Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε αμα στο προβαλει φατσα καρτα δεν σε αφηνει ασυγκινητο αλλα ειπαμε τα οπισθια διεγειρουν πρωτογονα ενστικτα

με έπεισες !!! brazil bikini και σας τρέχουν τα σάλια ε; 

εγώ θέλω να τις δω τις τύπισσες που ανεβάσετε και με άνευ make up....άραγε θα τις αναγνωρίζω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εχω κουτουλησει σε δεντρο σε παραλια κατω βουλιαγμενη απο τις γνωστες που πληρωνεις.Αιματα κανονικα ο σερβιτορος ειχε πεθανει στο γελιο.Σκασανε κατι στριπερ ηταν βιζιτες ηταν δνε ξερω και εχασα τον υπνο μου για μια βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άραγε που να ΄μαι στην εξαίρεση ή στον κανόνα....

 στην εξαίρεση όπως κ όλες εδω μέσα

ας πω τίποτα άλλο να με βρει κανα κακό με τις κατάρες που θα φάω 

χαχαχααχ jk :P

 

πω με συγκινησεεεεεες . Και η πιο ωραια γκομενα να ειναι με το που δω τσιγαρο αηδιαζω καπως δεν ξερω δν μπορω ν το εξηγησω.

 

απλά μπόχα , αηδία , μαλακία 

 

το καλυτερο σωμα εν ελλαδι

 

 

μερακλης :P

αν και προτιμω κατι τετοιο

υλικό για φαπ φαπ!  

 

πάρτε κ κάτι απο εμένα 

 

 

DAN1-300x225.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό...κι εσύ δεν έχεις θέμα με γόνατο ? Κάνεις powerlifting ?

 

You get my point...

Καταλαβαινω αλλα δε συμφωνω .. Θεωρω οτι υπαρχουν καποια ορια στο ανθρωπινο σωμα που πρεπει να τα σεβομαστε και οχι να τα ξεπερναμε. ;) υπαρχουν τραυματισμοι λογω ατυχιας και λογω χρονιας επιβαρυνσης.

 

Μπορει καποιος που καπνιζει να μη παθει καρκινο στον πνευμονα και καποιος που δεν καπνιζει να παθει αυτο δε σημαινει οτι το τσιγαρο μακροχρονια δεν κανει κακο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινω αλλα δε συμφωνω .. Θεωρω οτι υπαρχουν καποια ορια στο ανθρωπινο σωμα που πρεπει να τα σεβομαστε και οχι να τα ξεπερναμε. ;) υπαρχουν τραυματισμοι λογω ατυχιας και λογω χρονιας επιβαρυνσης.

 

Μπορει καποιος που καπνιζει να μη παθει καρκινο στον πνευμονα και καποιος που δεν καπνιζει να παθει αυτο δε σημαινει οτι το τσιγαρο μακροχρονια δεν κανει κακο..

 

Με συγχωρείς αλλά μιλάμε για πρωταθλητές εδώ ε ? Με βλέψεις ? Άντε πες του ότι υπάρχουν όρια που πρέπει να σεβαστεί. Η άλλη συζήτηση είναι ποιά είναι αυτά τα όρια που πρέπει να σεβαστεί ? ή μιλάμε αέρα πατέρα ?

 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ναι, οκ...μπορεί να τραυματιστεί, μπορεί και όχι. Shit happens. Αν είναι έξυπνος κάποιος αθλητής τότε τους τραυματισμούς που προκύπτουν από overuse μπορεί να τους αποφύγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με το τσιγάρο και τον καρκίνο πολύ μπανάλ παράδειγμα ... τραγικό πια θα έλεγα 
Μαργαριταρόνι μου, μη το πάρεις πουλάκι μου προσωπικά. Απλά βρήκες μια αχίλλειο πτέρνα :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τραγικη ζεστη σημερα.Μπηκε το καλοκαιρι πολλλλυ δυνατα .Αναρωτιεμαι τι προπονησεις θα βγαινουν,μονο βραδυνες,αλλα και παλι με τετοια ζεστη με το βρακι πρεπει να κανουμε γυμναστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τραγικη ζεστη σημερα.Μπηκε το καλοκαιρι πολλλλυ δυνατα .Αναρωτιεμαι τι προπονησεις θα βγαινουν,μονο βραδυνες,αλλα και παλι με τετοια ζεστη με το βρακι πρεπει να κανουμε γυμναστικη.

Με το aircondition είμαι όλη μέρα...το βραδάκι θα τον φάω καλά όμως. 

 

Τα gym σας πως πάνε από ζέστη ? Εδώ αν δεν κάτσεις κάτω από την μαλακία που βγάζει το κρύο γίνεσαι χάλια. Βγάζω ιδρώτα μέχρι και από τις τρίχες στα καλάμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ο φωτης τσονταρει θα θελει να τα δοκιμασει κιολας που δεν συμφερει...

Σημερα μπανακι στην Καλλιθεα... ταληρο η ξαπλωστρα συν οι καφεδες...

 

Γιναμε μαϊαμι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το aircondition είμαι όλη μέρα...το βραδάκι θα τον φάω καλά όμως. 

 

Τα gym σας πως πάνε από ζέστη ? Εδώ αν δεν κάτσεις κάτω από την μαλακία που βγάζει το κρύο γίνεσαι χάλια. Βγάζω ιδρώτα μέχρι και από τις τρίχες στα καλάμια.

Πανω που ειναι τα crossover, τα μηχανηματα και τα λοιπα αχρηστα εχει 22~ βαθμους με τα κλιματιστικα αλλα δυστυχως τα ελευθερα ειναι κατω, σε ενα χωρο 3χ3 που μαζευομαστε 30 ατομα και κανουμε γυμναστικη.Ειναι σαν καζανι εκει περα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω που ειναι τα crossover, τα μηχανηματα και τα λοιπα αχρηστα εχει 22~ βαθμους με τα κλιματιστικα αλλα δυστυχως τα ελευθερα ειναι κατω, σε ενα χωρο 3χ3 που μαζευομαστε 30 ατομα και κανουμε γυμναστικη.Ειναι σαν καζανι εκει περα

Α υπάρχουν και χειρότερα.

 

Εγώ τώρα φέρνω 2 πετσέτες, μία για σκούπισμα ιδρώτα στα squat και επειδή γίνεται νερό, άλλη μία για πάγκο κτλπ που έχω μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ιδια λογικη και του μεσι μπορει να του κοψει την καριερα ενα τσεκουρι αμυντικος.Δεν θα σταματησει να παιζει.

Καμια σχεση....προφανως και αμα βγεις στο δρομο μπορει αν σε χτυπησει ενα αμαξι δε θα πεις σε καποιον να μη κυκλοφορει. Δε λεμε τρελλα πραγματα. Λεω οτι να σηκωνει ενας ανθρωπος τοσα πολλα κιλα λειτουργει επιβαρυντικα μακροχρονια.

 

Το οτι αυτοι οι αθλητες γουσταρουν αυτο που κανουν δε παει να πει κι οτι ειναι καλο για την υγεια τους.. Και δε θεωρω οτι εχουν αγνοια κινδυνου.

 

Και οσοι επιλεγουν το ντοπινγκ γουσταρουν αυτο που κανουν αν και ξερουν οτι πιθανοτατα θα χουν παρεμεργειες αργα ή γρηγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω οτι να σηκωνει ενας ανθρωπος τοσα πολλα κιλα λειτουργει επιβαρυντικα μακροχρονια.

 

Πως το λες αυτό? Επειδή αυτό υποθέτεις ή επειδή μιλάμε για ασύλληπτα νούμερα που 1 στους δεν ξέρω και γω πόσους μπορούν να χτυπήσουν ? 

Το οτι αυτοι οι αθλητες γουσταρουν αυτο που κανουν δε παει να πει κι οτι ειναι καλο για την υγεια τους.. Και δε θεωρω οτι εχουν αγνοια κινδυνου.

 

Sorry αλλά ξέρουμε ότι έχει τόσα και τόσα benefits στην υγεία η άσκηση συμπεριλαμβανομένων και των αντιστάσεων με βάρη. Και τέλος πάντων τι κακό στην υγεία γίνεται όταν σηκώνεις πολλά κιλά ?

Και οσοι επιλεγουν το ντοπινγκ γουσταρουν αυτο που κανουν αν και ξερουν οτι πιθανοτατα θα χουν παρεμεργειες αργα ή γρηγορα.

Άλλη κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...