Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλιστα. 100γρ πιο βαρύ από το δικό μου - χωρίς πετάλια κτλ. Όταν θα αλλάξεις τροχούς, θα σου πρότεινα να δώσεις ίσοσκελισμένη σημασία στο βάρος και στην "σκληρότητα" (=stiffness) των τροχών (για να μην έχεις απώλειες από πιθανή στρέβλωση των τροχών). Όπως και να 'χει, καλοτάξιδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

παίχτηκαν αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο και εκτός από ότι δεν έχω ίδιο χρόνο / δεν πάει το μυαλό μου να γράφω εδώ, έχει μειωθεί και η απόδοση στο gym. Κοιμάμαι και λίγο λιγότερο, κυρίως λόγω υπερέντασης.. κόπηκε η μεσημεριανή siesta δεν με πιάνει ύπνος το μεσημεράκι. 

 

Δεν χάνω προπονήσεις πάντως. Ελπίζω να προσαρμοστώ.. 

 

από την άλλη το θετικό είναι ότι έτσι όπως πάμε θα πάω να αγοράσω κάνα γυμναστήριο σε 5-10 χρόνια lol

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίχτηκαν αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο και εκτός από ότι δεν έχω ίδιο χρόνο / δεν πάει το μυαλό μου να γράφω εδώ, έχει μειωθεί και η απόδοση στο gym. Κοιμάμαι και λίγο λιγότερο, κυρίως λόγω υπερέντασης.. κόπηκε η μεσημεριανή siesta δεν με πιάνει ύπνος το μεσημεράκι. 

 

Δεν χάνω προπονήσεις πάντως. Ελπίζω να προσαρμοστώ.. 

 

από την άλλη το θετικό είναι ότι έτσι όπως πάμε θα πάω να αγοράσω κάνα γυμναστήριο σε 5-10 χρόνια lol

τουλάχιστον, οι αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο να είναι θετικές....

 

αν αγοράσεις γυμ Θεσ/κη, μη μας ξεχάσεις...μια έκπτωση της τάξης του 90% θα είναι ωφέλιμη  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον, οι αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο να είναι θετικές....

αν αγοράσεις γυμ Θεσ/κη, μη μας ξεχάσεις...μια έκπτωση της τάξης του 90% θα είναι ωφέλιμη  :D

αυτό θα έλεγα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον, οι αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο να είναι θετικές....

 

 

Θετικότατες don't worry. Έφτασα κορυφή όπως ο Φώτης που σκαρφαλώνει στα βουνά. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τα κάνεις τα λεφτά ρε; Αντε πάνε κάνε κανα κουτσούβελο να δεις τη γλύκα!  :-D

 

Υ.Γ. Στον Άλεξ πάει, όχι στη Μαργαρίτα. Μπήκε το μήνυμά της ανάμεσα και μου χάλασε το κράξιμο. Για δευτερόλεπτα με πρόλαβε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παίχτηκαν αλλαγές σε επαγγελματικό επίπεδο και εκτός από ότι δεν έχω ίδιο χρόνο / δεν πάει το μυαλό μου να γράφω εδώ, έχει μειωθεί και η απόδοση στο gym. Κοιμάμαι και λίγο λιγότερο, κυρίως λόγω υπερέντασης.. κόπηκε η μεσημεριανή siesta δεν με πιάνει ύπνος το μεσημεράκι. 

 

Δεν χάνω προπονήσεις πάντως. Ελπίζω να προσαρμοστώ.. 

 

από την άλλη το θετικό είναι ότι έτσι όπως πάμε θα πάω να αγοράσω κάνα γυμναστήριο σε 5-10 χρόνια lol

 

 

Θετικότατες don't worry. Έφτασα κορυφή όπως ο Φώτης που σκαρφαλώνει στα βουνά. 

 

Μπραβο Αlex ,εσυ οσο ανεβαινεις επαγγελματικα παιρνεις διπλα  credits  γιατι ευθυνεσαι 100%  για αυτο , μονος σου  το καταφερνεις χωρις αλλες πλατες .

Η σειρα ειναι πρωτα η δουλεια ως προτεραιοτητα  που μας εξασφαλιζει  τα απαραιτητα για να παιρνουμε /κανουμε αυτα που γουσταρουμε.

Εγω οταν ξαναρθεις αθηνα θελω σεμιναριο καριερας να ξερεις!

Εσυ για αρχη σταματα να κοιμασαι τοσο πολυ πας για πανελλαδικο ρεκορ muhahaha.

Τι να τα κάνεις τα λεφτά ρε; Αντε πάνε κάνε κανα κουτσούβελο να δεις τη γλύκα!  :-D

 

 

Mην μας μιζερωνεις  ρε  εδω λεμε για  κορυφαια πραγματα :)

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...