Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

http://gr.men-solution-plus.com/

Πως διαφημιζουν τέτοια προϊόντα;

αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το "Δεν περιέχουν καθόλου χημεία" , το "Μαζεύουν αδιάκοπα θετικά σχόλια από διαδοχικά άτομα, που μετέτρεψαν το λίπος σε μύες" το "Αυτές οι κάψουλες κατέστρεφαν το λίπος μου."

 

και βασικά ολόκληρο το κείμενο απλά αυτά μου έσκασαν στο μάτι μιας κ το κοίταξα δεν το διάβασα όλο , τρελό γέλιο αχχααχχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσον αφορά  τους κώλους και τα βυζιά που λέγατε χθες ας πω και γω την άποψη μου

 

 

 

 

Μικροσκοπικό βυζάκι έχει , σωστά  ??

ε και ??

το πρόσεξε κάνεις ?? πήγε κανενός το μάτι  εκεί ??  :)

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσον αφορά  τους κώλους και τα βυζιά που λέγατε χθες ας πω και γω την άποψη μου

 

 

attachicon.gif10413299_921764611183641_6085108115618695539_n.jpg

 

Μικροσκοπικό βυζάκι έχει , σωστά  ??

ε και ??

το πρόσεξε κάνεις ?? πήγε κανενός το μάτι  εκεί ??  :)

 

Αλλη φαση αυτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δευτερη πρεπει να χει ριξει νυστερι στους γλουτους, τον βρισκω πολυ μεγαλο για τα γουστα μου. Κατα τ αλλα ειναι πολυ καλη. Για μενα θα βαζα ως παραδειγμα κ αυτην <br />

<br />

Η οποια εχει γραμμωση και ο ανω της κορμος μοιαζει με τον δικο μου.. Και τα ποδια της ειναι μεν γυμνασμενα αλλα χωρις να ξεφευγουν.<br />

<br />

Το χω πει κ αλλη φορα η Παπαδοπουλου η τραγουδιστρια εχει ισως το καλυτερο κορμι απο τις διασημες. Η ηλιαδη που αναφερθηκε ειναι κ αυτη σφιχτη αλλα δεν εχει γραμμωση. Τελευταια ειδα κ μια φωτο της Μελετη στο insta που φαινονταν κυβακια και μου αρεσε. <br />

<br />

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω οταν βλεπω τετοιες κωλαρες που δεν ειναι και συμμετρικες με το υπολοιπο σωμα το βρισκω πιθανο να χει πεσει νυστερι, ειδικα οταν μιλαμε για fitness models που ειναι και η δουλεια τους.

Η πρωτη ειναι συμμετρικη, της δευτερης ο κωλος πλησιαζει στης Κιμ Καρντασιαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω οταν βλεπω τετοιες κωλαρες που δεν ειναι και συμμετρικες με το υπολοιπο σωμα το βρισκω πιθανο να χει πεσει νυστερι, ειδικα οταν μιλαμε για fitness models που ειναι και η δουλεια τους.

Η πρωτη ειναι συμμετρικη, της δευτερης ο κωλος πλησιαζει στης Κιμ Καρντασιαν :P

έλα στο gym μου να δεις τέτοιες κωλάρες από fitness σκέτες γυναίκες ... να δεις όμως και τι προπονησάρες που κάνουν 

είναι και σε ορισμένες γονιδιακό προτέρημα. 

 

Η Κιμ είναι ένα λίπος και μισό, έλεος η σύγκριση. Παίζει να μην έχει πιάσε ποτέ αλτήρα στο χέρι της, να μην έχει σηκώσει ποτέ μπάρα σε άρσεις και σκουώτ με ένα σεβαστό γυναικείο βάρος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θεμα μεγεθους την ανεφερα! Εχει σηκωσει αλτηρα το χω δει στο instagramm :P Τα ιδια χαλια εχει γινει και η μεγαλη της αδερφη απορω τι θεωρουν ωραιο στο να εχουν εναν τεραστιο αγυμναστο κωλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θεμα μεγεθους την ανεφερα! Εχει σηκωσει αλτηρα το χω δει στο instagramm :P Τα ιδια χαλια εχει γινει και η μεγαλη της αδερφη απορω τι θεωρουν ωραιο στο να εχουν εναν τεραστιο αγυμναστο κωλο.

πρέπει να φτύσεις αίμα για να γυμναστεί ο κώλος, γενικά ο κάτω γυναικείος κορμός απαιτεί άπειρο κόπο και ιδρώτα και φυσικά διάρκεια στα χρόνια...μακάρι να αποκτούσαμε natural body fit μπαμ μπαμ 

 

 

btw θέλω να κλείσω τον Αύγουστο και να βγάζω 50kg με 12reps στα squat (θαρρώ εφικτό) και 40kg δίσκους στα conventional dl (χωρίς straps) (δεν το έχω για σιγουράκι) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...