενο μπροκολο εννοειται ανακατευω στο ρυζι , οποιος δοκιμασει θα δει .. 

νικολα ωραιος ρε , τουμπανος !

 

επι της ευκαιριας - παιδες ειστε 2-3 που δεν εχω απαντησει καν στα πμ σας  σορρυ επεσε πολυ δουλεια κ δεν υπαρχει πολυς χρονος να μπαινω εδω , και παλι σορρυ ελπιζω συντομα  να σας βοηθησω οσο μπορω , ποσταρετε εδω οτι θελετε ειναι το ιδιο ακριβως !

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

επι της ευκαιριας - παιδες ειστε 2-3 που δεν εχω απαντησει καν στα πμ σας  σορρυ επεσε πολυ δουλεια κ δεν υπαρχει πολυς χρονος να μπαινω εδω , και παλι σορρυ ελπιζω συντομα  να σας βοηθησω οσο μπορω , ποσταρετε εδω οτι θελετε ειναι το ιδιο ακριβως !

 

Σου απαντάνε εσένα ? :-D

 

Εμένα είναι 3-4 που με έχουν στείλει και τους έχω απαντήσει και καμία απάντηση μετά. Μάλλον επειδή τους αποτρέπω από το να πάρουν μαλακιούλες και θέλει σωστή δουλειά αυτό που προτείνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε οκ για προγραμματα προπονησης και για διατροφη κυριως μου στελνουν , οχι για συμπληρωματα !

μακαρι να ειχα χρονο να βοηθησω τους ανθρωπος οσο μπορω , τωρα δεν υπαρχει πολυς χρονος , εδω μας βριζουν σε αλλα νηματα και δεν προλαβαινουμε να απαντησουμε καθαριζει ο Φωτης για μας χαχαχαααχ :-) :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε οκ για προγραμματα προπονησης και για διατροφη κυριως μου στελνουν , οχι για συμπληρωματα !

μακαρι να ειχα χρονο να βοηθησω τους ανθρωπος οσο μπορω , τωρα δεν υπαρχει πολυς χρονος , εδω μας βριζουν σε αλλα νηματα και δεν προλαβαινουμε να απαντησουμε καθαριζει ο Φωτης για μας χαχαχαααχ :-) :-D

Και μένα απ' όλα. Πόσταρε το νήμα που να μου φύγει η περιέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εξαφανισαν  δεν υπαρχει πια , το νημα που ανεβαζαζαν φωτο ηταν !

μην γραφω τωρα το στορυ γιατι θα με εξαφανισουν και μενα και δεν εχω κανει τιποτα απολυτως  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα φαίνεται καλύτερα...μεγαλύτερο απ' ότι φαινόταν στις κομμένες. 

 

Χαχα...πάτησα στο google "legs bodybuilding picture".

πήγα κ έβγαλα μια μπροστινή αλλα τώρα πέφτει φως...

ή δεν θα φαίνεται ή θα σκάει το φως , ειναι κ μεγάλος ο καθρέφτης να τον πάρω να τον πάω σε άλλο δωμάτιο xD 

γιαυτό οι γύρω γύρω απ όλες τις πλευρές ειναι καλύτερες 

έκατσα κ σα μαλάκας με τα πόδια ανοιχτά κλαιν

πάρε μια γιατι άλλη δεν βγάζω, μπούκαρε η μάνα μ στο δωμάτιο και με είδε και γύρευε τι νόμιζε

μ λέει τι κάνεις εκεί ρε παιδάκι μου? δεν πιστευω να βάζεις τίποτα φωτογραφίες στο internet  

 

χαχαχαχα 

 

god bless star channel newz 

 

post-212651-0-25796500-1427463457_thumb.jpg

Εγω  παιδια αυτες ολες τις πρασιναδες τις λεω με μια φραση "χαρτια εφημεριδας"  καταβαλω υπερανθρωπες προσπαθειες να τα φαω ...

και ξέρεις ποια ειναι η μαγκιά ε?

αμα είσαι σε γράμμωση και πεινάς σαν τρελός δεν βάζεις καν dressing , το κάνεις όσο ποιο άνοστο γίνεται το σαλατικό , έτσι κρατάει ώρα να το φας και μόλις το φας αν τα καταφέρεις νιώθεις μια αηδία που ούτε που σου περνάει απ το μυαλό να φας οτιδήποτε άλλο 

τουλάχιστον σε εμένα έτσι ειναι , αλλα το κάνω μόνο τις πρώτες μέρες , μετά που συνηθίζω δεν έχω problem , κάνω τα φαγητά μου όσο ποιο νόστιμα γίνεται xD......

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα πες της βγάζω μία φώτο για τον bosei ! 

αμα πω "τον" θα με περάσει για πούστη 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

έφαγε π έφαγε το shock οταν πρωτοξύρισα πόδι να την αποτελειώσω λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι καροτων...

 

Και μενα μου αρεσουν αλλα ειχα παθει ΠΛΑΚΑ με καροτα που ειχα σπειρει εγω...Δεν μεγαλωσαν πολυ αλλα ηταν γλυκισμα..Καλυτερα απο φρουτα, καμια σχεση με αυτα που αγοραζουμε...Δυστυχως το κλιμα και το χωμα στην Κερκυρα δεν ευνοει την καλλιεργεια τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...