Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Είμαστε πράγματι καμιά 10αριά βασικοί αλλά έχουμε κάμποσους αναπληρωματικούς που έρχονται και φεύγουν -και ξανάρχονται, όπως η Yin :)

-----------------------------

 

Λόγω της γαστρεντερίτιδας έχασα την προπόνα της Δευτέρας που είχα πόδια και χτες που έκανα είχε περάσει μια βδομάδα οπότε τα doms επέστρεψαν μεγαλόπρεπα. Βάλε και τα +10 κιλά, από τον κώλο μέχρι το γόνατο είναι απελπισία. Πάντως το ζόρι είναι στους πίσω μυς παρά στον τετρακέφαλο. Προφανώς αυτοί είναι λιγότερο γυμνασμένοι, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

leg curl Δεν κανεις;;

 

back hypper;

 

Σημερα βγηκα για ποτο σαν ανθρωπος, παω να κατσω στο μπαρ, διπλα καθοταν μια ευσωμη γυναικα, βλεπω να καθεται σε δυο σκαμπο, λεω που θα κατσω, θα το τραβηξω και ετσι εκανα... χαχχαχαχ δεν επεσε ομως...ευτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους για τα likes!

 

Maus σ αυτη τη φωτο το χω στριψει λιγο για να φανει η γραμμη του ωμου.

Ας βαλω κ μια "κανονικου" προφιλ

 

 

 

post-179314-0-70743600-1427537801_thumb.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , κι αν πεσει κατω και της σπασει  , θα της το πληρωσετε μετα εσεις ?? ε???????

 

χααχααχαχ πλακα κανω ρε τεντιμποιδεςςςςςς  :-D :-) B) :-D

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεγα χθες οτι δε γουστάρω burger και μου τα κάνανε τόσα για burger μετά τον καφέ , τελικά είπα οκ και καλά έκανα γιατι το μαγαζάκι ηταν πολυ κομπλέ .burger κάτι το όνομα , δεν πρόσεξα αλλα ηταν φάση Αμερικανιά μέσα πολύ ωραία διακόσμηση και γενικά δεν είχα ξαναδεί τέτοια φάση , ωραίο και μεγάλο το burger τους , δηλαδή αν υπολογίσω με τα μπιφτέκια που φτιάχνω αυτό που έφαγα πρέπει να είχε δύο μπιφτέκια των 300γρ , μου έκανε εντύπωση). Την μεξικάνικη σαλάτα που ηταν μια γαβάθα την έφαγα μόνος μου γιατι οι άλλοι σκάσανε με το burger τους και έφαγα κ κάτι πατάτες που μακάρι να μην τις έτρωγα γιατι ηταν πολύ βαριές , λες κ ηταν τηγανισμένες με τυρί χααχ. Μετά καπάκι παγωτό bannana/bueno

καλό post workout 

η μόνη μαλακία

ενας μαλάκας που με τσάντισε όταν ήμουν για καφέ. Σηκώνετε ενας απ την παρέα να βγάλει φωτογραφία ενα πίνακα του μαγαζιού γιατι ήθελε να το ψάξει να τον βρει για το σπίτι του και ο άλλος ο μαλάκας σκατόφλωρος 30τόσο χρονών που καθόταν στο βάθος αντίκρυ μου κάτι είπε στις δύο ξεπλυμένες σαραντάρες ?? που είχε μαζί του και γελάγανε αλλα το συνέχιζαν για κανα 2-3 λεπτά , δεν το κόβανε, κάτι πήρε το αφτί μου οτι Κινέζος τουρίστας κάτι μαλακίες τέσπ, και είχα μπροστά μου το φιλαράκι κ πίσω απ την πλάτη του αυτοί να τον κοροϊδεύουν . δεν ειναι φασαριόζος , αν του έλεγα τι παίχτηκε θα ξενέρωνε και αυτό με τσάντιζε χειρότερα.

Εκείνη την ώρα σήκωνα τα μανίκια μου γιατι δεν είχε τραπέζι έξω κ είχα σκάσει , ήμουν κ απο προπόνηση και τον κοιτάω κ έκανε πως κοιτάζει αλλού , εκείνες κάτι του λένε ενώ συνέχιζαν να γελάνε με τη μαλακία που ειχε πει και όταν γυρίζω πάλι στην παρέα τον βλέπω οτι ανασηκώνεται και καλά να δει ποιος τον κοίταγε, γυρνάω τον κοιτάω και όπως ερχόμαστε βλέμμα με βλέμμα φορτώνω σηκώνομαι κ του λέω ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕ? ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? τα έβλεπα κόκκινα , αν σηκωνόταν εκείνη τη στιγμή δεν ξέρω τι θα γινόταν κ που θα σταμάταγα ,, μαζεύεται , ούτε που μίλησε, εντομεταξύ κάτι να του λένε οι άλλες λες και του βάζανε φιτιλιές κ κρατιέμαι με χίλια ζόρια να μην τον βουτήξω , βλέπω κ απο πάνω μου μια κάμερα κ παίρνω μερικές βαθιές αναπνοές να κουλάρω , μέχρι να κουλάρω τα μάζεψαν κ εξαφανίστηκαν

γαμώ το κεφάλι τους , δε μπορώ να καταλάβω τι μαλακία βαράει ο κόσμος , δεν κοιτάει ο καθένας τα μούτρα του , που μπροστά στο φιλαράκι είχαν τρελά χάλια όλοι μαζι, αμα δεν ειχε κάμερες και του έσπαγα τα μούτρα θα έφταιγα του μαλάκα ? στα παπάρια μου αν ειχε γκόμενες ?λολολ? μαζί κ ήθελε να πουλήσει μούρη 

κοίτα ρε κάτι μαλάκες που κυκλοφορούν   

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ εύκολο τον έχεις τον τσαμπουκά ρε συ Νίκο...δεν το λέω για κακό απλά μου φαίνεται παράξενο μιάς κι εγώ είμαι το αντίθετο.

 

Εμένα παρόμοια φάση μου έγινε στο gym την Πέμπτη που είχα squat. Ήταν δύο παλικάρια δίπλα από το rack και όλο άκουγα να με σχολιάζουν και κάτι για τα κιλά που είχα βάλει κτλπ. Το άφησα τελείως να περάσει γιατί καταρχάς σκέφτηκα την προπόνηση και δεν ήθελα να βγω από το zone και δεύτερον λέω "και?"...και χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι τι λένε...θα κάτσω να χαλαστώ τώρα για την κάθε κουτσή μαρία που όσα δεν φτάνει τα κάνει κρεμαστάρια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον έχω ευκολο αλλα περιμένω τον μαλάκα που είδε οτι τον κατάλαβα να το κόψει εκεί , αν είχε μπάλες να κοροϊδεύει μπροστά του κ όχι πίσω απ την πλάτη του και αν δεν έχει μπάλες να κοιτάζει τη δουλειά του . Έπρεπε να του τις κόψω να μην τις κουβαλάει τζάμπα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...